Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, a to ten zlot taki odległy jest??

 

ja myślałem, że to pod koniec tego miesiąca, początek czerwca, gdzieś, a to jeszcze czasu i czasu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robal95, do Stegny to pewnie tylko 3miasto sie wybierze, wiec nie liczmy tego jako zlot forumowy. a Torun nie jest na Polnocy

Toruń to północna Polska, choć do centrum Polski bliżej niż do morza, ale jednak to północ.

 

Jak pogodę sprawdzam, to bardziej to środek niż północ ale ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robal95, do Stegny to pewnie tylko 3miasto sie wybierze, wiec nie liczmy tego jako zlot forumowy. a Torun nie jest na Polnocy

Toruń to północna Polska, choć do centrum Polski bliżej niż do morza, ale jednak to północ.

 

Jak pogodę sprawdzam, to bardziej to środek niż północ ale ok.

 

dobra jak kto woli ;)

 

co nie zmienia faktu że najwięcej głosów ma Śląsk, a mimo tego nie szykuje się tam żaden zlot

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba tylko chętnych, więc teraz czekam na osoby, które zaznaczyły w ankiecie woj. Śląskie:

Czy są jakieś osoby będące w stanie dojechać do Katowic? Pociągi, autobusy są.

Jeśli to miasto Wam nie pasuje, to podajcie inne (Gliwice, Chorzów, Zabrze, Bytom...)

Dokładne miejsce może zostać wybrane przy znanej liczbie chętnych. (jeśli będzie więcej to trzeba dostosować odpowiednio miejsce-knajpa albo coś..).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje obliczyć średnie współrzędne geograficzne dla wszystkich województw, zrangować je w zależności od ilości oddanych głosów i wyliczyć średnią która pokazała by odpowiednie współrzędne. Tak na oko zlot odbył by się wtedy w Łódzkim bo jest pomiędzy Śląskim a Kujawsko-Pomorskim i nie daleko do mazowieckiego które mają najwięcej głosów.

A tak w ogóle chciałbym zauważyć że osoby które zaznaczyły tutaj województwo w którym powienien odbyć się zlot nie koniecznie chcą czy mogą udać się na zlot, czasem mogłaby to być tylko manifestacja patriotyzmu lokalnego. Wcale nie zdziwiłbym się jakby np wygrał ślaśk a później chętnych byłoby 3 osoby ze Śląska, no cóż taki urok tego typu ankiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że istnieją właśnie takie osoby, które zaznaczyły województwo, a nie myślą o przyjechaniu na zlot.

Ja sam się przyznaję że nie mam warunków do podróży gdzieś dalej. A jeśli spotkanie byłoby gdzieś blisko, to czemu nie;)

Chociaż i tak wyraźnie widać przewagę osób chętnych za kujawsko-pomorskim i w ogóle rejonów nadmorskich, osoby te się udzielają, więc w sumie nie mam się co dziwić, że większość spotkań, właśnie "brnie" w tamtą stronę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ten utwór jako hymn zlotowy

 

-- 22 maja 2013, 15:50 --

 

Skępe na Mazowszu http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/1041,skepe,osrodek-wczasowy-kemping-pole-namiotowe-osrodek-wypoczynkowy-w-skepem-w-kujawsko-pomorskim;kujawsko-pomorskie/

 

-- 22 maja 2013, 15:50 --

 

piszą że na Mazowszu to jest jednak kuj pom

 

-- 22 maja 2013, 15:51 --

 

choć może to już ziemia mazowiecka

 

-- 22 maja 2013, 15:52 --

 

brata się pytałam,to ziemia dobrzyńska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie tych zlotów.

 

1. Od czego tak naprawdę zależy wybór lokalizacji zlotu, kto o tym decyduje ostatecznie?

2. Ile taki zlot trwa i gdzie nocujecie w tym czasie (jeśli w ogóle śpicie :D )?

3. Ilu ludzi przeciętnie się zjawia (mówię o ogólnopolskim) i jaka jest średnia wieku?

4. W jaki sposób wybieracie konkretną miejscówkę na spotkanie i co to zazwyczaj jest (lokal, plener, jakiś ośrodek turystyczny)?

5. Kto zajmuje się ostateczną organizacją (wybieracie przedstawiciela czy ktoś się zgłasza na ochotnika)?

6. Jak z frekwencją, tzn. czy wszyscy co się zadeklarowali rzeczywiście się stawili?

 

Na razie tyle. Najlepiej jakbyście przy odpowiedziach podali jakieś przykłady z poprzednich zlotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Z tym wyborem to czasami jest droga przez meke, ale ostatecznie decyduje to, ze zjawi sie odwazny smialek, ktory wezmie sprawe w swoje rece- pdozwoni, popyta, zrobi rezerwacje, wplaci zaliczke, pozbiera kase od reszty itp.

2. Zwykle 3 dni (weekend), jak jest długi weekend to czasami i 5 dni. Nocujemy w domkach, ośrodku, gdzie się zatrzymujemy. Jak np. są domki 4 osobowe (2 pokoje x 2), a osób na zlocie jest 16 no to wynajmujemy 4 takie domki. Jesli koszt wynajmu domku to 100zł no to dzielimy to na 4 i wychodzi 25zł/za dobe/osobe itp. itd.

3. Średnio 15-25 osób. Średnia wieku myślę tak na oko 25-30 lat.

4. Zazwyczaj jest to jakiś ośrodek wypoczynkowy- domki letniskowe itp. Bierze się pod uwagę lokalizację, dojazd, atrakcyjność oferty, i przede wszystkim koszta.

5. Organizacją zajmuje się osoba, które chce, ma czas, ma możliwości. Czyli w praktyce ochotnik. Oczywiście pozostali uczestnicy, na tyle na ile mogą, służą zapleczem logistycznym. Zloty organizują sami użytkownicy, nie są oficjalnymi imprezami firmowanymi przez forum i nie odbywają się pod patronatem forum nerwica.com. :P

6. Zazwyczaj frekwencja wynosiła ~90% spośród tych, którzy się zadeklarowali.

 

Juz kilka dużych zlotów doszlo z powodzeniem do skutku- Piotrkow Trybunalski, Tomaszow Mazowiecki, Zawady, Sitnica, Stare Jablonki, Poznan, Trojmiasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×