Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez chojrakowa 15 wrz 2010, 19:42
Że nie mam rodziny - bo ci ludzie to chyba /cenzura/ z marsa są. Ja wiem, że jestem nienormalna, ale dopóki nie tłumaczę im, że łażą po mnie krasnoludki, to nie mają prawa mi wmawiać, że jestem wariatem. I żeby było lepiej - nie z ich winy.
To skąd /cenzura/? Z POWIETRZA?

[Dodane po edycji:]

Wkurzają mnie właściciele stajni - nastawione na zysk, zasrane czerwondupne, zarozumiałe pawianiska :evil:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Stary Góral 18 wrz 2010, 21:57
wkurza mnie to ze niewiem jak długo będe żył czy 1 rok 5 a moze jeszcze 20 albo 50 i niewiem za co sie zabrac w zwoim zyciu,co mam w tym zyciu robic,mam juz 26 lat i dalej niewiem.Gdybym wiedział jak długo będe zył to bym wiedział na czym stoje i co zrobic ze swoim zyciem,a tak to lipa;(
Stary Góral

przez szczesliwy_chomik 18 wrz 2010, 22:41
Mnie wkurza to, że nic mi się nigdy nie udaje. Czyli wkurza mnie całe życie. Już mam dosyć mobilizowania się , pocieszania, zmuszania się do nadludzkich wysiłków, bo to i tak spływa na marne i coraz bardziej pogrąża. Chujowo mieć wielkie ambicje przy jednoczesnej niemożliwości zrobienia kroku do przodu, tym bardziej wkurwiające, że przy odrobinie szczęścia w życiu mogłabym być kimś, to może nieskromne ale taka jest prawda, mogłabym mieć wiele, ale zostałam przypieczętowana jako ofiara losu i gnije od lat w jednym miejscu. Z jednej strony idę do przodu, z drugiej się cofam, choć z mojego punktu widzenia to ja stoję w miejscu i dużo się ruszam : skacze, krzyczę,płacze,macham łapami ale dalej stoję tam gdzie stałam. Pierdolić to.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 18 wrz 2010, 23:36
Mój żołądek.

przez anwet 20 wrz 2010, 17:44
wkurza mnie, że zaraz zaczne pić..
anwet

przez chojrakowa 20 wrz 2010, 17:50
anwet, prooszę :nono:

:-|

przez Korba 20 wrz 2010, 18:44
anwet napisał(a):wkurza mnie, że zaraz zaczne pić..

też korci. i już nawet nie wkurza.

wkurza mnie że nie mogę powiedzieć wszystkiego osobom, na których mi zależy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez słońce_nie_wzejdzie 20 wrz 2010, 18:45
Wkurza mnie moja bezsilność wobec otaczającej mnie zewsząd głupoty.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Paranoja 20 wrz 2010, 18:50
a mnie wkurza to, że skończył mi się lerivon a jutro dopiero koło 15 będę mieć mowe tabletki...
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Stary Góral 25 wrz 2010, 00:46
wkurza mnie że najwięcej o tolerancji mówią ludzie nietolerancyjni,jak sie z nimi zgadzasz to jestes tolerancyjny a jak nie to jestes nietolerancyjny.Nie tolerują twoich poglądów ale uważaja sie za tolerancyjnych,oczywista sprzecznosc
Stary Góral

przez Lubomir 25 wrz 2010, 02:39
Stary Góral napisał(a):wkurza mnie że najwięcej o tolerancji mówią ludzie nietolerancyjni,jak sie z nimi zgadzasz to jestes tolerancyjny a jak nie to jestes nietolerancyjny.Nie tolerują twoich poglądów ale uważaja sie za tolerancyjnych,oczywista sprzecznosc

Ja nie chcę nic mówić ale to o czym piszesz częściowo doświadczyłem na innym forum. :P To jest taka wyrafinowana forma tolerancji ale tylko według własnych reguł i własnych poglądów. Ciężko się wznieść takim osobom ponad swoje poglądy, swoją ocenę rzeczywistości na różnych polach. ;)
Ps Widzę, że znowu tu się bardzo pozmieniało. Widać ja sam w jednym miejscu którym jest "życie" wpadłem spowrotem w obieg a z innego obiegu wypadłem czyli stąd. :D Swoją drogą okrutne byłoby z mojej strony oczekiwać, że zastanę tutaj na powrót dawny skład forum. Wszak każdy z nas chce być szczęśliwy i się realizować a nie utkwić tutaj na długie lata. W dużej mierze dobrze byłoby dla każdego aby ten portal był tylko w życiu miejscem przechodnim. Czemu ja nie oglądam filmu albo nie śpię tylko coś tu filozofuję? :lol: Być może mam sentyment do tego miejsca, do wielu osób, które mi kiedyś pomogły lepiej zrozumieć siebie, wypełnić czasową pustkę? Jestem wam za to wdzięczny. ;) Nigdy nie zapominam o miejscach i ludziach, którzy pomogli mi przetrwać najgorsze okresy.
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez Sean1 25 wrz 2010, 18:31
Dean mnie też to wkurza... mam nadzieję, że dziś wieczorem jeszcze będą.

przez wovacuum 25 wrz 2010, 19:04
nic mnie dzisiaj nie wkurza 8)
wovacuum

przez GreenGo 26 wrz 2010, 22:17
Że się znowu obijam.
GreenGo

Sortuj wg