Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Prisonbreak 23 wrz 2015, 22:42
To że leki na chad są silnymi mózgotrzepami.

Wkurza mnie:

przez Celice 24 wrz 2015, 00:17
a może by tak... :roll:
Celice

Wkurza mnie:

przez Cognac 24 wrz 2015, 01:38
wkurza mnie że śmierdzę papierosami. i że mam znajomych wyłączie od kieliszka. kur#### :(
Samotność to nie stan. To cecha...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Prisonbreak 24 wrz 2015, 01:42
Cognac napisał(a):wkurza mnie że śmierdzę papierosami. i że mam znajomych wyłączie od kieliszka. kur#### :(

Znam to aż za dobrze.Paradoksalnie to jedyne co było skutkiem pozytywnym(może lekko naciąganym ) mojej choroby(CHAD) to to że od dzieliłem ziarna od plew i teraz kilku znajomych by poszło ze mną nawet do psychiatry czy przyjechali gdybym siedział w psychiatryku i nie namawiali do alko po jednym dwóch słowach.Znajomi od flaszki są gówno warci! Bo gdy się powinie noga to oni piją i się dobrze bawią a człowiek cierpi w samotności...

Wkurza mnie:

przez Cognac 24 wrz 2015, 01:54
Prisonbreak napisał(a):Znajomi od flaszki są gówno warci! Bo gdy się powinie noga to oni piją i się dobrze bawią a człowiek cierpi w samotności...

Coś w tym jest. Gratuluję odwagi. Wiele czasu się od nich odcinałam bo wiedziałam że to tylko chlanie. Ale potem studia się skonczyly, w pracy nikogo, ale to nikogo nie poznałam, a chciałam mieć jakichkolwiek znajomych "dla zachowania zdrowia psych" więc z nimi się trzymam... Jakie to zdrowie, skoro wracam z 'imprezy" z płaczem, ech

Wkurza mnie:

przez Prisonbreak 24 wrz 2015, 02:55
Wkurzają mnie łatwe panienki,z jednej strony dla leniwych i zaprawionych w bojach to ok,z drugiej to na co się dłużej czeka lepiej smakuję i większa satysfakcja :D

Wkurza mnie:

przez cdn. 24 wrz 2015, 03:00
Prisonbreak, nie rozumiem po co się tym wkurzać. Tego kwiata jest pół świata, można znaleźć łatwe panienki jak i święte dziewice, trzeba tylko umieć szukać.
Ruchem pełzającym - byle do przodu

Wkurza mnie:

przez NN4V 24 wrz 2015, 15:07
Prisonbreak napisał(a):Wkurzają mnie łatwe panienki,z jednej strony dla leniwych i zaprawionych w bojach to ok,z drugiej to na co się dłużej czeka lepiej smakuję i większa satysfakcja :D

Wkurzają mnie typki zaglądające innym do łóżka i wiedzące najlepiej co i jak smakuje.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Wkurza mnie:

przez Prisonbreak 24 wrz 2015, 16:47
NN4V napisał(a):
Prisonbreak napisał(a):Wkurzają mnie łatwe panienki,z jednej strony dla leniwych i zaprawionych w bojach to ok,z drugiej to na co się dłużej czeka lepiej smakuję i większa satysfakcja :D

Wkurzają mnie typki zaglądające innym do łóżka i wiedzące najlepiej co i jak smakuje.

A twoje prowo mi wisi i powiewa- dodajac :lol:

Wkurza mnie:

przez Masturbow 24 wrz 2015, 16:56
wkurza mnie jak nic to moje chore myślenie, którego nie umiem wyplenić i które nie pozwala mi się cieszyć, że jak mi cokolwiek zaczyna trybić i odbijam się od dna osiągając psychiczny i sytuacyjny stan chociażby neutralny, to pewnikiem coś się niebawem ziebie, aż zatrzeszczy. tak jakby z urzędu były mi przypisane tylko krew, pot i gruz, a wszystko inne było wykroczeniem i zwyczajnie mi się nie należało. siedzę i czekam na cios, nie idzie uciec od tego lęku, straszna rzepa :-|
Masturbow

Wkurza mnie:

przez NN4V 24 wrz 2015, 17:10
Prisonbreak napisał(a):... A twoje prowo mi wisi i powiewa- dodajac :lol:

Potnę się.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Wkurza mnie:

przez Celice 24 wrz 2015, 19:25
Odpowiedzialność za to co inni sobie pomyślą. Ustawiają sobie tezę z różnych elementów i do mnie z gębą. wtf
Celice

Wkurza mnie:

przez Malarz cieni 24 wrz 2015, 22:02
Siedzenie na forum, które zamieniło się w natręctwo. Mam dosyć już bycia głównym aktorem w "Dniu świra". :bezradny:
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Wkurza mnie:

przez Druid 25 wrz 2015, 02:45
zablokowała mnie na fejsie
wiedźma
a mówiłam, że nie chcę blokowania
dobrze, że mam dwa profile i mogę stalkować
Druid

Sortuj wg