Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez bonsai 18 kwi 2015, 15:25
Umyłem, wypucowałem wczoraj samochód, a dzisiaj zlał go deszcz i poturbował grad. Niech to dunder świśnie! :-|
bonsai

Wkurza mnie:

przez elo 18 kwi 2015, 15:28
motyla noga jp na sto pro^

ze michala nie ma i nie mam jak dokonczyc sprawka
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Wkurza mnie:

przez blah! 18 kwi 2015, 16:00
bonsai napisał(a):Nalepiła sobie kobieta zielony listek na tylną szybę i jedzie. Droga trzypasmowa, ona zajmuje pas lewy, bo być może skręci za jakieś 15 km. Jedzie 50 km/h, ale twardo i systematycznie posuwa się do przodu. Ludzie na nią trąbią, wszystkim ciśnienie skacze, a ona nic. Wyprzedzam ją prawym pasem, robię to powoli, żeby jej nie spłoszyć i móc spojrzeć w te skupione oczęta... Patrzę, a tu siedzi taki mały brzdąc kobiecy z czapką na głowie. :hide:

Haha, w Polsce to typowe dla "bab" i młodych lasek (nie mówię, że wszystkich oczywiście ale jednak większość). Niestety, w Polsce młode osoby jakoś tak przyjęły sobie, że jak mają zielony listek, to od razu myslą, że upowaznia ich to do kiepskiej jazdy - no bo przecież jest początkującym kierowcą. Ale z drugiej strony - nie winię do końća tych kierowców a szkoły nauki jazdy, które kompletnie nie uczą jeździć.

NN4V, przyzwyczaiłam się, że Tobie, to nigdy nic nie pasuje ;).
blah!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Hans 18 kwi 2015, 19:21
Wkurza mnie to, że rano wypiłem kawę i jak sobie chciałem zrobić popołudniową drzemkę, to jedyne co mogłem, to leżeć z piaskiem w oczach, a potem aż do teraz kręciłem się jak zombie.
Feed your head
Feed your head

Wkurza mnie:

przez NN4V 18 kwi 2015, 19:36
blah! napisał(a):... NN4V, przyzwyczaiłam się, że Tobie, to nigdy nic nie pasuje ;).

"Nigdy nic" wiele mówi o Twoim sposobie komunikowania się. ;)
W rzeczywistości nie pasują mi rzeczy, które uważam za pozbawione sensu.
Twój pomysł właśnie taki jest. Z wielu powodów, ktorych nie warto wymieniać.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Wkurza mnie:

przez blah! 18 kwi 2015, 19:47
NN4V, trochę dystansu kolego. Za bardzo wszystko bierzesz na poważnie ;).
blah!

Wkurza mnie:

przez Artemizja 18 kwi 2015, 19:56
A tak w ogóle, jest punkt w Regulaminie, że jeśli ktoś usunie konto więcej niż trzy razy w ciągu roku, to ma zakaz wstępu na Forum przynajmniej trzy miesiące. Niektórym przydałby się taki kubełek zimnej wody. No, ale ograniczenia dla niektórych Misiów, to w swoim czasie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez magnolia84 18 kwi 2015, 19:58
:105:
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Hans 18 kwi 2015, 20:05
Artemizja napisał(a):A tak w ogóle, jest punkt w Regulaminie, że jeśli ktoś usunie konto więcej niż trzy razy w ciągu roku, to ma zakaz wstępu na Forum przynajmniej trzy miesiące. Niektórym przydałby się taki kubełek zimnej wody. No, ale ograniczenia dla niektórych Misiów, to w swoim czasie.

Ja bym takich gagatków skazywał na wieczne używanie nowej skórki. ;)

Właśnie, wkurza mnie nowa skórka, ale na szczęście mogłem sobie ją zmienić. Wkurza mnie też, że ciągle jestem głodny, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że najbardziej chce mi się słodkiego. :(
Feed your head
Feed your head

Wkurza mnie:

przez Arasha 18 kwi 2015, 21:51
bonsai napisał(a):Umyłem, wypucowałem wczoraj samochód, a dzisiaj zlał go deszcz i poturbował grad. Niech to dunder świśnie! :-|

To masz w sumie podwójnie umyte autko ;) Nie ma co narzekać ! Mam nadzieję, że wgnieceń po gradzie nie ma ;)

blah! napisał(a):Ale z drugiej strony - nie winię do końća tych kierowców a szkoły nauki jazdy, które kompletnie nie uczą jeździć.

Widzę, że nie tylko polski system szkolnictwa Ci przeszkadza ... jakie to polskie ;) Dobrze, że nie musisz się męczyć na co dzień w tej naszej strasznej rzeczywistości, w dodatku bez broni ;) Kurczę, dziewczyno takie tu mamy realia :bezradny:

blah! napisał(a): NN4V, przyzwyczaiłam się, że Tobie, to nigdy nic nie pasuje ;).

A zarzucasz innym, że im coś nie pasuje :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Wkurza mnie:

przez blah! 18 kwi 2015, 22:04
Arasha, uczestniczylas kiedykolwiek w kursie nauki jazdy w Polsce?
A co do auta i deszczu, to desz wcale nie powoduje umycia auta bo slady po wyschnietyxh kroplach plus kurz z powietrza daja dokladnie taki sam efekt jak przed umyciem auta w myjni ;).
blah!

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 18 kwi 2015, 22:08
W Egipcie dają prawko za uruchomienie auta i pojechanie paru metrów do przodu i tyłu w wielu innych krajach jest podobnie a chyba w Polsce jest zdać egzamin najtrudniej na świecie. Znam parę osóbv co w Polsce nie mogła zdać podchodząc 10 razy a w Anglii za pierwszym zdawali ale szkołom jazdy i instruktorom zależy żeby udzie nie zdawali bo interes się kręci.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez NieznanySprawca2.0 18 kwi 2015, 22:13
carlosbueno, a próbowałeś już? ja mialem nastawieniem do skutku, chocny dziesiec razy. szkoda, ze nie miesszkasz bizej mnie, to bym Cie nauczyl na lacie ale nie marwt sie skoro ja mogle, to Ty tez :D srry za pisownie pijany jestem

Ps ja to potraktowałem jako zabawną przygodę, uwierz mi, da się tak.

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 18 kwi 2015, 22:19
ja nawet karty rowerowej nie mam a pójście na prawo jazdy odwlekam w nieskończoność zresztą nie wiem czy prawie 40-latek byłby wstanie się tego nauczyć.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg