Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez muszysko 20 sty 2015, 18:49
SelinaKyle, to samo usłyszałam na terapii, a ja jeszcze nie jestem w stanie poruszyć pewnych tematów na spotkaniach więc co dopiero wykrzyczeć matce. Psycholożka się dziwi że szkoda mi matki i nie mam odwagi jej wygarnąć prawdy :?

Wkurza mnie:

przez SelinaKyle 20 sty 2015, 18:56
Wiesz ja się tak mądrzę ale sama też wprost nie potrafię ojcu powiedzieć jak bardzo mnie zranił. Dalej się go boję i też jest mi Go żal ;) a terapeuta nie powinien się dziwić...moja też mnie do tego namawiała ale rozumie że boję się tego zrobić.

Wkurza mnie:

przez muszysko 20 sty 2015, 19:04
Pierwsze co mi przyszło na myśl w odpowiedzi na Twój post to to że cieszę się że mój ojciec już nie żyje (nie wiem czy słowo cieszyć się to nie za dobitne stwierdzenie).Alkohol, agresja i wszechobecny strach towarzyszył mi od dzieciństwa do osiągnięcia pełnoletności a nawet i dłużej.Niestety ma to teraz odbicie w moim życiu. A co do matki, wielu rzeczy nie wie, więc gdybym jej uświadomiła błędy ... cóż nie wiem jak by to przyjęła, nie było by to dla niej miłe.Jakby jej porażka matczyno-wychowcza.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez SelinaKyle 20 sty 2015, 19:13
O to tak jak ja ;) też jestem DDA ;) ojciec nigdy mnie nie bił ale wykańczał psychicznie bo gadał...i zawsze pił w domu. Do matki też mam wiele żalu i ona o tym wie. Ciężko jej z tym ale też trochę się przed tym broni. Woli nie słuchać. Mimo wszystko trzymamy sztamę ;)

Wkurza mnie:

przez muszysko 20 sty 2015, 19:22
Jako osoba (niby) radząca sobie sama ze wszystkim, oczywiście z emocjami też, tak naprawdę nigdy nie przerobiłam tematów z matką.Po za tym wiele rzeczy neguje,nie pamięta lub nie chce pamiętać o tym co było. A ja po 30 latach wewnętrznej udręki przestałam nad wszystkim panować i wylądowałam na terapii.Strasznie ciężko jest mi mówić o emocjach na terapii, jak zamknięta szklana kula na której pojawiają się rysy.A że nie pamiętam kiedy ostatnio płakałam to boję się że jak ta moja emocjonalna kula pęknie to albo będę płakać przez miesiąc albo wywiozą mnie w kaftanie :mrgreen:

Wkurza mnie:

przez Lethality 20 sty 2015, 20:56
Chamscy lekarze bez kultury. Jeden mi zarzucił na podstawie wyglądu, że powinienem mniej żyć wirtualnie :shock: A drugi ze latam po lekarzach i zaczął na mnie krzyczeć :shock: tak ze chyba pol ośrodka słyszało. I to wszystko prywatnie. Racjonalne, spokojne argumenty nie docierały wiec po prostu wyszedlem z hukiem. Skurwiele. Szkoda że to abonament z firmy i nie można go skasować.

Wkurza mnie:

przez SelinaKyle 20 sty 2015, 21:19
Muszysko pozwól sobie na słabość, na to żeby ból miał ujście. Inaczej można faktycznie zwariować ;)

Lethality takie zachowanie jest karygodne i totalnie nieprofesjonalne. Koniecznie zmień lekarza.

Wkurza mnie:

przez mark123 21 sty 2015, 00:49
Że za 4 godziny muszę wstać.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Zebrec 21 sty 2015, 01:25
mark123, nie zazdroszczę. :? Ja też zawsze liczę, ile godzin będę spał, jak muszę rano wstać.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez Reiben 21 sty 2015, 02:55
lojantka napisał(a):no to idźta z porejbenusem bo to zdaje się w jego mieścinie (o ile dobrze wystalkowałam) i czekam na mmsy spod sceny

hmm hmm tak patrzę i nie wiem...Perfect? :>
widzę tam za to Toxic Holocaust i Exhumed, i też ronię łzy,
jak wyślesz mi duże ładne liście klonu to pójdę zrobić zdjęcia spod sceny pierwsza klasa :P
Reiben

Wkurza mnie:

przez lojantka 21 sty 2015, 05:32
wyślę Ci odlew środkowego palca i będziesz dymał za kulisami majka jeżowska band bo to o te muzyczne sentymenty się rozchodzi
lojantka

Wkurza mnie:

przez huśtawka 21 sty 2015, 06:46
muszysko napisał(a):Jako osoba (niby) radząca sobie sama ze wszystkim, oczywiście z emocjami też, tak naprawdę nigdy nie przerobiłam tematów z matką.Po za tym wiele rzeczy neguje,nie pamięta lub nie chce pamiętać o tym co było. A ja po 30 latach wewnętrznej udręki przestałam nad wszystkim panować i wylądowałam na terapii.Strasznie ciężko jest mi mówić o emocjach na terapii, jak zamknięta szklana kula na której pojawiają się rysy.A że nie pamiętam kiedy ostatnio płakałam to boję się że jak ta moja emocjonalna kula pęknie to albo będę płakać przez miesiąc albo wywiozą mnie w kaftanie :mrgreen:

O,jak miło że nie tylko ja tutaj jestem po 30-ce.... :105:
I nawet problemy podobne ;) Ja z kolei do tej pory ojcu nie mogę wygarnąć wszystkich jego błędów i to jak bardzo skrzywdził mnie i matkę...Dlatego od półtora roku w ogóle z nim nie gadam...
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Wkurza mnie:

przez madlen92 21 sty 2015, 07:57
nierząd który już dawno powinien był się podać do dymisji, jeszcze się nachapią i dopiero odejdą, ale znów tylko na chwilę i tak w kółko bez końca; 100mln dla upaińców, bo przecież nie dla Ukraińców
madlen92

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 21 sty 2015, 10:21
Wodę zabrali.

Sortuj wg