Nienawidze siebie ;(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nienawidze siebie ;(

przez kinia656 05 sty 2010, 00:03
Nie wiem czy to depresja czy nie...
Ale nienawidze siebie za to jaka jestem glupia..
Mam 18 lat i jestem w ciazy z wlasnej cholernej glupoty ! ;( Balam sie wspomniec o zabezpieczeniu, jednoczesnie myslac ze partner starszy o tym powinien wiedziec i zadba o to. Ale zadbalismy o miesiac za pozno ! ;( Kocham dzieci, ale nie chcialam miec dziecka w tym wieku ;( Codziennie rycze i nie wiem juz co ze soba robic ;( Jestem totalna kretynka i w dodatku strasznie zdolowana ;( Ciagle zwalam wine na siebie (i slusznie) ze gdybym bardzo dziecka nie chciala w tym wieku to bym nie pozwolila na seks przerywany bez zabezpieczenia. Zawsze sie udawalo, teraz nie. Nienawidze siebie ;( Nie wiem jak sobie pomoc ;( Zrobilam najwieksze glupstwo w moim zyciu ! Jak mozna wytlumaczyc ze ktos kto nie chce jeszcze dziacka kocha sie bez zabezpieczenia to przeciez tak jakbym sie na to godzila ;( Jeeeny jestem totalna idiotka ;( Mimo ze partner wspiera mam straszny zal do niego ze nie pomyslal ze moze spieprzyc mi zycie ale najbardziej do siebie, ze przeciez moglam cos z tym zrobic !!!!!! ;( ;( Nie radze sobie juz ;( codziennie tylko rycze, nie daje rady ;(

Re: Nienawidze siebie ;(

przez shadow_no 05 sty 2010, 00:08
kinia656, jeżeli masz partnera przy sobie to ciesz się, że przynajmniej stało się tak a nie inaczej. Nie będę Cię umoralniał bo sam jestem niewiele starszy od Ciebie i też różne głupoty robiłem, ale niestety za swoje postępowanie trzeba wziąć odpowiedzialność. Szukaj pomocy gdzie tylko możesz, a nie będzie tak źle. Teraz jest szok, ale musisz oswoić się z tą myślą.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez kinia656 05 sty 2010, 00:12
ale ja naprawde nie daje rady ;( moze nie boje sie tego wszystkiego tak bardzo jak ludzi, co powiedza, co pomysla, ich spojrzenia, krzywe miny. A partner jest duuzooo starszy ode mnie, moi rodzice go nie akceptuja juz nie mowiac o moich kolezaneczkach ktorym w glowie jeszcze tylko ploteczki i "oo jakie ciacho" (do znudzenia). Po prostu mam do tego fatalne otoczenie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewap99 05 sty 2010, 01:30
Znalazłaś sie w trudnym momencie życia czasem robimy błędy nie dziwie sie ze sie boisz posiadaie dziecka zmienia zycie matki a człowiek boi sie zmian.Wazne ze nie jestes z tym sama ze masz kogoś kto Cie wspiera masz i nas.A czy możesz liczyć na wsparcie swojej rodziny?
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez Nortt 05 sty 2010, 19:27
Masz nas, wspierające literki układające się w miłe słowa ach jakież to budujące.....
Cóż, szczerze ci współczuje, naprawdę. Sam miałem podobną przygodę mając 18 lat kochałem się bez zabezpieczenia skończyło się to dla mnie i partnerki wizytą u ginekologa
i kupą strachu czy tabletkę ''PO'' zadziała, jako że zażyła ją 3 dni po, było ryzyko (całkiem duże zresztą) że NIE. Na nasze szczęście zadziałało co okazało się zbawienne bo nie wytrzymałem z tą kobietą nawet pół roku,a cóż był by to za koszmar gdybym miał się z nią męczyć przez resztę życia...

PS. Ale jak mawia Durczok trza poczuć to MINIMUM odpowiedzialności. Twój facet jest dużo starszy a mimo to niczym mały chłopczyk się zmoczył, winien był ruszyć głową i choć do ginekologa z tobą pójść dzień lub dwa później....

a i jeszcze btw mimo wszystko trza się radować tą świadomością ze zasypuje się nasz niż demograficzny ^^. Za parę lat na pewno będziesz się cieszyć z wychowanej/go córki/syna i zapomnisz o tym cierpieniu co teraz przeżywasz.
Ostatnio edytowano 05 sty 2010, 19:34 przez Nortt, łącznie edytowano 1 raz
Nortt

przez Majster 05 sty 2010, 19:31
Podbudowales, nie ma co...
kinia656, ciąza to nie choroba, na depresje sie od tego nie zapada. A jak Ci ciąza hormony dopompuje to i nastroj sie poprawi :D
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Nortt 05 sty 2010, 19:35
Majster napisał(a):Podbudowales, nie ma co...

mam do tego wrodzony talent...
Ostatnio edytowano 05 sty 2010, 23:58 przez Nortt, łącznie edytowano 2 razy
Powód: poprawiono cytowanie
Nortt

przez kinia656 05 sty 2010, 19:55
nie wiem czy moge liczyc na rodzine, bo nic nie wiedza i szybko sie nie dowiedza. A moj facet jak mogl isc ze mna odrazu do ginekologa
skoro zawsze sie tak kochalismy i bylo ok. Nic we mnie nie zrobil, bylo wszystko tak jak zawsze.

przez Majster 05 sty 2010, 20:05
kinia656 napisał(a):nie wiem czy moge liczyc na rodzine, bo nic nie wiedza i szybko sie nie dowiedza. A moj facet jak mogl isc ze mna odrazu do ginekologa
skoro zawsze sie tak kochalismy i bylo ok.

A czytalas chociaz troszke o antykoncepcji? Wiesz jaka jest skutecznosc poszczegolnych metod?
kinia656 napisał(a):Nic we mnie nie zrobil, bylo wszystko tak jak zawsze.

Jak to rozumiec?
Ostatnio edytowano 05 sty 2010, 20:58 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez bunny_wrrr 05 sty 2010, 20:20
Majster napisał(a):
kinia656 napisał(a):Nic we mnie nie zrobil, bylo wszystko tak jak zawsze.

Jak to rozumiec?
Majster nie wnikaj w szczegoly anatomiczne :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Majster 05 sty 2010, 20:37
Anatomie to ja znam, ale myslalem, ze poznam jakas nowa technike :P
Ostatnio edytowano 05 sty 2010, 20:45 przez bunny_wrrr, łącznie edytowano 1 raz
Powód: xD

przez *Wiola* 05 sty 2010, 20:48
Majster
Od tego są inne fora:P
kinia
A Ty już nie rozpamiętuj, co się stało to się nie odstanie. Też jestem pewna ,że kiedyś przyjdzie taki czas ,że powiesz o tym jak o największym szczęściu,a nie o tragedii., rozumiem ,że teraz trudno w to uwierzyć, ale na pewno tak będzie.
Moderator

przez Nortt 05 sty 2010, 23:17
Ech straci młodość..... Teraz koleżanki będą zmieniać facetów dobierać pod siebie a ona będzie skazana na jednego i to dużo starszego dla mnie masakra.... Ja bym poważnie pomyślał nad oddaniem dziecka, 18 to za mało by mieć dziecko. Do tego jeszcze rodzice nie akceptują partnera, może się z tego wywiązać kłótnia rodzinna....Choć ja mam pogląd artysty na to dla mnie to niewyobrażalne...
Nortt

przez *Wiola* 06 sty 2010, 00:58
A może ma to i dobre strony!! Zawsze trzeba takich szukać. Z facetem już jakiś czas jest, z tego wynika, więc może akurat to ten. przecież nigdy nie można mieć takiej pewności czy w wieku 18 czy 40 lat! Ma 18 jak będzie miała 35 to dziecko 17 czyli odchowane, prawie samodzielne , druga młodość.
Moderator

Sortuj wg