ot

Hasiok.

porozmawiam z pijana osoba na gg

przez sailorka 12 lut 2015, 14:20
Może być trzeźwy, ale wariat?
Cześć, jestem czubkiem

przez Nicholas1981 12 lut 2015, 14:52
Rozumiem, że autor posta chce mieć ubaw po pachy i to za darmola :)
Nicholas1981

przez Arasha 12 lut 2015, 15:05
Nicholas1981, podejrzewam, że jeszcze nie zdążył się zapoznać z nową polityką forum :mhm:
Najważniejsze, że zapewnia ten ubaw nie tylko sobie :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie potrafię znaleźć partnerki dla siebie

przez inbvo 12 lut 2015, 20:39
zima napisał(a):jesli ciagle siedzisz w domu to jakie zycie bedzie miec Twoja partnerka? nie chodzi wcale o to by imprezowowac, raczej o to co masz do zaoferowania.
przechodziłem przez to.
Takich którzy nie lubią wychodzić ludzie nie tolerują. I rzeczywiście się zastanawiasz, czy jakakolwiek kobieta jest w stanie z Tobą wytrzymać.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez małyjan 12 lut 2015, 21:11
Hej. siema ręka w górze i ogólnie cześć wszystkim. Hmm a co powiecie na gościa który w kwietniu ma 27 lat i nigdy nie miał dziewczyny, zakochiwał się tylko platonicznie bez odwzajemnienia, jest niesmiały, zamknięty w sobie z fobią społeczną?

przez carlosbueno 12 lut 2015, 21:16
małyjan napisał(a):Hej. siema ręka w górze i ogólnie cześć wszystkim. Hmm a co powiecie na gościa który w kwietniu ma 27 lat i nigdy nie miał dziewczyny, zakochiwał się tylko platonicznie bez odwzajemnienia, jest niesmiały, zamknięty w sobie z fobią społeczną?

Na tym forum takich jak Ty jest wielu, nawet sporo starszych.
Największy Forumowy Maruda

przez dapp91 14 lut 2015, 18:19
Mam coś podobnego jak autor. Z tym, że jestem młodszy 7 lat, kończę właśnie studia - jedne z trudniejszych z dosyć dobrym wynikiem, inwestuję w różnorakie umiejętności przydatne w późniejszej karierze - kurs B2 z angielskiego "zwykłego" i angielskiego "specjalistycznego", umiejętności interpersonalne przydatne w pracy, praktyki nadobowiązkowe,samodzielnie też zacząłem też podszkalać swój niemiecki. Mimo wszystko w relacjach z kobietami jestem kompletnie jak dziecko we mgle. Nigdy nie byłem w związku, z pocałunków to tylko cmoknięcia w policzek na początek i koniec spotkania, chodziłem na randki, ale 90 % kończyła się na 1 razie. Nigdy też żadna kobieta nie okazała mi pierwsza zainteresowania, zawsze musiałem sam. Jestem po prostu patologicznie nieśmiały wobec kobiet, ponadto mam naturę samotnika. Teraz już nawet powoli godzę się z tym, że będę żył w samotności i świadomie nie podejmuję prób poznania bliżej kobiet, które mi się podobają. Nie mam gadane, jestem z natury małomówny i przy dłuższej wypowiedzi "zacinam się" i mówię nieskładnie.Nie mam żadnej konkretnej pasji lubię czytać książki historyczne, oglądać filmy i seriale, piłka nożna, i samochody to inne rzeczy, które lubię oglądać albo czytać o tym. W swoim środowisku jestem raczej milczkiem, rzadko się uśmiecham i mogę uchodzić przez to za nudziarza. Owszem tak jak dziś jest mi smutno, ze znowu Walentynki nie są moim świętem i być może nigdy nie będą, ale cóż taki już jestem, a zmieniać się nie mam ochoty. A życie w pojedynkę to jeden z minusów mojej natury.

przez antylopa 14 lut 2015, 22:48
Nie martwcie się nie jesteście sami. Też mam problem ze znalezieniem partnera.
Ale tak jakbym sie już z tym pogodziła, że zostaje singielką. Kiedyś próbowałam na siłę szukać. Stwierdziam nic na siłę.
I tak jestem sama już od kilku lat.
Także wiem o czym piszecie.
Mówiłam, że chce żyć bez Ciebie: Nie chciałam!
Mówiłam, że Cie nie kocham: Kochałam!
Mówiłam, że dam sobie rady: Nie dałam!
Mówiłam, że zapomnę: Kłamałam!

przez dapp91 14 lut 2015, 23:25
antylopa napisał(a):Nie martwcie się nie jesteście sami. Też mam problem ze znalezieniem partnera.
Ale tak jakbym sie już z tym pogodziła, że zostaje singielką. Kiedyś próbowałam na siłę szukać. Stwierdziam nic na siłę.
I tak jestem sama już od kilku lat.
Także wiem o czym piszecie.

To dobrze widzieć, że jest ktoś jeszcze kto ma takie podejście :) a tymczasem zdrowie wszystkich polskich singli :)

przez antylopa 14 lut 2015, 23:31
No podobno 15 luty to dzień singli
To jutro Wszystkiego najlepszego:)

przez dapp91 14 lut 2015, 23:38
i wzajemnie :)

przez antylopa 15 lut 2015, 11:05
A tak w ogóle to szukacie tych połówek czy odpuściliście już całkiem???

przez małyjan 15 lut 2015, 16:10
Szukam jestem na sympatii (tema rzeka) czasem zagaduje do jakieś panny z reguły dowaduje sie że zajęta (może specjalnie mówia żeby się nie doławać), wszystkie znajome ze szkoły kogoś mają, może przed końcem życia kogos znajdę, a może nie.......

przez dapp91 15 lut 2015, 16:56
małyjan napisał(a):Szukam jestem na sympatii (tema rzeka) czasem zagaduje do jakieś panny z reguły dowaduje sie że zajęta (może specjalnie mówia żeby się nie doławać), wszystkie znajome ze szkoły kogoś mają, może przed końcem życia kogos znajdę, a może nie.......
Udzielę Ci koleżeńskiej rady jako starszy i nieco bardziej doświadczony kolega, zrobisz z nią co będziesz chciał. Sympatia i w ogóle portale randkowe patrząc po sobie to tylko strata czasu, energii i niekiedy pieniędzy. Miałem przez kilka lat profile na najpopularniejszych portalach Sympatia, eDarling, mydwoje.pl, przeznaczeni.pl i nie powiem był jakiś odzew. Z niektórymi dziewczynami nawet doszło do spotkania w realu, ale tylko z jedną więcej się spotkałem niż jeden raz. Na portalach randkowych zarejestrowane są w 90 % specyficzne kobiety. Bardzo ciężko znaleźć fajną dziewczynę, nie zainteresowaną tylko seksem czy szukającą przygód, nie zakompleksioną przynajmniej nie patologicznie. Najbardziej normalne jak dla mnie można było znaleźć na przeznaczeni.pl - tyle że głównie tam były gorliwe katoliczki czyli seks i mieszkanie razem przed ślubem oczywiście kościelnym oraz wszelka antykoncepcja wykluczone. Więc jeśli Ci to nie przeszkadza możesz tam spróbować. Jednakże jeśli chce się szukać dziewczyny to patrząc po znajomych lepiej albo gdzieś w swoim bliższym otoczeniu (studia,szkoła, praca, kursy) albo zapoznanie poprzez wspólnych znajomych. By kogoś na stałe znaleźć przez portal randkowy trzeba mieć naprawdę szczęście porównywalne z trafieniem szóstki w totolotka.

Sortuj wg