"obsesja" na punkcie kobiet

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez refren 18 kwi 2015, 09:02
Zoltan,
"Zrozumiałeś" że jest mężatką - to znaczy wcześniej wiedziałeś, domyślałeś się czy dopiero to odkryłeś?
A czego się spodziewałeś od kobiety, która wysyła komuś swoje nagie zdjęcia, choć go na oczy nie widziała i umawia się na seks-randkę?
Zarzucasz kobietom, że kierują się niskimi pobudkami, a Ty się kierujesz jakimiś wyższymi? Bo jeśli Twoim głównym motywem jest teraz nie dać się nabić w butelkę, to nic dziwnego że oceniasz kobiety tylko pod tym względem i wpadasz w obsesję. I jeśli szukasz szybkiego seksu, to jak chcesz znaleźć kobietę, która ma do zaoferowania coś więcej niż cycki i zadek?
Jeśli się boisz, to może poczekaj z ładowaniem się w coś, aż trochę poznasz delikwentkę i przemyśl swoje kryteria.

przez NN4V 18 kwi 2015, 12:43
ekstraktzaloesu napisał(a):...Nie ma co generalizować, ale prawda jest taka, że większość dzisiejszych kobiet ma pstro w głowach i będzie spała z każdym, kto tylko będzie zdolny zapewnić im odpowiedni status materialny...

Chrzanisz waszmość.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez ekstraktzaloesu 18 kwi 2015, 23:19
NN4V napisał(a):Chrzanisz waszmość.
A możesz rozwinąć swą myśl?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cheiloskopia 19 kwi 2015, 00:34
NN4V napisał(a):
ekstraktzaloesu napisał(a):...Nie ma co generalizować, ale prawda jest taka, że większość dzisiejszych kobiet ma pstro w głowach i będzie spała z każdym, kto tylko będzie zdolny zapewnić im odpowiedni status materialny...

Chrzanisz waszmość.

Zgadzam się z NN4V; to tak, jakby nie generalizować, ale stwierdzić, że większość facetów to świnie, które chcą zaciągnąć kobietę do łóżka, wykorzystać i porzucić. Ja z kolei powinnam wychodzić z założenia, że większość do świry - naubliżają, pobiją i postraszą, że zabiją, gdy odejdę (takie mam doświadczenia).

przez wiejskifilozof 19 kwi 2015, 10:05
Masturbacja i fantazja to są też obsesję, na punkcie kobiet.

przez ekstraktzaloesu 20 kwi 2015, 01:08
cheiloskopia, gdybym generalizował, to bym napisał, że wszystkie takie są, a nie zrobiłem tego. Na szczęście jest jakiś tam procent kobiet, które się szanują. Jeżeli chodzi o facetów, to nie wiem, co ma piernik do wiatraka, bo masz całkowitą rację w tym, co napisałaś na ich temat, ale mi wcale nie chodziło o pokazanie, że oni są lepsi od kobiet.

O Tobie wcale też nienajlepiej świadczy to, że zadawałaś się ze świrami. Czy po facecie nie widać, że może być zdolny do wyżej wymienionych rzeczy? A jeśli nawet, to ile razy można wchodzić do tej samej rzeki?

przez NN4V 20 kwi 2015, 01:39
ekstraktzaloesu napisał(a): gdybym generalizował, to bym napisał, że wszystkie takie są, a nie zrobiłem tego. Na szczęście jest jakiś tam procent kobiet, które się szanują. ...
Łaskawca. Naukowiec jesteś od siedmiu boleści. Większość znaczy > 50% Co Ciebie upoważnia do takich stwierdzeń, które SĄ generalizacją? Własna frustracja? Współczuję.

przez ekstraktzaloesu 20 kwi 2015, 22:38
NN4V napisał(a):Łaskawca. Naukowiec jesteś od siedmiu boleści. Większość znaczy > 50% Co Ciebie upoważnia do takich stwierdzeń, które SĄ generalizacją? Własna frustracja? Współczuję.
Uspokój się dziewczyno i mnie nie atakuj. O czym Ty w ogóle piszesz, jaka frustracja? Napisałem, że wielu z was nie można nic zarzucić, więc nie powinnaś czuć się urażona. Chyba że...
Naprawdę nie jestem wrogiem kobiet, nie wybielam też wcale facetów i jestem skłonny stwierdzić, że tych, których postawa jest godna pożałowania, jest jeszcze więcej niż próżnych kobiet. Ale fakty są faktami. Żyjemy w czasach, kiedy takie wartości jak rodzina czy szacunek do samego siebie dla ogromnej ilości ludzi znajdują się dopiero na dalszym planie. Mam Ci podać procentową liczbę kobiet, które dla wygodniejszego życia nie miałyby problemu ze związaniem się z kimś, kogo nie będą kochały? Nie podam Ci jej, bo nie prowadzę statystyk, ale mam wzrok i rozum i widzę, co się dzieje naokoło i nie jest to optymistyczny widok. Oczywistym jest, że do grupy, o której piszę, nie będziemy zaliczać kobiet w podeszłym wieku, ani większości kobiet z pokolenia naszych rodziców. Osobom niezbyt atrakcyjnym też raczej nie w głowie zdrady i perfidne gierki, bo takie osoby zazwyczaj cieszą się z tego, co mają, i że w ogóle to mają. A teraz weź wszystkie pozostałe i odpowiedz sobie uczciwie na pytanie: czy płeć piękna naprawdę jest taka niewinna? A będzie jeszcze gorzej, bo już nawet trzynastolatki się puszczają i jeszcze się tym chwalą.

przez Arasha 20 kwi 2015, 22:56
ekstraktzaloesu, to nie jest dziewczyna ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Storożak 20 kwi 2015, 23:14
ekstraktzaloesu napisał(a): A teraz weź wszystkie pozostałe i odpowiedz sobie uczciwie na pytanie: czy płeć piękna naprawdę jest taka niewinna? A będzie jeszcze gorzej, bo już nawet trzynastolatki się puszczają i jeszcze się tym chwalą.

A trzynastolatkowie się nie puszczają i się nie chwalą? Hmmmm.....

przez ekstraktzaloesu 20 kwi 2015, 23:49
Arasha napisał(a):ekstraktzaloesu, to nie jest dziewczyna
A pisze jak dziewczyna. I ten awatar jakiś taki mało męski.

przez NN4V 20 kwi 2015, 23:51
ekstraktzaloesu napisał(a):... Ale fakty są faktami.

<==>
ekstraktzaloesu napisał(a):... Mam Ci podać procentową liczbę kobiet, które dla wygodniejszego życia nie miałyby problemu ze związaniem się z kimś, kogo nie będą kochały? Nie podam Ci jej, bo nie prowadzę statystyk, ale mam wzrok i rozum i widzę, co się dzieje naokoło..

Fakty kolego zajączkują Ci się z wyobrażeniami. Nawet płci interlokutora nie potrafisz prawidłowo rozpoznać, a bierzesz się za generalizację wyobrażeń w fakty. Poczytaj sobie o błędach postrzegania.

ekstraktzaloesu napisał(a):... Żyjemy w czasach, kiedy takie wartości ...

Czasy też porównujesz z doświadczenia, czy tylko tak sobie lubisz popitollić farmazonki?

ekstraktzaloesu napisał(a):... Oczywistym jest, że do grupy, o której piszę, nie będziemy zaliczać kobiet w podeszłym wieku, ani większości kobiet z pokolenia naszych rodziców. Osobom niezbyt atrakcyjnym też raczej nie w głowie zdrady i perfidne gierki, bo takie osoby zazwyczaj cieszą się z tego, co mają, i że w ogóle to mają. A teraz weź wszystkie pozostałe i odpowiedz sobie uczciwie na pytanie: czy płeć piękna naprawdę jest taka niewinna? A będzie jeszcze gorzej, bo już nawet trzynastolatki się puszczają i jeszcze się tym chwalą.

Nie ma zwiazku miedzy atrakcyjnością, czy wiekiem, a skłonnościa do rozmaitych zachowań. Co z tego, że trzynastolatki się puszczają? W innych kulturach 9-latki mają dzieci. Za bardzo sobie zinternalizowałeś społeczne narzucenia. Za dużo TV, za mało myślenia.

Osobiście z Twojego żałosnego wywodu o kobietach odczytuję taki przekaz: Nie mam kasy i niczym nie potrafie zainteresować kobiety, więc mam z nimi same niepowodzenia. Racjonalizuję własną nieudolność dorabiając ideologię, że kobiety są złe. Tyle.

A fakt, ze kobiety w strategii doboru partnera biorą pod uwage jego zasoby, jest udowodniony. Co nie znaczy, że kobiety decydują się na zwiazki wyłącznie z powodu zasobów. Uogólniając, mają genetycznie zakodowane strategie chroniące ich potomstwo. Takie prawo ewolucji. Podobne do tego, ze faceci leca na młodsze, bo Ci ci lecieli na starsze też wygineli.

Prawa ewolucji zas można jedynie przyjąc do wiadomości, a nie kogokolwiek za nie obwiniać.

przez ekstraktzaloesu 21 kwi 2015, 04:12
Ojej, jakiś Ty wojowniczy.

NN4V napisał(a):Nawet płci interlokutora nie potrafisz prawidłowo rozpoznać
Nie moja wina, że interlokutor pisze jak baba, a nie mam w zwyczaju wchodzić na profil każdego z kim prowadzę dyskusję tylko po to, by sprawdzić jego płeć. Jesteś gejem?

NN4V napisał(a):A fakt, ze kobiety w strategii doboru partnera biorą pod uwage jego zasoby, jest udowodniony.
Tak tak, pisz sobie o udowodnionych strategiach doboru partnera. Szkoda tylko, że nijak ma się to do tego, o czym ja pisałem. Widać złość za bardzo Cię poniosła i zamiast się trochę zastanowić, postanowiłeś przytoczyć pierwszy lepszy "udowodniony" fakt, o którym zapewne usłyszałeś na lekcji przystosowania do życia w rodzinie. Po co te nerwy, misiaczku?

NN4V napisał(a):Osobiście z Twojego żałosnego wywodu o kobietach odczytuję taki przekaz: Nie mam kasy i niczym nie potrafie zainteresować kobiety, więc mam z nimi same niepowodzenia. Racjonalizuję własną nieudolność dorabiając ideologię, że kobiety są złe.
I tu jeszcze raz prośba o czytanie ze zrozumieniem. Jeżeli Twoje wypowiedzi nie mogą mieć jakiejś wartości merytorycznej, to może lepiej nic nie pisz. Zaoszczędzisz trochę czasu i zdrówka.

przez bittersweet 21 kwi 2015, 15:28
Ekstrakt, ciekawi mnie jak wg ciebie pisze baba/gej ? Pewnie chodzi o to ze nie obraza kobiet, jak to robia prawdziwi faceci , c'nie ?

Pewnie sie nie domyslisz, ze moja uwaga powyzej to ironia, wiec wyjasniam, ze zgadzam sie z Bialym Kotem co do twoich farmazonow - zal.pl.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg