[Zielona Góra]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Zielona Góra]

przez rozowapantrea 02 maja 2011, 16:56
Witaj Malgosiu,

szkoda, ze sie minelysmy ;/ ja sie tak bardzo boje bo tam ludzie powracaja po pare razy a ja juz nie chce tam wracac :( a kontynuujesz terapie ambulatoryjnie??

pozdrawiam

[Zielona Góra]

przez angel1 02 maja 2011, 17:00
Byłam tam drugi raz i naprawdę chyba to tylko skomplikowało mi życie. Jestem po terapii ale nadal pogubiona. muszę Cię przeprosić ale chwilowo muszę zająć się dzieckiem. Postaram się jeszcze dzisiaj napisać do Ciebie

[Zielona Góra]

przez rozowapantrea 02 maja 2011, 17:06
oki dziekuje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zielona Góra-okolice

przez niedobrywujek 01 lis 2011, 03:20
:evil: Hey jest tu ktoś z tych okolic? dochodzę do wniosku ze tylko ja...szkoda bo chętnie bym z kimś podyskutował
Ostatnio edytowano 12 lis 2011, 15:14 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym. Czasem warto skorzystać z funkcji "szukaj"...:/
Best regards

Marcin

[Zielona Góra]

przez kaja74 06 lis 2011, 18:15
Witajcie, ktoś tu jeszcze zagląda...? Mieszkam w ZGórze, od wielu lat miewam epizody depresyjne, sporo lęków, ale raczej uogólnionych niż konkretnych. Jestem otwarta na nowe znajomości, bardzo chętnie pogadam z kimś z moich okolic..
Mam 36lat.

Zielona Góra-okolice

przez kaja74 11 lis 2011, 14:12
Jest tu trochę ludzi z Zielonej..Zawsze to większa nadzieja na realne poznanie.

Chętnie pogadam :)

Zielona Góra-okolice

przez niedobrywujek 12 lis 2011, 13:58
kaja74 napisał(a):Jest tu trochę ludzi z Zielonej..Zawsze to większa nadzieja na realne poznanie.

Chętnie pogadam :)

No to mozemy sobie pogadac
Best regards

Marcin

[Zielona Góra]

przez PsychedelicRaven 20 gru 2011, 01:50
Cześć, też jestem z ZG i chciałabym poznać kogoś równie dziwnego co ja. Ale na razie idę spać.

[ZIELONA GÓRA]

przez kaaple 19 mar 2012, 13:04
Widziałem już wpisy dla tego miasta ale już dosyć stare. Pisze bo chciałbym poznać jakieś osoby z ZG albo okolic które mają podobne problemy do moich i tez borykają się z samotnością. Fajnie by było poznać bratnią dusze i kogoś z kim można by wymienić doświadczenia albo chociaż pogadać, bo jestem z tych osób które kryją się ze swoimi problemami wśród znajomych. Nie wiem co jeszcze mogę napisać, mój email to kaaple@o2.pl możne ktoś myśli tak samo. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 19 mar 2012, 15:12 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

[Zielona Góra]

przez aniak80 27 mar 2012, 12:01
Witam

Jestem z okolic ZG również choruję na tą wredną chorobę nerwicę depresyjną fobie społeczne i tym podobne gady.Męczę się z nią od 10 lat w listopadzie 2011 byłam na dziennym oddziale ale powiem,ze niewiele mi pomógł.Nie umiem pracować nad sobą i cały czas podtrzymuję się lekami,najgorsze to mysli czesto samobujcze do tego nerwica serca i zołądka.O mojej chorobie mówię głosno i się nie wstydzę kapple nie ma cosię wstydzic choroby my nie jesteśmy uposledzeni tylko nasz mózg nie potrafi się dobadac z naszym organizmem.Kazdy nowy jak się ze mną spotyka to mówi " ty taka wesoła i chorujesz na taką chorobę???????????????" niestety i mnie to dopadło czasami poddaje się ale na drugi dzien prubuję się wziąsc w garsc.Jak się zaczełam poddawac to wylądawałam z atakiem paniki na SOR-ze w szpitalu ale po to jestesmy,zeby się nie poddawac.Na oddziale wiele osób było załamanych ze im się juz w zyciu nic wiecej nie uda a ja chora przrz 10 lat tłumacyłam,ze zycie i tak jest piękne mimo,ze mamy wiele przeciwnosci losu.Moim oparciem jest mąż bardzo mi pomaga zawsze starał się mnie zrozumiec i się bardzo troszczy,kiedys był nie swiadomy mojej choroby do puki sam nie wpadł przez swoje szefostwo w depresję ale się pozbierał zwolnił z tej pracy i wyszedł z depresji,teraz wie co ja przezywam i zawsze jest moim oparciem.Nie poddamy się i wyzdrowiejemy,tez niejest mi łatwo zwolnili mnie z pracy przez chorobą ale ja szukam sobie nowej choc mój mąż mówi,zebym niespieszyła się z nową pracą ale ja wiem,ze praca mi pomaga bo nie mysli się o chorobie.

Pozdrawiam wszystkich i myslę,ze czesciej bedziemy zaglądac tu.:)

[Zielona Góra]

przez Wombwell00 06 sie 2012, 14:45
Równiez jestem z Zielonej Góry, przynajmniej narazie dopóki nie studiuje (Poznań). Co teraz?

[Zielona Góra]

przez natalia_ 07 paź 2012, 08:52
Witajcie, również Zielona Góra :)

[Zielona Góra]

przez maniek102 11 paź 2012, 15:46
Pozdrawiam wszystkich nerwicowców:)

Jestem z okolic Zielonej Góry (co prawda jakieś 35 km ale bliżej niż dalej:) Świetnie byłoby się spotkać pogadać...
Mam jeszcze pytanko. Czy ktoś z was leczył się (leczy) na dziennym oddziale leczenia nerwic w zielonogórskiej Poliklinice MSWIA? Jeśli tak to proszę o opinie.

[Zielona Góra]

przez meave 11 paź 2012, 16:53
Witam. Jestem z Zielonej Gory, mam 24 lata. W odpowiedzi na pytanie wyzej - jestem 7dmy tydzien na terapii dziennej w poliklinice. Zajecia trwaja 5 dni w tygodniu, od 9:15 do 14:00. Jest tutaj prowadzona psychoterapia 3x w tygodniu, zajecia warsztatowe (rysunek, zajecia psychodynamiczne) raz w tygodniu, psychoedukacja 1x, spotkania z dietetykiem no i oczywiscie tai-chi:). Powiem tak - gdybym tutaj nie trafil to pewnie juz bym dawno pojechal do obrzyc badz ciborza. Czuje sie tutaj bezpiecznie, jestem otoczony profesjonalna opieka i mam wsparcie. Jesli sie zastanawiacie - przestancie. Pora tam sie udac:). Jedyne co studzi zapal to to, ze trzeba dlugo czekac na miejsce (ja ok 1m).

Chetnie kogos poznam stad badz okolic. Niedawno rzucila mnie dziewczyna i jestem troche podlamamny i o zgrozo samotny...

Sortuj wg