Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

przez Kalebx3 20 sie 2013, 21:50
Carlos , a czemu trzeba pić , palić, nie można chociaż raz niepoudawać ,że dupa wołowa ze mnie,,,i bez komentarzy innych .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ladywind 20 sie 2013, 21:50
virgo21 napisał(a):ladywind, nie umówilismy się na stype, tylko zeby sie poznać, spędzic czas i pobawić wspólnie.

Ja rozumiem wszystko ale kogoś kto rzeczywiscie jest zamkniety w sobie nadawac jakieś przezwiska ,
Proszę Cię .....

Ciekawa jestem bardzo czy chcielibyscie być w skórze takiej osoby ,bo sądzę że napewno nie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 20 sie 2013, 21:52
Kalebx3 napisał(a):Carlos , a czemu trzeba pić , palić, nie można chociaż raz niepoudawać ,że dupa wołowa ze mnie,,,i bez komentarzy innych .

Nie trzeba ale można, zależy od indywidualnego podejścia ja to muszę coś drinknąc przynajmniej na początku aby móc się rozluźnić, bo później już jakoś leci i wcale nie muszę się upijać.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 20 sie 2013, 21:53
rotten soul, Wobec tego zupełnie źle zinterpretowałeś - widmo , bo pojawiałeś się i znikałeś, .
Myślę , że z góry założyłeś , że nic z tego nie będzie , więc i nie było.

Kalebx3, A kto mówi , że trzeba pić?? Nie powąchałam nawet alkoholu przez cały zlot i niczego nie musiałam udawać .
Moderator

przez ladywind 20 sie 2013, 21:54
carlosbueno napisał(a):
Co niektórzy to tak mnie zadziwili swoim sposobem bycia (porównując z forumowymi wpisami) że o mało oczy mi z orbit nie wyskoczyły. Widać straszny ze mnie naiwniak i wiele z tego co tu użytkownicy piszą łykam bez popity.
to może coś o mnie ;)
Ale ja potrafię krótkotrwale i pod wpływem alko cieszyć się życia być nawet lekko ekstrawertycznym no ale gdybyście mnie zobaczyli jak funkcjonuje na co dzień to zmienilibyście zdanie. Mam spore doświadczenie w tzw imprezowaniu i potrafię wykrzesać z siebie energię i luz choć przed i po zlocie mogę być w totalnym dole.

Nie jest z Toba Karol tak źle jak ptzedstawiasz to na forum ,sorry ale musialam to napisać , poznalam Cie na żywo więc zdążyłam się przekonać
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez *Wiola* 20 sie 2013, 21:54
ladywind, Jaki przezwiska, weź się trochę zastanów zanim coś walniesz :evil:
Moderator

przez New-Tenuis 20 sie 2013, 21:54
rotten soul napisał(a):Plusem uczestnictwa w zlocie (chyba jedynym) jest to, że jeszcze bardziej mi się otworzyły oczy na problemy, z którymi się zmagam. Szanse na ich pokonanie spadły niemalże do zera, bo teraz uświadomiłem sobie jakim to dziwolągiem jestem.

Nie wiem, czy pamiętasz, rozmawialiśmy w kuchni w domku z Kasią i wspominam ten dialog z Tobą miło i sympatycznie. :) Uważam, że fajną jesteś osobą, a że cierpisz, to widzisz świat tak jak i ja nie tak dawno temu, kiedy z daleka od domu wyłam w poduszkę, żeby mnie nikt nie słyszał i chciałam tłuc akademikową szklankę, żeby się pociąć. Uwierz, ludzie, którzy wchodzą na takie forum, wchodzą na nie nie bez przyczyny. Po prostu, nasze radzenie sobie z problemami jest różne. A z tego, co wiem, Ty przyjechałeś na zlot jak ja to nazywam w "stanie bez warstwy ochronnej", w którym w życiu bym się nie odważyła poznawać nowych ludzi i za to Cię podziwiam. Nie zniechęcaj się - nie poddawaj, walcz dalej. Warto.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez Candy14 20 sie 2013, 21:55
Dobrze, że mnie oszczędziłaś. ;) Ja też miałem ochotę spie..lić nocą.

rotten soul, jezeli chodzi o Ciebie to zalowalam, ze nie bylo spokojnego kąta zeby pogadac albo jak byl kąt to nie bylo Ciebie. ;) Ale mam Twoj usmiech na focie :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez rotten soul 20 sie 2013, 21:58
Kalebx3,
carlosbueno,
Panowie używki tu nie mają nic do gadania. Na trzeźwo to w ogóle bym dupy z domku nie ruszył. Po za tym zauważyłem, że to też już nie dla mnie i zwyczajnie pierwszy raz w życiu napiszę, że już zwyczajnie nie lubię tych rzeczy. Główną rzeczą, którą u mnie wywołują są ogromne luki w pamięci. Jak mi deader czy davin opowiadali treść rozmowy z poprzedniego wieczoru to kompletnie nic z tego nie pamiętałem. Z resztą jak większości dyskusji.
Carlos z Tobą chyba też o czymś rozmawiałem, ale bladego pojęcia nie mam o czym. Z Candy tak samo, a w głowie nic nie zostało. Najbardziej pamiętam przyjazd, chodzenie po zakupy, i strzelanie z wiatrówek. Reszta to jeden długi zamazany film.

Mushroom,
Pomyłka. Rozumiem.
rotten soul

przez ladywind 20 sie 2013, 21:59
*Wiola* napisał(a):ladywind, Jaki przezwiska, weź się trochę zastanów zanim coś walniesz :evil:

Wiola okreslenie widmo napewno do przyjemnych nie należy i z góry narzuca jakieś etykietki

przez carlosbueno 20 sie 2013, 22:00
ladywind napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
Co niektórzy to tak mnie zadziwili swoim sposobem bycia (porównując z forumowymi wpisami) że o mało oczy mi z orbit nie wyskoczyły. Widać straszny ze mnie naiwniak i wiele z tego co tu użytkownicy piszą łykam bez popity.
to może coś o mnie ;)
Ale ja potrafię krótkotrwale i pod wpływem alko cieszyć się życia być nawet lekko ekstrawertycznym no ale gdybyście mnie zobaczyli jak funkcjonuje na co dzień to zmienilibyście zdanie. Mam spore doświadczenie w tzw imprezowaniu i potrafię wykrzesać z siebie energię i luz choć przed i po zlocie mogę być w totalnym dole.

Nie jest z Toba Karol tak źle jak ptzedstawiasz to na forum ,sorry ale musialam to napisać , poznalam Cie na żywo więc zdążyłam się przekonać

Bo mam innego typu problemy niż większość tu na forum ja zwykle nie czuję się źle czy beznadziejnie, tylko za takiego się uważam. Przecież ciągle piszę moim największym problemem jest lenistwo, bezrobocie itp a nie że mam wybitnie głęboką depresję i lęki.
Największy Forumowy Maruda

przez Kalebx3 20 sie 2013, 22:02
carlosbueno,
Panowie używki tu nie mają nic do gadania. Na trzeźwo to w ogóle bym dupy z domku nie ruszył. Po za tym zauważyłem, że to też już nie dla mnie i zwyczajnie pierwszy raz w życiu napiszę, że już zwyczajnie nie lubię tych rzeczy.

Ja tam trawsko lubię itrawię , dużo i mocno najlepiej . I zawsze pamiętam co robiłem i mówiłem na zielonym, gorzej z nauką .
Bez trawy to nawet w najwiekszej wyobrażni nie wyobrażam sobie takiego wyjazdu. Dużo dymu , nie tylko z ogniska.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Candy14 20 sie 2013, 22:03
i strzelanie z wiatrówek.

strzelaliscie z wiatrowki ? :shock: To gdzie ja wtedy bylam?

Wiola okreslenie widmo napewno do przyjemnych nie należy i z góry narzuca jakieś etykietki

ladywind, jezeli sie etykietytuje ludzi to pewnie tak.. skoro tak Ci sie skojarzylo to powinnas nad tym popracowac. Teraz mam sie bac bo napisalam, ze Rotten wychodzil jak wampir w nocy? Zartobliwe to bylo a nie obrazliwe :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez monk.2000 20 sie 2013, 22:03
rotten soul, nie przejmuj się. Na początku swojej depresyjnej "kariery" też byłem zamknięty w sobie i zastraszony, teraz trochę popracowałem nad zdolnościami społecznymi i jest lepiej. Nadal jestem podobnie nieszczęśliwy, ale potrafię trochę utrzymywać pozory. Może część osób też tak tu ma.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg