cos nowego!!!

Hasiok.

przez venom 20 kwi 2006, 23:05
nie napisalem ze sa niezawodni!!! moze nie widzisz roznicy miedzy nowotworem a nerwica ale ja tak, nie porownuj 2 tak roznych chorob,
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez shadow_no 20 kwi 2006, 23:08
Nie porównuje, tylko chcę Ci uświadomić, że lekarze Ci nie pomogą, jeżeli nie masz wsparcia w innych ludziach, jeżeli nie znajdziesz zrozumienia.
I tego jestem akurat pewien w 100%
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez venom 20 kwi 2006, 23:08
po drugie ja nie MOGE WAM ROZKAZYWAC, zrobiliscie z tego posta wielkie halo, skonczmy dyskusje na ten temat, robcie co chcecie, wasz staw wasze ryby,

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kochajacy 20 kwi 2006, 23:10
shadow_no napisał(a):Gówno prawda venom.

Mnie np. leczy przede wszystkim miłość

Adminie tacy ludzie jak venom tego nie rozumieja , trzymaja sie utartych ,uslyszanych lub wyczytanych schematycznych bezsensownych watkow
tworzac absurdalne teorie i polemika z kims takim to nic innego jak mlocenie siana
ja tez wolalem sobie to odpuscic
pzdr
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez venom 20 kwi 2006, 23:12
wiem o tym ze bez pomocy innych ludzi nie damy sobie rady ale bez lekarzy rowniez, dajmy juz spokoj tej rozmowie, zbyt wiele agresji w was przemawia, zycze milej nocy, i naprawde dajmy juz spokoj tej rozmowie, zapomnijmy ze wogole cos napisalem, pozdrawiam

przez atrucha 20 kwi 2006, 23:12
Przestudiujcie wczesniejsze posty.. Zawsze radzimy,a na końcu jest "idź do lekarza". Jest inaczej..? Nie.. Bo nie jesteśmy specjalistami i dr musi zdiagnozować nerwicę. Nie wiem o co się tu sprzeczacie.. Wszystko co napisaliście jest prawdą..ale najistotniejsza jest diagnoza. Spadam bo późno juz.
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 20 kwi 2006, 23:13
Venom, każdy chyba wie że z nerwica trzeba udać sie do lekarza. Ale trzeba wziac pod uwage to, iż niektórzy lekarze (no większośc) to zwykłe konowały ciagnace kasę. I wtedy co z takiego leczenia? Zastanów sie.... Czyste zawieszenie w próżni lub konkretna załamka z powodu braku postepów...i co tacy ludzie maja robić? Dalej tkwić na bezsensownej terapii, która nie daje rezultatów, lub truć się uzależniajacymi lekami, które zamiast pomagać jeszcze bardziej pogrążają.
W takich momentach wejście na forum pomaga, mozna znaleźc ludzi którzy pomogą odnaleźc sie w takiej sytuacji, wespą słownie i podniosą na duchu.
Obrazek
ExModerator

przez venom 20 kwi 2006, 23:14
kochajacy skad ty mozesz to wiedziec? przepraszam zapomnialem ze jestes psychoterapeuta itd, zwracam honor

[ Dodano: Czw Kwi 20, 2006 10:17 pm ]
DarkAngel masz racje ja mam na mysli prawdziwych lekarzy a nie jakis podrzednych salowych ale tak jak pisalem dajcie sobie juz spokoj, zapomnijmy o tym, NIE MIALEM NIC ZLEGO NA MYSLI PISZAC TEGO POSTA, JESLI KOGOS URAZILEM TO PRZEPRASZAM

przez shadow_no 20 kwi 2006, 23:21
Dobrze, skoro wszystko wyjaśnione, pozwole sobie zamknąć temat (jeżeli ktoś ma coś do dodania niech napisze mi na pw, żebym odblokował temat).

Ja chciałbym jeszcze tylko to podsumować:
Strasznie działa mi na nerwy, jeżeli ktoś nie ma racji, a upiera się przy tym, że jego zdanie jest jedyne i niepodważalne, początkowo tak postępowałeś venom. Teraz to sprostowałeś i mam nadzieje, że wszyscy którym chciało się czytać te wszystkie posty wyciągneli odpowiednie wnioski.
Mnie poniosło, więc również czuje, że powinienem przeprosić Cię venom.
Przepraszam.

Pozdrawiam.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg