Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez ALEKS*OLO 17 cze 2010, 09:22
Powiercą i przestana, gorzej jak ma sie sąsiada, który o 6 rano wytacza sie ze swojej chalupy wraz z żoną, zasiadają przed domem i drą paszcze na cały regulator, synalek puszcza disco polo na fulla, i tak codziennie odkąd sie wprowadzili, do tego sąsiadka, która gada do swojego psa, siedze sobie w domu i slysze jak woła ją z drugiego końca placu: "MILAAAAA!! MILUNIAAAA!!! NO CHODŹ !! CHODŹ ŚLICZNOTKO !! MILAAAA!! ( wrytmie disco polo puszczonego przez syna tamtego sasiada) ", powoła tak z poł godziny, "Mila" przybiega i szczeka nastepne pol godziny. Takie typowe, kurfa dziady, nie umiejace życ w sasiedztwie innych ludzi. Oczywiscie puszcza tego kundla, luźno po drodze, tamci tak samo swojego, sasiad mieszkajacy dalej tez swojego "bezdomowca", Ty wychodzisz a one Cie tak obszczekuja, oblezą, upierdola i lataja po całej ulicy. Kupie kiedyś dobermana, nie bede dawać mu przez tydzien jeść, i też puszcze na łowy, zobaczymy czy Pan Bańka Wstańka i Pani Mila Dupila będa dalej tacy mądrzy.
I to mnie nie wkurza, to mnie #$%#&$*^!!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Korba 17 cze 2010, 10:03
Pan Bańka Wstańka i Pani Mila Dupila
:mrgreen: :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez fobia 17 cze 2010, 10:46
ALEKS*OLO, Jest jeden plus - Twoja sąsiadka woła psa "ładnie", bo moja woła cytuję : "Simon chodź tu ku.wa, bo jak cię dopadnę to pod auto wpier.olę" o 6:30 dzień w dzień. :roll: Dzisiaj mój mąż na nią ryknął a i to pewnie nie poskutkuje :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 17 cze 2010, 10:55
Wkurzony dzisiejszym nastrojem ,co 15 minut inny...od smutku do euforii poprzez obojętność i rozpacz . Jeszcze nie ma południa a ja już chce ,żeby ten dzień się skończył
brokenwing

przez wovacuum 17 cze 2010, 10:59
wkurza mnie @-strasznie mnie oslabia i kreci mi sie w glowie :roll: W pracy pewnie padne na pysk..
wovacuum

przez Sean1 17 cze 2010, 16:27
Wkurzaja mnie obecnie sasiedzi. Chce grac na maxa na gitarze, ale oni sa wszedzie. Mam ochote przyglosic tak, zeby szyby drzaly :mrgreen:

przez paradoksy 17 cze 2010, 17:08
komary i wiertła od 7 blisko kamienicy :roll:
paradoksy

przez zrozpaczona20 17 cze 2010, 17:09
Gdy co lato musze siedziec w chacie i nigdzie nie mogę wyjezdzac ;/ nawet nad morze lub w góry ;/
zrozpaczona20

przez Goldielocks 17 cze 2010, 19:30
Wkurza mnie wyścig szczurów, zero współczucia dla innych, wyzysk i tzw. parcie na szkło.
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez brokenwing 17 cze 2010, 21:39
Ka_Po napisał(a):
Goldielocks napisał(a):Wkurza mnie wyścig szczurów, zero współczucia dla innych, wyzysk i tzw. parcie na szkło.

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
popieram w 100%

Ja tez w 100 % popieram ...zaczynam lubić to forum :) :)
brokenwing

przez linka 17 cze 2010, 21:41
W związku z tym co piszecie, wkurza mnie też to, że jak ktoś nie chce mieć masy kasy, super fury, zajebistego stanowiska to mówi się o nim, że jest Bez ambicji.....nie każdy chce być pracoholikiem.... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez brokenwing 17 cze 2010, 21:43
linka, :D ołoooo jeeeee
brokenwing

przez fobia 17 cze 2010, 21:52
linka, dokładnie ... niektórzy nie rozumieją ,że lepiej być niż mieć ;)

przez brokenwing 17 cze 2010, 21:56
linka,
fobia,

Już,Uwielbiam Was obie :)

Czuć ,cokolwiek czuć ..radość ,rozkosz ,smutek ,rozpacz a nawet ból ..jeśli czujesz ,nic ,zupełnie nic .żaden gadget ,żaden samochód czy ciuch ..nie przebije tego ..czuć znaczy żyć
brokenwing

Sortuj wg