Okres choroby 4lata - co z luką w cv :(

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Okres choroby 4lata - co z luką w cv :(

przez ehhe 07 sty 2011, 18:57
Apii no w tym roku 23 się zaczyna..., za niedługo kończę studia 1 stopnia(zaocznie), myślę że studia to może być jakaś wymówka, że poświęcałem się nauce itd. Szczerze nie myślałem tak o tym puki nie zobaczyłem tego tematu. Kolejna rzecz która nie będzie mi dawała spokoju no kur.. mać. :-|
ehhe

przez linka 07 sty 2011, 19:02
ehhe, To jaka tu przerwa w CV ? Studiujesz po prostu....masa ludzi nie pracuje...nie ma w tym nic niezwykłeo.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Apii 07 sty 2011, 19:14
ehhe, to ja jeszcze starsza :bezradny: Mnie zdołował jeszcze taki watek tutaj na forum, gdzie każdy zaczął wypisywać jaki zawód wykonywał... ludzie mimo, ze z zaburzeniami (bo dla takich to forum jest) to wypisywali cala litanie :roll: a ja ku***, co? N I C. Siedziec na dupie tylko potrafie.
Apii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 07 sty 2011, 19:18
Apii, No tak....jeśli możesz sobie na to pozwoli to masz fajnie, możesz zająć się sobą i leczeniem..... ja muszę się uczyć...a niedługo będę musiała iść do pracy bo inaczej...nie będzie za co żyć.... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 07 sty 2011, 19:20
Miałem 14 miechów przerwy. Po 9 latach bez 1 dnia zwolnienia.
Teraz pracuje od 11 miechów. Pracę znaleź było bardzo cieżko mimo - MBA z wyróznieniem, kończącego doktoratu, i angielskiego na 4+, i to że mieszakam w Wawie

Pozdrawiam silnych

przez Apii 07 sty 2011, 19:22
linka, no tak srednio moge sobie pozwolic, na terapie mnie nie stac, w tym roku nawet psychiatrzy w moim miesicie dostali okrojone fundusze z nfz-u i nikogo nie moge znalezc za free, nie wiem jak ja wydębie teraz recki, tez sie cos tam niby ucze, ale w moim wieku to sie powinno juz kariere robic a nie byc w takiej nicosci jak ja.
Apii

przez beti29xxx 07 sty 2011, 19:26
Lili-ana napisał(a):No niestety z tym raczej trzeba się ukrywać, ja mam o tyle "dobrze", że zachorowałam jak byłam w ciąży, siedziałam z dzieckiem w domu 3 lata w tym czasie chorując na depresję i nerwicę, potem córka poszła do przedszkola, a ja do pierwszej poważnej pracy(w wieku 26 lat) i na rozmowie powiedziałam po prostu, że wychowywałam dziecko i dlatego nie pracowałam. Dodam, że w tym czasie w żaden sposób się nie leczyłam, prócz czytania mądrych książek psychologicznych i dałam radę znaleźć pracę i pracować w niej 1,5 roku, a potem druga ciąża i znów siedzę w domu z drugą pociechą, znów będzie luka ;) Ale wiem, że dam radę wrócić na rynek pracy, choć pewnie będzie to niełatwe, ale chcieć to móc! :smile: prócz tego na pewno będę się jeszcze dokształcać.

A autorowi tematu radzę coś wymyśleć, jak zna angielski to, że przebywał za granicą trochę, a jak nie to, że pracował na czarno, czy u rodziny, pomagał wujowi czy coś w tym stylu.

Cześć jestem nowa , nie wiem co mam robić byłam zdrowa powiedzmy do kwietnia 2010, i potem się zaczęło duszności omdlenia wysokie ciśnienie dziwne bóle itd, zrobiłam wszystkie badania wyszły bardzo dobrze aż potem okazało sie że mam nerwice lękową nie wiem co dalej od wczoraj biorę mozarin czuje sie źle po nim do tego afobam doraźnie, pozatym od 24 kwietnia jestem mężatką boję sioe że on tego nie zrozumie i mnuie zostawi boję się wyjść do ludzi masakra POMOCY!!!

przez linka 07 sty 2011, 19:31
Apii, pff ja mam (rocznikowo) 26 lat i dopiero w tym roku robię magisterkę :P
Przyjaciel forum

przez ehhe 07 sty 2011, 20:13
Apii No z tym wątkiem też tak miałem, myślałem że padnę jak zobaczyłem że niektórzy sobie nawet radzą - nauczycielki itd. Mam wrażenie że jestem takim "sierotkiem marysiem", niestety siedzenie na dupie to jest chyba moje powołanie ;(
linka małe sprostowanie, pracowałem 2 tygodnie ale rzuciłem bo nie dawałem rady, często wychodziło tak że po 16 godzin pracowałem - przychodziłem do domu nawet jeść mi się nie chciało i kładłem się od razu spać i rano zaś do pracy. Ale nie wiem czy pisać o tym w CV z tą pracą bo sobie pomyślą że 3 lata odpoczywałem czy co:/. Też z tym pozwoleniem sobie na to nie jest tak prosto że idzie się do pracy i już. jeśli o mnie chodzi to rozmowy kwalifikacyjne to raczej katastrofa - jestem zdenerwowany, drży mi głos a oni zawsze muszą kazać opowiadać o sobie - co mam powiedzieć? Że chcę pracę i będę ją dobrze wykonywał tylko jestem nerwowy i ogólnie czuję się jak gówno stąd mogą państwo odnieść mylne wrażenie że mogę sobie nie poradzić? Trzeba się chyba umieć sprzedać - a ja puki co nie umiem.

Apii, liinka ale wy młodziutkie jesteście he he, lubicie może młodszych z luką w CV? hehe;p
ehhe

przez Apii 07 sty 2011, 20:45
ehhe, ja tez jestem taka leniwa "sierotka marysia". Ja nawet na zadnej powaznej rozmowie kwalifikacyjnej nie bylam, boje sie tam isc. O co oni beda pytac? Czemu nic nie robilam i obijalam sie przez tyle lat? I co ja im powiem? Albo jak zadadzą jakies pytanie i mnie wryje i zapanuje niezreczna cisza bo nie bede wiedziala co odpowiedziec (a tak czesto mam)... Kurcze :? Juz nie wspomne potem o pracy, o codziennej orce i rannych pobudkach, ja po prostu sobie tego nie wyobrazam. Moge tylko lezec i klikac w klawiature przed kompem, do tego sie nadaje.
Apii

przez wovacuum 07 sty 2011, 21:08
Apii, a z czego sie utrzymujesz?????
wovacuum

przez Apii 07 sty 2011, 21:45
wovacuum, a jak myślisz? Jestem na garnuszku rodziców.
Apii

przez ehhe 07 sty 2011, 21:47
Apii Ja też się boje chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, ludzie pracujący przy zatrudnianiu pracowników umieją człowieka zagiąć jakimś pytaniem. Pamiętam swoją jak dotychczas najgorszą rozmowę kwalifikacyjną - padło pytanie jakie są moje 3 największe wady, odpowiedziałem że nie mam żadnych wad :mrgreen: no babka nie była zachwycona tą odpowiedzią i zadała mi pytanie jakie są moje 3 najlepsze zalety no i się zablokowałem ale w końcu coś tam wykrztusiłem z siebie. Pomijając fakt że 2 razy się prawie wywróciłem z nerwów i w ogóle tego dnia nic mi nie szło, przypominają mi się słowa "Jak coś się może nie udać to się na pewno nie uda". Ale kiedyś miałem też rozmowę na której zajebiście wszystko fajnie szło i też pracy nie dostałem. ehh...
Wiesz ja sobie myślę że w Twoim przypadku możesz powiedzieć że tipsy ludziom robiłaś, strzygłaś ich, dzieci pilnowałaś, korepetycji udzielałaś itd. żeby za bardzo nie mieli możliwości sprawdzenia tego i przyłapania Cię na kłamstwie ;) Lepsze to niż powiedzieć że ma się problemy natury psychicznej, bo póki co ludziom się to zazwyczaj kojarzy z kaftanem bezpieczeństwa, cieknącą śliną z ust i otępiałym spojrzeniem.
ehhe

przez wovacuum 07 sty 2011, 21:52
Apii, no tak...a zamierzasz tak cale zycie siedziec rodzicom na karku? czy jednak myslisz o podjeciu jakiejs pracy po zakonczeniu edukacji??
wovacuum

Sortuj wg