zrobiłam to!relacja z przesłuchania w sądzie

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

przez małpka bubu 11 paź 2014, 11:33
zaczynają przesłuchiwac świadków - w najbliższy piątek idzie Mąż i dwójka przyjaciół... :shock: :shock: :shock:

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez Follow_ 11 paź 2014, 12:32
Trzymam kciuki
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Artemizja 12 paź 2014, 15:27
małpka bubu, machina ruszyła. Domyślam się, że chciałabyś mieć to już za sobą. Mam nadzieję, że skończą jak najszybciej. Trzymaj się.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DwaGuziki 14 paź 2014, 11:57
małpka bubu, gratuluję. :D :brawo:
Jak już ktoś wcześniej napisał - dla samej siebie już wygrałaś.
Mocno trzymam kciuki za dalszy ciąg. ;)
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez Artemizja 15 paź 2014, 06:04
małpka bubu, jak się czujesz?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez małpka bubu 15 paź 2014, 17:16
szlag mnie trafia, jutro mam spotkanie z biegłym psychiatrą... szlag mnie trafia, jutro spotkanie z biegłym psychiatrą... boję się tego, boję się że będę musiała opowiadac o tym raz jeszcze, a było tak pięknie, od czasu przesłuchania nie miałam nawrotów tych wspomnień... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

-- 16 paź 2014, 15:56 --

już po wszystkim... przed badaniem i na dzień dobry u biegłego psychiatry się rozpłakałam i powiedziałam że się go boję bo nie ufam mężczyznom... oboje biegli zachowali się profesjonalnie... nie uniknęłam rzucania mięsem, zdenerwowało mnie pytanie dlaczego dopiero teraz to zgłosiłam, odpowiadając na nie niemal krzyczałam... jestem wyczerpana, odpoczywam przy kawusi... myślałam że zasnę w mzk wracając...

-- 16 paź 2014, 15:57 --

teraz czekam na ich opinię na piśmie i termin ich przesłuchania - jako pokrzywdzona mam prawo przy tym byc i na pewno z tego prawa skorzystam...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez Artemizja 25 paź 2014, 06:34
małpka bubu, a wiadomo mniej więcej, kiedy będzie termin?

Administrator

przez wiejskifilozof 25 paź 2014, 10:32
Ja też jestem pełen podziwu.

przez xanonymous 25 paź 2014, 12:07
A o co chodzi? Przeciwko komu ta sprawa, kto ci co zrobił?

przez sailorka 25 paź 2014, 12:59
xanonymous To skomplikowana sprawa. małpka bubu pisała o tym w jakimś innym wątku.
Cześć, jestem czubkiem

przez małpka bubu 26 paź 2014, 11:41
to sprawa przeciwko: kuzynowi (13 lat temu próbował mnie zgwałcic), byłemu (gwałt na randce, sprzed 10lat) i koledze ojca z woja (gwałt po dosypaniu mi czegoś do piwa, 7 lat temu)...

czekam na opinie biegłych, jako pokrzywdzona mam prawo do obecności przy ich przesłuchaniu z czego skorzystam...

przed i na dzień dobry u biegłego psychiatry się rozpłakałam, powiedziałam mu że się go boję... :shock: :shock: :shock: nie ufam mężczyznom... ten sam problem miałam na uczelni przy spotkaniach z promotorem, bałam się... biegły psychiatra mnie uspokoił, spokojnym tonem przeprowadził mnie przez badanie...

w zeszłym tygodniu byli przesłuchiwani moi rodzice... na miejscu, nie musieli jechac do Zielonej Góry... teraz czas na mojego psychiatrę, psycholog i 2 osoby z Rzepina - moją wychowawczynię i szkolną pedagog z czasów licealnych...

jeśli dojdzie do rozprawy, na pewno zrobią ze mnie k... i wariatkę, ale że czytałam o tym i oglądałam - nie dam się sprowokowac, zabiję te papugi siłą mojego spokoju... :twisted: :twisted: :twisted:
jeśli dojdzie do rozprawy, złożę wniosek o zostanie oskarżycielką posiłkową - jako pokrzywdzona mam do tego prawo... będę mogła zadawac pytania świadkom i oskarżonym...
a ch*j z papugami, czym są ich prowokujące pytania wobec świadomości że będzie tam mój Mąż, który przed wytuli? że będą osoby które mnie popierają? z nimi nawet sam widok oskarżonych po latach nie będzie straszny...

jejku, czuję że żyję, poczucie wendety w majestacie prawa już zostało zaspokojone... :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: tyle lat na to czekałam, tyle lat bólu i łez, męczących flashbacków... a od przesłuchania w sądzie ich nie mam! :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: a tak były codziennie, jak niechciany film przewijały się przed oczami... :cry: :cry: :cry:

mówiłam o tym wielokrotnie podczas pobytów w szpitalach, w tym w zeszłym roku - lekarz, który jest biegłym w mojej sprawie robił co mógł by mi ulżyc, niestety końskie dawki pernazyny nie działały... a miałam na dobę 200 lub 300 mg, nie pamiętam...

w twarz biegłemu powiedziałam, że źle mi dobrał leki w zeszłym roku, i że mój psychiatra od razu mi je zmienił - ja jestem aktywną kobietą i potrzebuję takich leków które pomogą mi w tej aktywności... przyjął to ze spokojem...

przesłałam niedawno do prokuratury uzupełnienie moich zeznań, może to wpłynąc na stawiane kuzynowi zarzuty - ten sukinsyn jak miałam 14lat usiadł na mnie i symulował gwałt... :evil: :evil: :evil: więc nie dośc, że będzie miał zarzut z 197 art kk to może miec jeszcze z 200 art kk :evil: :evil: :evil:

moi rodzice zmienili ton, jak toczyłam z nimi o to wojnę, tak oboje mnie teraz wspierają... ojciec powiedział, że da sobie radę ze swoją rodzinką... :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przyszłoroczny One Bilion Rising będzie miał dla mnie inny wymiar... "Break the Chain" ma dla mnie inny wymiar... pełniejszy, głębszy, uzupełniony o to, czego tyle czasu tak bardzo brakowało...

antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez sailorka 26 paź 2014, 12:09
małpka bubu podziwiam Cię, że tak sobie dajesz radę ze wszystkim. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
Cześć, jestem czubkiem

przez małpka bubu 26 paź 2014, 16:40
sailorka dziękuję :*
mam kochanego Mężusia i to on daje mi siłę...
poza tym, siłę daje mi gniew, ten pozytywny gniew, energia która pcha mnie naprzód...

antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez bittersweet 26 paź 2014, 17:24
małpka bubu, :brawo: wspaniale walczysz o siebie, dla mnie juz wygralas :uklon:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg