[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Innych gwiazd Szukam

przez Sergius 03 cze 2008, 14:28
Choruję podobno na nerwicę lękową. Mam za sobą kilka pobytów w szpitalu i talent do pisania, a także wielką chęć poznania kogoś. Mam cichą nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie w jakiś sposób podobny do mnie i zechce mnie poznać w rzeczywistości. Piszę o tym na tym portalu, gdyż na tych tak zwanych randkowych nikt nie odpisuje - teoretycznie są po to, by się poznać, a praktycznie chyba po to, aby ludzie siedzieli i wgapiali się na przelatujące im przed oczami reklamy, bo relacja szybko się kończy po kilku listach. Każdy lubi czytać coś ciekawego i interesującego, a nikt nie chce pisać i dzielić się sobą. Człowiek, choćby najbardziej szalony ma w sobie cząstkę racjonalności, jeśli na tak zwanych "normalnych" portalach mu się nie powiodło szuka relacji i kontaktu gdzie indziej. Mam na myśli, że tutaj jest forum dla chorych na różnorakie schorzenia nerwowe: depresje, zaburzenia lękowe, dwubiegunowe, osobowości pogranicza... Można się tylko zastanowić dlaczego tak wielu młodych ludzi cierpi na podobne dolegliwości. Mówi się, że świat jest coraz brutalniejszy, ludzie bardziej chamscy i bezwzględni, egoistyczni i bezinteresownie wredni.
Lubię literaturę (bardzo) i kino. Szukam kogoś podobnego do mnie.

Jeśli ktoś będzie chciał odpisać i jest z Warszawy - nie wierzę w relacje internetowe – ale niech napiszę na adres: anton4413@wp.pl

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez CzarnaZebra 17 cze 2008, 23:24
Cześć Sergius

miło Cię widzieć w naszym warszawskim kółku.

Ogłaszam że wznawiam kontakty ze światem a poza tym nadal żyję - bo jakieś insynuacje były, że niby wyleczyło nas czy jakie licho...c :mrgreen:
Czyli jakby ktoś, coś - to ja chętnie ;)
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez scrat 18 cze 2008, 00:07
CzarnaZebra napisał(a):Czyli jakby ktoś, coś - to ja chętnie ;)

Piątek Przechyły :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kitty341 22 cze 2008, 12:15
hej:) pierwszy raz widzę ten wątek.. tez bylabym chetna sie spotkac, troche sie boje ale moze bym to zwalczyla w jakis sposob:)
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez scrat 23 cze 2008, 01:50
W piątek nikogo nie było, to przegapiłaś :) Może wtorek? Tak czy inaczej będę w Przechyłach (ul. Cieszyńska 6), jakbyś chciała się pojawić, to zapraszam (tylko daj nr telefonu na priv).
Przyjaciel forum

przez scrat 24 cze 2008, 18:20
Jednak mnie nie będzie, tzn. jakby ktoś chciał się spotkać to mogę być, ale musicie dać znać :) Zajrzę jeszcze do tematu koło 19:30, jak ktoś się zadeklaruje to będę.
Przyjaciel forum

przez nariko19 20 lip 2008, 11:55
ja równiez chce sie spotkac mieszkam w siedlcach ale do wawy to niedaleko 100 km jak ktos jest chetny do spotkania ze mna prosze dac znac

moje problemy niezła depresja, strach przed ludzmi, i tak dalej i tak dalej mase swinst z kturymi sobie nie radze i szukam kogos kto ma podobnie w główce poukładane zawsze razem będzie razniej a juz napewno łatwiej pogadac z podobna osobą pozdrawiam i zapraszam chetnych na moj e-mail nariko19@wp.pl

przez scrat 20 lip 2008, 16:15
O, temat żyje :)
Przyjaciel forum

przez scrat 22 lip 2008, 00:34
Dzisiaj (wtorek) ok. 21:00 umówiliśmy się z CzarnąZebrą standardowo w Przechyłach, jakby ktoś jeszcze chciał się zjawić - zapraszamy :D Jakby ktoś miał być to niech się odezwie na priv, to dostanie mój nr telefonu, albo na żywioł - namiar na mnie dostanie w przerwie od gościa na scenie :)
Przyjaciel forum

przez Karen 30 lip 2008, 22:31
scrat napisał(a):Dzisiaj (wtorek) ok. 21:00 umówiliśmy się z CzarnąZebrą standardowo w Przechyłach, jakby ktoś jeszcze chciał się zjawić - zapraszamy :D Jakby ktoś miał być to niech się odezwie na priv, to dostanie mój nr telefonu, albo na żywioł - namiar na mnie dostanie w przerwie od gościa na scenie :)

Witam:)
ja też chętnie się spotkam z bratnimi duszami z Warszawy, które walczą z tym samym, co ja! Please - napiszcie kiedy może być następne spotkanie :) Najgorsze to czuć się osamotnionym z tym wszystkim i niezrozumianym :( Myślę, że tylko drugi człowiek, który przeżywa to samo może tak naprawdę pomóc. pozdrawiam wszystkich :)
Wszystko w moim życiu jest dobre.... choć czasem tak trudno w to uwierzyć.

przez scrat 31 lip 2008, 02:02
Jak znam życie, to jak co wtorek... :D Mało osób stąd się pojawia, właściwie oprócz zebry i sbb88 nikt, może dlatego że to mimo wszystko knajpa w której są ludzie, więc fobia społeczna może dawać o sobie znać...

Ej w ogóle, słuchajcie, bo ostatnio z zebrą mieliśmy na ten temat rozkminkę... Jak chcecie się spotkać, pogadać, ale fobia nie pozwala wam na spotkania wśród ludzi, to zamiast milczeć i czekać po prostu dajcie znać. Przecież nie chodzi o to żeby dwie osoby fajnie się bawiły a reszta patrzyła, naprawdę... Tylko żebyśmy wszyscy się spotkali i było nam fajnie. Gdziekolwiek. Czy to knajpa pełna ludzi, czy pusta ulica we dwie, trzy osoby. Prawda?

Bo tyle osób pisało w tym temacie, a jak przychodzi co do czego to nikogo nie ma...

Wiem jak to jest mieć ataki paniki wśród ludzi. Biorę leki i już ich nie mam, ale doskonale pamiętam jak to jest (i wiem że jak przestanę brać, to wrócą). Dobrze to rozumiem. Cholernie was lubię, wszystkich, chciałbym się z wami spotkać, mimo że wiem że niektórym z nas lęki to bardzo utrudniają... Ale przecież jesteśmy wśród swoich, prawda? Nikt nikogo nie ocenia...

Więc jak? Jestem otwarty na propozycje, jak nikt nic nie zaproponuje to po prostu będę w przechyłach we wtorek, kto chce niech wpadnie, my naprawdę nie gryziemy (prawda zebra?).

(sorry za nieskładny tekst, ale alko robi swoje, byłem na koncercie Romana Roczenia - swoją drogą niewidomy muzyk, przy którym sala pękała w szwach... Nigdy nie widziałem czegoś takiego)
Przyjaciel forum

przez CzarnaZebra 24 sie 2008, 03:59
scrat napisał(a):my naprawdę nie gryziemy (prawda zebra?).

nie bądź nadmiernym optymistą, zebra jest dzikie zwierze i dziabnąć może :D
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez seigi 24 sie 2008, 22:17
Witam na starych śmieciach. Dawno mnie tu nie było i milutko do Was zajrzeć.
może pod koniec tygodnia jakieś spotkanie :)
Czarna Zebro czy numeros do ciebie aktualny :) ?
To, co za nami,
i to, co przed nami,
to drobnostka
w porównaniu z tym,
co tkwi w nas samych.
Ralph Waldo Emerson

przez seigi 24 sie 2008, 22:18
Witam na starych śmieciach. Dawno mnie tu nie było i milutko do Was zajrzeć.
może pod koniec tygodnia jakieś spotkanie :)
Czarna Zebro czy numeros do ciebie aktualny :) ?
To, co za nami,
i to, co przed nami,
to drobnostka
w porównaniu z tym,
co tkwi w nas samych.
Ralph Waldo Emerson

Sortuj wg