Brzydzę się swojej dziewczyny

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Ḍryāgan 16 sie 2016, 20:45
Ja myślę tak jak na załączonym obrazku. Kobieta, którą kocham była wcześniej w innych związkach, była nawet mężatką. Nigdy nie myślałem o jej poprzednich partnerach. To dla mnie nieistotne. Skoro w danym momencie jest ze mną, to znaczy, że tamte związki nie były dobre. Rozstaliśmy się swego czasu, teraz znów jesteśmy razem. I przyznaję, że dla mnie najważniejsze było to, że powiedziała, iż nie potrafiła już być z nikim innym niż ze mną.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Monster6 16 sie 2016, 20:49
Ḍryāgan, Heh, o tym samym pisałem tylko po swojemu :lol:
''Tylko że teraz jest z Tobą! Nie z nimi.Teraz jest twoja! Tamtych kolesi już nie ma.Oni stracili to co mieli a teraz ty ''masz'' ją.Bo właściwie co to zmienia między wami że kiedyś tam uprawiała sex? Według mnie nic.Pewnie łatwo napisać nie myśl o tym kiedy masz takie natręctwa myślowe ale to by było najlepsze,nie myśleć bo to właściwie jest bez sensu.Wyruchaj ją tak by już nie musiała myślec kto będzie 5,6,7...''
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Ḍryāgan 16 sie 2016, 20:52
Powiem więcej - jak się samemu nie ma doświadczenia w tej materii, to nawet lepiej, że kobieta wie co i jak :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 20:53
Ḍryāgan, :brawo: :brawo: :brawo:
Idealnie to podsumowałeś.

Perun88 napisał(a):
anka szklanka napisał(a):
Perun88 napisał(a):Ja się nie wypytywalem, nie chciałem zaczynać tego tematu, bo wiedziałem, że się tak skończy. Zresztą nadal nie chce o tym rozmawiać, bo nie chciałbym poznać szczegółow przeszłości mojej dziewczyny.

Czyli tak naprawdę nie chcesz jej poznać ;)
W związku rozmawia się o wszystkim. Na temat byłych partnerów i seksu również.
A gdyby była rozwórką albo wdową i uprawiała seks to też byś się jej brzydził?

To są sprawy drugorzędne a na pewno w przypadku kiedy kobieta jest:
Piękna, wrażliwa, czuła, kochająca, uczynna, miła, szczera, wierna

Na Twoim miejscu powiedziałabym partnerce, że sama jestem niedoświadczona i w związku z tym mam pewne obawy etc etc

Nie rozumiem bycia z kimś o kim nic naprawdę nie wiem. Ty nie wiesz nawet czy Twoja dziewczyna dotychczas zabezpieczała się pod kątem STD (i nie wiesz czy, któryś z jej partnerów nie był czymś zakażony).
Seks i byłe związki to temat jak każdy inny.

Czyli Twoim zdaniem powinienem wypytac ja o wszystkim? O zasugerowaniu, żeby się przepadala tez myślałem

NIE RÓB TEGO!!!
Jeśli osoba jest pewna siebie i ma prawidłowy obraz swojej osoby, a nie zaniżony, to spoko, może i historie z przeszłości nie robią wrażenia. Ale jedno pytanie. Po co Ci ta wiedza? No po co? Już masz paranoję na punkcie "spermowego skażenia", a jak Ci dziewczyna opowie coś szczegółowiej, to już totalnie spartolisz relację jaka jest między Wami.
Kobieta nie była prostytutką. Z tego co pisałeś miała 2-3 chłopaków i nawet nie wiesz czy z każdym z nim spała.
Jakby mi facet powiedział, że mam się przebadać, to bym mu kazała się leczyć na mózg, bo ma go jeszcze bardziej zryty od mojego.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez anka szklanka 16 sie 2016, 20:57
Monster6 napisał(a):anka szklanka, Każdemu facetowi zanim z nim poszłaś do łóżka sugerowałaś by się przebadał? :mrgreen:
Strzelam że żadnemu ;) Strzał w 10?

U mnie zestaw badań to priorytet ;)
Wiem, że to brzmi okrutnie, ale zdarzenie z przeszłości mnie samą skłoniło do zrobienia badań. Ja badając o komfort i bezpieczeństwo partnera oczekuję tego samego, dlatego zarówno mój eks jak i mój mąż bez problemy się na to zgodzili.

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 21:01
anka szklanka, sądzę, że bohaterowi tego wątku taka rada schrzani zalążek związku. Masz prawo do swoich przewrażliwień ale niekoniecznie inni mają postępować tak jak Ty.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez anka szklanka 16 sie 2016, 21:01
anka szklanka, sądzę, że bohaterowi tego wątku taka rada schrzani zalążek związku. Masz prawo do swoich przewrażliwień ale niekoniecznie inni mają postępować tak jak Ty.

Ale ja nie radziłam mu aby proponował badania partnerce.
Napisałam, że:

Ty nie wiesz nawet czy Twoja dziewczyna dotychczas zabezpieczała się pod kątem STD (i nie wiesz czy, któryś z jej partnerów nie był czymś zakażony).

Bo to akurat prawda- nie wie czy w ogóle uprawiała seks z każdym partnerem, nie wie czy używała prezerwatyw (co oznacza, że hipotetycznie mogła uprawiać seks z osobą zakażoną czymśtam). W tej sferze nie wie nic o swojej dziewczynie.

Dlatego uważam, że o związkach i seksie należy rozmawiać.
Ostatnio edytowano 16 sie 2016, 21:07 przez anka szklanka, łącznie edytowano 2 razy

przez agusiaww 16 sie 2016, 21:07
Perun88 napisał(a): według wszystkich statystyk mam średniego ;)
:mrgreen:
ahahahaa :mrgreen:

Co do badan mozna to uznac za przewrazliwienie ale ja wszystkim moim byłym kazałam pokazywac papiery. Człowiek moze byc zarazony nawet nie wiedząc o tym...moze to dla kogos i przewrazliwienie, albo smieszne ale sadze ze pozniej informacja o masz HIV juz nie byłaby taka zabawna... :shock:
Ostatnio edytowano 16 sie 2016, 21:09 przez agusiaww, łącznie edytowano 2 razy
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Monster6 16 sie 2016, 21:08
anka szklanka, Chcieli to zrobili badania :P
Nie sugerował by coś mówił o badaniach.Wyjdzie na to że ma ją za dziwkę i nie ma do niej zaufania.Pogorszy sprawę jeszcze bardziej.
Ostatnio edytowano 16 sie 2016, 21:10 przez Monster6, łącznie edytowano 1 raz

przez salir 16 sie 2016, 21:10
Perun88 napisał(a):O zasugerowaniu, żeby się przepadala tez myślałem

Rowniez Ci odradzam takie sugestie..stanowczo :)

przez agusiaww 16 sie 2016, 21:13
Dla tych odradzajacych sugestie, to troche offtop ale napisze Wam ze ze mna w przychodni była babka, ktora przy mnie odebrała wynik ze jest zarazona a była w ciazy...nie wiedziała o tym...wspolczuje babce...ale zeby urodzic zdrowe dziecko kobieta MUSI WCZESNIEJ O TYM WIEDZIEC i byc leczona.../pod opieka lekarza, bo np. HIV sie przenosi przez karmienie piersia...itd itd...to tak na przyszłosc, jakby ktos myslał o dziecku.
Ostatnio edytowano 16 sie 2016, 21:14 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez anka szklanka 16 sie 2016, 21:14
Monster6 napisał(a):anka szklanka, Chcieli to zrobili badania :P
Na miejscu autora tematu nie sugerował by coś mówił o badaniach.Wyjdzie na to że ma ją za dziwkę i nie ma do niej zaufania.Pogorszy sprawę jeszcze bardziej.

Ja na jego miejscu po pierwsze nie uprawiałabym seksu z osobą co do której
- nie jestem pewna swoich uczuć
- brzydzę się jej (z jakiegokolwiek powodu)
- nie jestem dojrzała do związku, bo robię szum z powodu tego, iż dziewczyna uprawiała seks a ja nie

Najpierw pracować nad sobą a na końcu brać się za seks.
A jeśli już weszłabym w związek - 100% szczerości "Mam taki i taki problem, którzy może rzutować na nasz związek. Dotyczy tego, tego i śmego".

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 21:15
anka szklanka napisał(a):
Monster6 napisał(a):anka szklanka, Chcieli to zrobili badania :P
Na miejscu autora tematu nie sugerował by coś mówił o badaniach.Wyjdzie na to że ma ją za dziwkę i nie ma do niej zaufania.Pogorszy sprawę jeszcze bardziej.

Ja na jego miejscu po pierwsze nie uprawiałabym seksu z osobą co do której
- nie jestem pewna swoich uczuć
- brzydzę się jej (z jakiegokolwiek powodu)
- nie jestem dojrzała do związku, bo robię szum z powodu tego, iż dziewczyna uprawiała seks a ja nie

Najpierw pracować nad sobą a na końcu brać się za seks.
A jeśli już weszłabym w związek - 100% szczerości "Mam taki i taki problem, którzy może rzutować na nasz związek. Dotyczy tego, tego i śmego".

Ooo, tutaj bardzo dobrze powiedziałaś.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Monster6 16 sie 2016, 21:40
Po za tym kobiety w kwestii parnerów seksualnych i tak kłamią.Bo niektórym facetom jest ciężko jest się pogodzić z tym, że panny uprawiają więcej seksu niż oni.Bo jakby się facet poczuł jak by się dowiedział że spała z 20,30? Mówią taką liczbę by faceta nie przytłoczyła albo by nie pomyślał że jest zbytnią zdzirą.Jeśli miała 10 to powie 3 ;)

Sortuj wg