Skocz do zawartości
Nerwica.com

Już sobie nie radze z tym wszystkim


znerwicowana__

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek wypadałoby się przywitać.. Jestem Ania mam 13 lat... nie radze już sobie z niczym. Mam depresje w stanie zaawansowanym, nie wiem jak sobie radzić. Mam alergie na szkołe, usłysze słowo szkoła czy cokolwiek z tym związanego zaczynam sie rzucać, krzyczeć,przeklinać, chce uciekać z domu.. już mi sie żyć nie chce, w środe jak sie dowiedziałam że nauczyciele będą do mnie przychodzić od poniedziałku zaczełam krzyczeć, chciałam uciec, przyjeżdżało pogotowie bo rodzice już nie wiedzieli co mi jest. Nie moge sie uczyć w ogóle, drgawek dostaje, mam nerwice normalnie, życie mi sie chrzani, mam myśli samobójcze, nie ma już sensu życia, nie wiem już co z tym wszystkim robić. Prosze pomóżcie mi bo ja sie wykończe :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu, niestety nie my jesteśmy od pomagania (chyba, że ktoś z forumowiczów uważa, że jest kompetentny, to jak najbardziej). Musisz się zgłosić do jakiegoś specjalisty. Na forum można się wyżalić, ale tak naprawdę nikt nie jest w stanie rozwiązać Twoich problemów. Skorzystaj z pomocy psychiatry lub psychologa, zwłaszcza, że masz myśli samobójcze. I trzymaj się!

P. S. Twój lęk przed szkołą wskazuje na fobię szkolną. Szukaj pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przetrwalam naczucianie indywidualne, wiem ze wtedy nie bylo lepszego wyjscia ale postaraj sie sprobowac a jak tylko nabierzesz sil wroc do szkoly albo zmien na inną bo to osamotnia ale fakt ze wsrod ludzi rowniez mozna sie czuc samotnym to i tak czasem lepiej z nimi. jak chcesz to odezwij sie to pogadamy. bylam w podobnym wieku jak to przechodzilam i teraz wiem co bym inaczej zrobila (jakbym mogla) przedewysztkim nie mysl tak zeby jak najszybciej skonczyc szkole. Ja tez tak myslalam ze wtedy wszystko sie odmieni a moze byc jeszcze trudniej pozniej z praca, studiami. Myslalo sie ze bedzie sie pracowalo i robilo co chce ale tak nie jest. Jak najbardziej cieszyc sie latami niepelnoletnosci trzeba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×