Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 05 lut 2014, 13:29
Everything :bezradny:

Wkurza mnie:

przez magnolia84 05 lut 2014, 13:30
że ciągle mam zimne i wilgotne stopy i dłonie
i jeszcze natarczywy ch.uj! Obrazek

-- 5 lut 2014, o 12:32 --

a właściwie to dwóch
magnolia84

Wkurza mnie:

przez deader 05 lut 2014, 13:39
AdrianR napisał(a):niejednokrotnie po jakimś obejrzanym horrorku człowiek sobie myśli: "UFF dobrze że już koniec, mało zawału nie dostałem"

Zależy od człowieka, ja najczęściej stwierdzam "meh..." bo dużo straszniejsze rzeczy można przeczytać/obejrzeć w wiadomościach ze świata :? Duchy, potwory, czy co tam jeszcze w horrorze można znaleźć to pikuś w porównaniu do świadomości tego że gdzieś tam na świecie właśnie ginie na prawdę jakiś człowiek - tylko dlatego że wierzy w inną wymyśloną istotę niż jego morderca. Albo wręcz w tego samego niewidzialnego przyjaciela ale na innych zasadach. To że muzułmanie zabijają chrześcijan jest wystarczająco przygnębiające, ale że muzułmanie wyżynają się między sobą (sunnici i szyici) - to już generuje totalny mindfuck.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Tyrr 05 lut 2014, 13:49
magnolia84 napisał(a):i jeszcze natarczywy ch.uj! Obrazek

-- 5 lut 2014, o 12:32 --

a właściwie to dwóch

Z forum?
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Wkurza mnie:

przez magnolia84 05 lut 2014, 13:51
jeden z forum, drugi z reala
magnolia84

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 05 lut 2014, 13:54
magnolia84, krzesłem go :mrgreen:

Wkurza mnie:

przez AdrianR 05 lut 2014, 13:54
Zależy od człowieka, ja najczęściej stwierdzam "meh..." bo dużo straszniejsze rzeczy można przeczytać/obejrzeć w wiadomościach ze świata :?

Hehe To jest akurat prawda. Dlatego czasem w niektóre dni nie oglądam wgl serwisów informacyjnych. Zdrowszy się człowiek czuje. Tu jakieś Tynkiewicze a to znów pijany kierowca zabił kogoś na drodze. A to wulkan wybuchł i zamach jakiś w Afganistanie czy gdzie tam. A to NFZ raka nie che refundować Kurde czy media nie mogłyby emitować informacji specjalnie pod forumowiczów "nerwica,com" Np 1 Dziś NFZ podjął decyzję o zniesieniu limitów na wszelkie leczenie. 2. Ogłoszono pokój w Afganistanie. 3. Już nikt więćej nikogo nie zabije na drodze bo zabrakło paliwa w Polsce. :D 4. Wulkan wybuchł ale szybko wygasł. :lol: itd. 5. Asetroida lecąca w kierunku Ziemii zmieniła kurs i zderzyła się z jakimś okrętem UFO. :lol: więc końca świata nie będzie.
Generalnie przerzucenie sie z TV np na ksiażkę i rower albo np na naukę języka obcego da więcej korzyści i mniej stresów. Telewizja w tych czasach żywi się niskimi instynktami, emocjami. Jak coś jest nudne to nie nadaje się na NEWSa i wszystko. Dlatego ekrany telewizorów ociekają krwią i wylewa się z nich jakiś np jazgot polityczny. Chciałbym notabene czasem zobaczyć jak jeden polityk do drugiego gada: "Co ty pierd...sz??" Przeskakuje przez stół i bez konwenansów powala go z krzesłem na ziemię i się tłuką a redaktor odlicza nokaut od 1 do 10. :lol: :D Żartuję wcale bym nie chciał ale już to widzę. Tytuł programu "Polityczny RING" Okładają się jednocześnie dyskutując. :lol: Wiadomo, że w innych parlamentach za granicą dochodziło już do podobnych scysji nawet. :P
Wkurza mnie generalnie to, że tak mało pozytywów płynie z TV, któa skupia się tylko na tych najgorszych aspektach życia (czytaj:najbardziej chwytliwych i podnoszących słupki oglądalności). :bezradny:

Wkurza mnie:

przez magnolia84 05 lut 2014, 13:58
kupmitrumne napisał(a):magnolia84, krzesłem go :mrgreen:

lepiej arszenikiem, wtedy będę miała pewność, że już nie wstanie ;)
magnolia84

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 05 lut 2014, 14:02
magnolia84, dobry pomysł , jak mnie ktoś bardzo wkurzy to zastosuje Twoją rade :)

Wkurza mnie:

przez deader 05 lut 2014, 14:17
AdrianR, ja tam znalazłem najprostszy sposób na telewizję - nie podłączyłem jej po przeprowadzce... :P Tyle że wiadomości nie tylko w TV lecą i o ile nie mam telewizji głównie ze względu na to że nie widzę potrzeby płacić abonamentu za ofertę pełną "arcydzieł" pokroju Trudne Sprawy czy Ktoś Tam Tańczy czy Ktoś Tam Śpiewa, tak wiedza o tym co się dzieje na świecie się przydaje i nie powoduje u mnie zazwyczaj zbyt wielkich stresów. Może dlatego że nerwicowcem nie jestem. Tak samo horrory mogę oglądać bez problemu, a im więcej krwi i flaków tym lepszy :D

Co do polityków, to mało mnie interesuje zobaczyć żeby do siebie bluzgali, bo w zawoalowany sposób już to czynią, nie tylko zresztą politycy, "osobistości telewizyjne" też nie grzeszą taktem i intelektem - choćby dzisiaj oglądałem występ ćwoka Cejrowskiego który przyprawia mnie zawsze o zgrzytanie zębów. Chciałbym za to zobaczyć jak SPOŁECZEŃSTWO wreszcie się zbiera razem i wspólnie wykrzykuje "Fuck you" politykom. Chciałbym zobaczyć tych wszystkich złodziei dyndających na latarniach.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Arhol 05 lut 2014, 14:34
Piłą mechaniczną w czaszkę a mózg na pożarcie psom.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 05 lut 2014, 14:36
Kestrel, Od razu psom , można jeszcze mózg torturować Obrazek

Wkurza mnie:

przez Arhol 05 lut 2014, 14:42
kupmitrumne, akumulator i elektrowstrząsy D: ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 05 lut 2014, 14:50
Wkurza mnie, że już obiad, choć zaledwie 2,5 - 3 godziny temu zjadłam śniadanie. :evil: I znowu te je*ane bulwy, mięso i sos, po których mam zgagę... :x

Sortuj wg