Po zerwaniu z dziewczyną, moje życie straciło sens...

Hasiok.

przez gee 28 cze 2007, 21:00
to chyba nie do konca jest tak top ze brzydal nie moze wywolac podniecenia w pieknej kobiecie
znam osobiscie pare osob ktore naprawde nie sa "ladne" ale maja duze powodzenie u kobiet
ja osobiscie nie szanowalbym dziewczyny ktora poleci na byle-pierwszego wyzelowanego metroseksualnego lalusia, oczywiscie wyglad jest wazny ale tylko na pierwszy rzut oka, jezeli juz ktos jest naprawde tak odrazajacy ze kobiety obchodza go na 3 metry to trzeba kombinowac - sprawic jakos zeby wkrecic sie blisko niej (najlepiej przez znajomych) zeby miala okazje cie poznac, wtedy juz nie bedzie sie liczylo pierwsze wrazenie

p.s. dzisiaj widzialem goscia - maly brzydki chudy jak palec, a szedl z taka laska ze az sie noz w kieszeni otwiera - wiec jakos mozna :)
ten kto poznal samotnosc zrobi wszystko, by znow przez nia nie cierpiec...
gee

przez Pstryk 28 cze 2007, 21:34
Ojoj, Dżejem nie bądź tak okrutna dla kolegi, on po prostu jeszcze nie w tej epoce :D
Pstryk

przez top23 28 cze 2007, 23:28
gee pewnie tamten koleś miał jeden potężny atut- dużo kasy i właśnie to je podnieca :P .
dżejem żeby pokazać wnętrze, to najpierw trzeba mieć do tego okazję, a jak facet jest paskudny to takiej okazji może nie mieć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tyraela 29 cze 2007, 00:02
Top okazji jest od cholery i jeszcze trochę, tylko trzeba je chwytać. I też nie walić od razu z propozycją małżeństwa / seksu bo chyba nie musze mówić, że panienki na to nie idą? :lol:
Wszystko powoli. Trzeba tylko umieć "zabajerować" i mieć cierpliwość :lol:
...O sancta simplicitias.

przez a2d2 29 cze 2007, 08:32
dżejem żeby pokazać wnętrze, to najpierw trzeba mieć do tego okazję, a jak facet jest paskudny to takiej okazji może nie mieć.

Tylko zeby miec okazje mistrzu to tez trzeba probowac a jak sie nie proboje no to sie nie ma okazji. To jak nie pojsc do wyborów i narzekać co to ludzie wybrali. Nieobecny nie ma prawa glosu. Probojesz raz drugi trzeci ..... setny w koncu sie uda spotkac kogos kto zauwazy i doceni jakim jestes "naprawde".
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez Róża 29 cze 2007, 12:11
O rety!Zaczynają mi się nie podobać brzydcy faceci :evil: Tylko,którzy to są ci brzydcy??
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Róża 29 cze 2007, 12:34
A tak nawiasem mówiąc,przez całe życie byłam pewna,że tylko kobiety mają hopla na punkcie swojego wyglądu i dołowania się w tym temacie.A tu-niespodzianka :mrgreen:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez inez3 29 cze 2007, 13:38
ach te baby, jestesmy tak okropne... interesuje nas tylko kasa, samochody, domy no i przede wszystkim wyglad, a to, ze facet jest kretynem... a co tam, najwyzej nie bedziemy rozmawic ani nic...
no jakby to tak wygladalo to by byla jakas masakra... wogole o czym wy gadacie? tak jak ktos tu napisal, co z tego, ze facet jest sliczny jak laleczka (blee), jesli nie da sie z nim pogadac na zaden temat? no przeciez na dluzsza mete sie tak nie da.
dodatkowo, moze dosyc ostro, ale drodzy panowie siedziecie tu i biadolicie jacy to wy biedni, bo nikt was nie chce. z samego gadania nic sie nie zdziala i nigdy w zyciu sie nie przekonacie... jakos na ulicy nie widac samych brad`ow pitt`ow i angelin jolie... eh, az sie denerwuje, bo nie wiem jak to przekazac zeby ktos zrozumial... :/

przez a2d2 29 cze 2007, 16:21
inez3 napisał(a):jakos na ulicy nie widac samych brad`ow pitt`ow i angelin jolie

Z Bradem Pittem to bym sie nie rozpedzal bo ostatnio sie krece po osiedlu dosyc czestu nooo ale Angeliny to nie spotkalem hahahaha

A teraz powaznie panowie poczytajcie co pisza dziewczyny i nie sa one odosobnione zreszta chcieć to móc podobno takze dzialać a nie biadolić.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez blackwitch 29 cze 2007, 17:08
wygląd nie ma az tak duzego znaczenia, swoją pewnośćsiebie można budować na innych swoich cechach:)
Ostatnio edytowano 05 lip 2007, 10:31 przez blackwitch, łącznie edytowano 1 raz

przez Amy Lee 29 cze 2007, 18:43
Wszystko zależy od tego czego się szuka!

Jeżeli się szuka prawdziwej miłości, to ona podobno jest ślepa, ale z resztą na tym akurat się nie znam :?

Jeżeli się szuka łatwego seksu, to na pewno nie jest to przywilej ludzi atrakcyjnych tylko ludzi chętnych :roll:

Jeżeli się szuka atrakcyjnego partnera, z którym fajnie się pokazać "na mieście" to tu może być niełatwo, jeśli się samemu takim nie jest :P

Natomiast ludzie tworzący stały związek z myślą o przyszłości, to ludzie, którzy mają podobne potrzeby.

A poza tym jest jeszcze kwestia gustu - na prawdę nie wszyscy mają ten sam szablon według którego oceniają wygląd!
Amy Lee

przez gee 29 cze 2007, 18:56
moj kolega ma definicje dziewczyny "domowej" jak on to nazywa
znaczy to ze dziewczyna nie jest "ladna" w ogolnym rozumieniu ale podoba sie jemu i tylko jemu. przez lata probowal mi wytlumaczyc co to znaczy i jaka ona musi byc, dawal przyklady ale nie udalo mu sie
az w koncu mnie to trafilo i teraz juz wiem :)
ten kto poznal samotnosc zrobi wszystko, by znow przez nia nie cierpiec...
gee

przez Pstryk 29 cze 2007, 19:04
gee ciekawe, ale najciekawsze jest to, że moja koleżanka ze studiów miała podobne poglądy :shock: i co z tego wynika?
Pstryk

przez Pstryk 29 cze 2007, 21:22
Nie dokazuj, dżejem, nie dokazuj! :D
Pstryk

Sortuj wg