Nadmiar seksu a depresja

Hasiok.

Re: Nadmiar seksu a depresja

przez sebcio 22 lis 2008, 21:38
nieboszczyk napisał(a):zibimark to przypomina strzelanie z AKMS. bierzemy ''partnera'', ładujemy go,wprowadzamy pierwszy nabój do komory.naciskamy odpowiedni guzik i ... BUM!!! każdy działa.tyle że to partner ''strzela''.tyle że pociskami przypominającymi białko od jajka..to zawsze działa.

Stanowczo protestuje przeciwko porownywaniu aktu milosnego do strzelania.
A Ty masz jakas obsesje na punkcie broni, vide posty o strzelnicy.
zibimark napisał(a):w zasadzie podczas spółkowania kazdy mysli o swoim zaspokojeniu w którym partner odgrywa role narzędzia

Ja tak nie mysle, bo dla mnie partner to nie narzedzie, ale ktios kogo bardz bardzo bardzo mocno kocha, a akt milosny ta wiez umacnia
sebcio

przez nieboszczyk 23 lis 2008, 13:29
sebcio inaczej to wygląda kiedy jedna strona jest niesprawna sexualnie a przyjemność może dawać tylko innym.i patrzeć jak im sie zawsze świetnie udaje wejść na ''szczyt'' i całkowicie sie rozluznić.do tego za każdym razem.dlatego to przypomina strzelanie ze sprawnej broni..zawsze dochodzi błyskawicznie do wszystkich objawów.a one przerażają swoją spontanicznością.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Ridllic 23 lis 2008, 13:49
Seks to złooo :mrgreen: można się nie wyspać a bezsenność może spowodować depreche :!: :!: :!:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 23 lis 2008, 14:10
ridllic ale czcionka... :?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez namiestnik 23 lis 2008, 15:24
nieboszczyk napisał(a):dochodzi błyskawicznie do wszystkich objawów.a one przerażają swoją spontanicznością.

eee przerażają? Czemu? Co Cię przeraża? Mnie cieszy - zarówno u mnie jak i z drugiej strony.

No i nie tak błyskawicznie - trzeba się trochę nacieszyć.

Dla Ciebie nie ma w tym przyjemności? Tej odczuwanej w sobie i tej z czynienia komuś dobrze?

przez zibimark 23 lis 2008, 16:23
widze ze kazdy probuje rzucic tutaj jakas kontrowersyjna teorie badz hipoteze zeby zwrócono na niego uwage i odnoszono sie do jego wypowiedzi... :P

przez Azotox 23 lis 2008, 18:48
ja też coś napiszę mogę?! tylko się znowu nie denerwujcie.. ostatnio to wszystkich wkurzam :P

nie czepiajcie się nieboszczyka każdy radzi sobie jak może tak? pan nieboszczyk nie lubi seksu za to przyjemność sprawia mu strzelanie,.. i dobrze!
ja za to obżeram się jak świnia hehe naprawdę.. głównie słodyczami! wiem że to nie to samo co seks ale jedzenie też sprawia mi przyjemność.. no i chyba tylko to mi pozostało :(
matko.. wiem jestem żałosna!
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez wróbelek Elemelek 23 lis 2008, 19:06
Azotox, też sie obżeram słodyczami, do tego dobry film i jest genialnie :lol:
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez nieboszczyk 23 lis 2008, 19:59
namiestnik napisał(a):
Dla Ciebie nie ma w tym przyjemności? Tej odczuwanej w sobie i tej z czynienia komuś dobrze?

namiestnik.otóż niemam z tego żadnej przyjemności fizycznej.desperacja moża tak przycisnąć że zrobi sie wszystko dla innych żeby jak najlepiej cie wspominali i żeby choć na chwile dotrzymali towarzystwa.

przez namiestnik 23 lis 2008, 20:07
Dziwne. A rozmawiałeś o tym z psychiatrą - najlepiej seksuologiem? To istotna sfera życia.

No i jeszcze zostaje przyjemność z tego, że komuś zrobiło się dobrze. Niekoniecznie za to, że ktoś jest - tylko tak bezinteresownie.

przez nieboszczyk 23 lis 2008, 21:52
nie mam czasu i energii na sexuologa.a od tych osobników słyszałem że mam magiczne ręce,że jestem najlepszy,że dałem im tyle szczęścia. te komentarze brzmiały jak ukłucia nożem.gdyby nie one to pomyślałbym że to tylko mi sie śniło.

przez suzak29 23 lis 2008, 23:56
SEX NAJLEPSZY NA DEPRESJE :mrgreen:

---- EDIT ----

Ale poważnie nadmiar sexu może być również uciązliwy,jak jego brak......
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez MOCca 24 lis 2008, 00:08
suzak29, hmmm jaki piękny avatar Twoje fot ?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez cadarxx 24 lis 2008, 00:13
MOCca napisał(a):suzak29, hmmm jaki piękny avatar Twoje fot ?

Jeśli tak to napisz ile masz w biuście. Ciekaw jestem, czy masz większą klatę odemnie ;) .

Sortuj wg