Homoseksualizm

Hasiok.

Re: Homoseksualizm

przez harpagan83 03 sty 2011, 20:26
pukanie Pani przez Pana obojętnie czy w Cipkę, Cycki, Usta, czy Dupkę jest ok, ale pukanie małych dzieci, zwierząt, trupów, i innych Panów przez Pana jest zboczeniem- to takie logiczne, czemu tylu inteligentnych ludzi ma problemy ze zrozumieniem tej wartości?
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez paradoksy 03 sty 2011, 20:29
harpagan83, weź no przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś... i się sam zastanów, dlaczego większość uważa inaczej od Ciebie. :roll:
paradoksy

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 20:30
aree1987 napisał(a):
Zenonek napisał(a):
aree1987 napisał(a):Czy anal dwóch samców jest bardziej wynaturzony od analu samca i samicy? Czy każdy rodzaj seksu poza dopochwowym jest wynaturzony? Jeśli tak to wynaturzona jest duża część społeczeństwa patrz np. seks oralny

Jasne, ze jest dalece bardziej wynaturzony.

Natomiast my nie nazywamy aberracja zwyklego stosunku homoseksualnego , tylko o wiele bardziej hardcorowe rzeczy.

Wyjaśnij czemu?

Zenonek jeśli twoi znajomi bawią się w fistingi sado masochistyczne sprawy to nie znaczy, że są jaką reprezentatywną grupą ogółu homoseksualistów. Jakkolwiek nie mam nic przeciwko takim rzeczom jeśli sprawia to satysfakcje obydwu stronom. A innym wara od tego i niech się zajmują wychowaniem swoich katolickich potomków, bo nie daj bóg jeszcze się spedalą i mamusi i tatusiowi się świat na glowe zawali..

Harp naucz się czytać , potem pisz . Nigdy w odwrotnej kolejności . Kolejny raz dziś się ośmieszasz .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 03 sty 2011, 20:32
Nie mam za bardzo czasu, ażeby prześledzić sobie cały temat od początku, ale na podstawie pobieżnej lektury kilku pierwszych stron stwierdzam, że jest dokładnie tak jak jeszcze niedawno byłem skłonny przypuszczać :D. Te same osoby wielce zbulwersowane innym zjawiskiem i gotowe wieszać psy na wszystkich, którzy ośmielają się nieco bardziej otwarcie wyrazić własną opinię w temacie, teraz nagle stają się zaciekłymi obrońcami czegoś co nie jest ani odrobinę mniej obrzydliwe :D. Ale to przecież dzisiaj bardzo na czasie mieć kumpla geja, a poprzez swoją akceptację takich spatologizowanych zachowań dajemy świadectwo naszej otwartości na świat ;). Dla mnie osobiście trochę to wszystko zabawne. I nie chodzi nawet o to na ile zainteresowany jestem zaprzątać sobie głowę problemem homoseksualizmu w Polsce i na świecie. Jeśli ktoś znajduje satysfakcję w robieniu wszystkich tych rzeczy z przedstawicielami tej samej płci, jego sprawa. Nie potrzebuję jednak, ażeby w mediach na siłę uświadamiano mi jak rozpowszechniona jest skala takich zachowań, ani tym bardziej przekonywano o ich normalności, serwując przy okazji pikantne ujęcia z dwójką liżących się facetów :evil:.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 20:32
to takie logiczne,
następnym razem ostrzegaj na PW ,że chcesz użyć tego zwrotu ...bo krztuszę się ze śmiechu płynem i opluwam komputer .
LitrMaślanki

przez harpagan83 03 sty 2011, 20:38
LitrMaślanki, oco ci biega człowieku, napisałem swoją opinię nie zaleznie od wątku, masz jakieś paranoje???

[Dodane po edycji:]

LitrMaślanki napisał(a):
to takie logiczne,
następnym razem ostrzegaj na PW ,że chcesz użyć tego zwrotu ...bo krztuszę się ze śmiechu płynem i opluwam komputer .

pewnie oplówasz go też innymi płynami ustrojowymi :lol:
To wymaga pełnego angażu

przez Korba 03 sty 2011, 20:40
harpagan83, mógłbyś swoją opinię czasem subtelniej ubierać w słowa...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez harpagan83 03 sty 2011, 20:45
Korba, w którym momęcie zabrakło mi subtelności :?:
To wymaga pełnego angażu

przez linka 03 sty 2011, 20:46
harpagan83, obawiam się, że Ty zupełnie inaczej niż słownik postrzegasz słowo "subtelność" .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 03 sty 2011, 20:47
naprawdę mnie o to pytasz?

pukanie Pani przez Pana obojętnie czy w Cipkę, Cycki, Usta, czy Dupkę jest ok, ale pukanie małych dzieci, zwierząt, trupów, i innych Panów przez Pana
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez harpagan83 03 sty 2011, 20:49
linka, nie wypisuje wulgaryzmów chodzi wam ze napisałem "Cipka" "Dupka", czy to niby jest ten brak subtelności z mojej strony? Dla mnie to piękne słowa leprze nisz "Srom" i "Odbyt" :mrgreen:
To wymaga pełnego angażu

przez Korba 03 sty 2011, 20:51
chodzi o całokształt. czasami przekraczasz granice dobrego smaku i to co powinno być piękne zaczyna być niesmaczne.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 03 sty 2011, 20:52
harpagan83, jesli nie przestaniesz w taki sposób pisać skończą się słowne ostrzeżenia i zaczną się inne... to nie jest pierwszy Twój post tego typu, a jest to niesmaczne i innym użytkownikom też nie musi się podobać czytanie takich "subtelności".
paradoksy

przez linka 03 sty 2011, 20:52
harpagan83, jeszcze tylko dodam, że Ty kiedyś pisałeś, że jesteś biseksualny.....strasznie musisz siebie za to nienawidzić i przekonując wszystkich dookoła jakie to wstrętne chcesz sam siebie przekonać.

MOCca napisał(a):linka, dobrze, że ta czerwona hołota nie wygra już nigdy wyborów, bo okazałoby się, że w domy dziecka są zbędne, i wszystkie dzieci będą miały nowe, ciepłe gniazda, u tatusiów gejów, i mamusów lesbijek.

Proroctwo tu się szerzy widzę :lol: i obrażanie reszty...ale idąc twoim stylem, nie dziwi mnie to...tak wypowiada się elektorat PISu.
Jakież to by było tragiczne i straszne w skutkach, gdyby dzieci z domów dziecka znalazły kochający dom i rodzinę.......och nie...ta przerażająca wizja nasuwa mi myśl...że powinniśmy pozabierać wszystkim matkom lesbijkom ich biologiczne dzieci i oddać do palcówek opiekuńczych...tam zapewne będą szczęśliwsze :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg