Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Bukowski 13 lut 2014, 16:35
alfaArietis napisał(a):że dużo chcę powiedzieć, a za chwilę orientuję się, że nie mam nic ciekawego do powiedzenia
albo cokolwiek powiem i tak na nic się zda

nie denerwuj się to normalne u kobiet. ;)
Bukowski

Wkurza mnie:

przez zaczarowana 13 lut 2014, 16:41
to, że przegrałam aukcję na alle.. :x
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

Wkurza mnie:

przez Rebelia 13 lut 2014, 16:42
Mnie wkurza ten brak sił. Niby niewiele się działo, a ja czuję się jak po przebiegnięciu maratonu :pirate:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 13 lut 2014, 18:28
Zmarnowanie czasu na Nowe oblicze Greya ...

moje libido c.d

Wkurza mnie:

przez mark123 13 lut 2014, 18:31
Marnowanie czasu na drukowanie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Labradorek 13 lut 2014, 19:59
Fałsz ludzi i jednocześnie zastanawiam się czy tez czasem ja taki nie jestem

Wkurza mnie:

przez Steviear 13 lut 2014, 20:36
Wkurzają mnie już co chwila poruszane sprawy.
Naprawdę mam już dosyć słuchania tego.
Aborcja, In vitro, Eutanazja, Partie polityczne, Religia, Wiek emerytalny, Wyroki dożywocia.
Ile można o tym gadać? :?

+No i kobieta co jak siedzi w autobusie i ruchem bardzo szybkim wprawia w drżenie szybę. Wydobywa się tak wkurzający dźwięk, kiedy jej zamek uderza o nią O.o
I to w takim szybkim tempie że myślałam że zabiję babę :shock:
+No i stara larwa, która usiadła obok mnie i swoim dupskiem wgniotła mnie w okno. A potem jeszcze inna stara piz.. pchała się przy wyjściu, bo ona musi być pierwsza :D Jest przecież starszą kobietą,to muszę ją przepuścić :great: Co z tego, że była za mną kilka metrów.. Chciałam ją tak popchnąć do tyłu,że by nie wstała już :roll:
+ Lafiry,które jeżdzą z rana i ze swoimi dąsami obnoszą się na cały głos. Na prawdę nie interesuje mnie ,że musi ona na jakieś g.. zdążyć. Na prawdę wkurza mnie porcja takiego marudzenia pod uchem z samego rana.
+Widok chłopaka, którego nie lubię. Boże jak mnie wkurza jego otwarta gęba :twisted: I to,że jest taki - ''biedny'' :pirate:
+ Widok liżących się ludzi w miejscu publicznym + efekty dźwiękowe :pirate:
+To,ze na gg jest obrazek liżacych się ludzi :silence:
+Idiotka,która przysklepia się do poręczy, gdy nikt nie ma za co się złapać. Jestem wredna bo zawsze wtedy za wszelką cenę i tak się do niej dostaję :twisted:
+Pewien osobnik.
+ Żarty profesorka-doktorka zboczeńca starego :roll:
+Zmuszanie mnie do określonego myślenia. :great: Chciałabym móc powiedzieć- wypier.. Ale nie mogę bo miałabym potem problemy :roll:
+1 dziewczyna
+2 dziewczyna, co myśli że nie mam zdania i nie istnieję. Chciałabym jej tak mocno przywalić, by zrozumiała, że to świat realny jest :105:
To chyba na razie tyle
Steviear

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 13 lut 2014, 23:17
Muzyka, której słucham. :evil:

Wkurza mnie:

przez scarlett33 13 lut 2014, 23:28
to,że już wieczór a mi znowu nie chce się spać.czuję że kolejna noc nieprzespana :(
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

Wkurza mnie:

przez Chaotic 14 lut 2014, 12:40
To, że bardzo chciałabym schudnąć i wrócić do swojej poprzedniej wagi a nie dam rady bo mam mega apetyt. Nawet tego nie potrafię zrobić :evil:
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

Wkurza mnie:

przez Midori 14 lut 2014, 13:13
Pojechałam rano na egzamin i okazało się, że został przełożony na godzinę 15. Jakby nie można było poinformować o tym studentów z wyprzedzeniem. Stracę dzisiaj 6 godzin czasu na dojazdy. Co za ch*je. :evil:
Midori

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 14 lut 2014, 13:22
- głupi ludzie na forum, którzy nie wiadomo co sobie myślą, a jak nie odpowiem po ich myśli, to się wkurzają bez powodu i jeszcze szantażują, żeby wywołać we mnie poczucie winy :evil:
- pies moich sąsiadów, który szczeka na mnie, gdy odkurzam własną werandę. :evil: Kiedyś j*bnę w niego odkurzaczem, to na miejscu zdechnie!!! (oczywiście, jak już będzie się psuł, bo szkoda dobrego odkurzacza na to kudłate ścierwo) :evil: :evil: :evil:
- zakochani - ch*j wam w dupę!!!! :evil: :evil: :evil:

Wkurza mnie:

przez Kokojoko 14 lut 2014, 13:31
Aurora92 napisał(a):- pies moich sąsiadów, który szczeka na mnie, gdy odkurzam własną werandę. :evil: Kiedyś j*bnę w niego odkurzaczem, to na miejscu zdechnie!!! (oczywiście, jak już będzie się psuł, bo szkoda dobrego odkurzacza na to kudłate ścierwo) :evil: :evil: :evil:

Ludzi rozpoznaje sie min. po tym jak traktuja dzieci i zwierzeta... Od razu widac kim jestes... Od takich jak ty wiekszosc ludzi trzyma sie z dala...
Kokojoko

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 14 lut 2014, 13:36
Kokojoko, miło, że mnie oceniasz nic o mnie nie wiedząc. Innemu zwierzęciu nic bym nie zrobiła, temu zresztą też nie. Jeśli nie wiesz, że w nerwach wygaduje się różne rzeczy, których wcale by się nie zrobiło, to jesteś zwyczajnie głupia. POZDRO 600.

Sortuj wg