[Kielce] i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Kielce] i okolice

przez Harper 03 lis 2008, 13:23
Noooo, widzę, że się gronko powiększa :D Super!!!
Trzeba będzie złączyć stoliki ;) :D

przez TylkoJa1 04 lis 2008, 18:49
Ja jestem z kielc i mam pytanie. Znacie jakiegos dobrego psychoterapeute z okolic Kielc ?

przez gosiavongosia 04 lis 2008, 23:52
Witam
Oblecialam wszystkich chyba psychologow w Kielcach w mojej "karierze" i najbardziej rozsadna wydaje mi sie p.Patrycja (nie pamietam nazwiska) z Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii na Jana Nowaka - Jezioranskiego (naprzeciwko Realu). Jest "tylko" pedagogiem ale wydaje sie najciekawsza z tych wszystkich psychocostam w Kielcach, ew jest tez jakis facet, pedagog, w tym Centrum, tez dobry ale nie pamietam jak sie nazywa. Wystrzegaj sie osrodka 'Nadzieja Rodzinie' na Karczowskiej, tam trafilam na samych najgorszych "psycho".
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez markus2000 05 lis 2008, 10:07
gosiavongosia napisał(a):Wystrzegaj sie osrodka 'Nadzieja Rodzinie' na Karczowskiej, tam trafilam na samych najgorszych "psycho".
Pozdrawiam

Na początku witam Kielczan!
Wracając do postu - byłem tam zapisany na wizytę ale nie mogłem pójść bo coś mi ważnego wypadło i chyba dobrze, że się tak stało.
Pozdrawiam
markus2000

przez nana x 05 lis 2008, 21:29
witam nowych ;)

ja polecam :
http://www.psychomed.pl/

przez Matilde 06 gru 2008, 20:10
Hej ja też mieszkam w Kielcach :D Ale tu już widzę regularne towarzystwo...
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez Harper 08 gru 2008, 00:10
Cześć Matilde
:D

przez didado1 12 gru 2008, 18:49
no proszę jak się towarzystwo rozszalało 8) drogie kielczanki i kielczanie nerwica mija bezpowrotnie jestem tego 1000 % pewna :!: więc główki do góry :D pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez Harper 18 gru 2008, 23:15
No, witamy szanowną założycielkę wątku :D

A jak to się robi, że mija?

przez meanme 07 sty 2009, 00:46
Witam,
Widzę, że życie na tym forum trochę przymiera i nie wiem czy temat spotkań jest jeszcze aktualny. Jeśli tak jest to chciałbym się z wami spotkać. Jeśli można to proszę jakiś kontakt. Jestem z Kielc oczywiście.
Informacja dla poszukujących terapeuty - polecam Psychomed na ul. Wojska Polskiego. www.psychomed.pl
Proszę o jakieś info najlepiej na gg 10930453
Dzięki

przez cytrynkaaa88 09 lut 2009, 20:04
witam :smile: nie jestem z Kielc, ale studiuję tu juz 1,5 roku. własnie rozpoczęłam poszukiwanie dobrego psychologa (chociażby), żeby stwierdzić, czy to nerwica lękowa (wiele osób sugerowało tą opcję, osób, które już to przeszły lub przechodzą).

dlatego też zaglądnęłam tutaj i mam przynajmniej odpowiedź, gdzie szukać specjalistów. wiem, że chcę poznać siebie i przyczyny negatywnych emocji.

pytanie - rozumiem, że w psychomedzie terapia jest bez kosztów tylko na NFZ?
Kropla drąży skalę nie siłą, lecz ciągłym padaniem...

Aktualna tendencja spadkowa...

przez gosiavongosia 09 lut 2009, 20:39
Witam.
Z tego co wiem PSYCHOMED jest placówką prywatną - czyli platna a nie na NFZ. Ze swojej strony naprawde serdecznie moge polecic Świętokrzyskie Centrum Edukacji i Psychoprofilaktyki. Niestety, p. Patrycja, czyli osoba z ktora ja mialam do czynienia obecnie jest zajeta az do konca przyszlego miesiaca ale mysle, ze wlasnie tam powinnas znalezc jakiegos dobrego psychologa. Jak juz wspomnialam na tym forum wystrzegaj sie Centrum "Nadzieja Rodzinie" na Karczokowskiej.

przez cytrynkaaa88 10 lut 2009, 15:30
http://www.psychomed.pl/pzpkie.html na stronach internetowych Psychomedu pisze, że mają kontrakt z NFZ. mają też godziny przyjęć prywatnie. najgorsze, że jest kiepski dojazd.

kiedyś muszę tam zadzwonić i się umówić, a jak nie tam, to do tego ośrodka, który proponujesz.
Kropla drąży skalę nie siłą, lecz ciągłym padaniem...

Aktualna tendencja spadkowa...

przez gosiavongosia 10 lut 2009, 16:02
Ja ide tam w przyszla Srode :) Ogolnie to nic sie nie dzieje ale szykuja sie studia w obcym, nieznanym miescie i woogole w zwiazku z czym chce sie przygotowac :) Teraz mnie przydzieli do pewnego faceta, wczesniej chodzilam do p.Patrycji i bylo OK :-)
Jezeli pisza na stronie ze maja podpisany kontrakt z NFZ tzn ze przyjmuja i prywatnie i "publicznie" - za darmo :-)
Mam nadzieje, ze trafisz tam na jakiegos dobrego psychologa. Sprawdzilas ten osrodek??

Sortuj wg