Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez Matt FX 02 sie 2011, 15:01
Przefilmowany teraz jestem w ch*j! Sam nie wiem co myśleć :|

Problemy z orientacją.

przez Zenonek 02 sie 2011, 15:07
Oczywiscie, ze preferencje seksualne sa stale. Jedynie w przypadku osob biseksualnych jest to pewnie uwarunkowane sytuacja.

Problemy z orientacją.

przez lanney 02 sie 2011, 15:51
Ale będąc bi też zapewne ma się świadomość tego, że jest się bi, jak np. koleżanka wyżej - flirt i pocałunki z dziewczynami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez rafałblabla 02 sie 2011, 19:42
mam to samo ;/ już ponad rok mam dziewczynę a i tak mam takie myśli ;/ że mi się niby podobają faceci ;/ wiem że nigdy bym nie dotknął ani nic podobnego kocham moja kobietę kobiety mi się podobają ale czasami jak mnie złapią myśli to wydaje mi się że facet mnie podnieca jest to pomieszane z lękiem ;/ macie też tak ? Dodam że od roku dzień w dzień mam myśli o tym że nie chce być homo ale czemu wydaje mi się jakbym czasami czuł podniecenie boję się jak pieron były momenty że nie wiedziałem co ze sobą zrobić pojawiał się płacz nawet z bezsilności

Problemy z orientacją.

przez lanney 02 sie 2011, 23:45
tak, mamy tak samo- to podniecenie to normalka- jest wywołane lękiem, na pewno nie podniecają cię faceci :)

Problemy z orientacją.

przez Nurofen 03 sie 2011, 00:45
Teraz gadalem z kumplem powiedzialem mu o lękach mowi ze mial takie ale w mniejszym stopniu, razem mamy nn wzgledem rodzicow ze nie mozemy z nimi wytrzymać. dzis siedzimy na lawce ja on 2 dziewczyny doszedl 3 ci kumpel i podrywal laske siedzaca obok mnie to czulem zazdrosc. Potem ja odprowadzalem i mnie psy zatrzymaly a ona poszla do domu :///

Problemy z orientacją.

przez Matt FX 03 sie 2011, 16:21
Pogubiłem się już w tym totalnie! Nie wiem kim jestem! Pojawiają mi się myśli np na ulicy "po co patrzysz na nią i tak jesteś gejem"! :why:

Problemy z orientacją.

przez Zenonek 03 sie 2011, 17:17
Matt FX, Uwazam, ze jestes skrajnie przewrazliwiony na punkcie tych mysli..nie zrozum mnie zle, wszyscy tutaj sa wrazliwi badz bardzo wrazliwi, ale Ty za bardzo przywiazujesz uwage do swoich mysli. Olewaj je, pozwol im plynac...Naprawde wyluzuj , bo naprawde zwariujesz do konca...Wiem , ze mozna choc troche to zwalczyc.

Problemy z orientacją.

przez Nurofen 03 sie 2011, 23:43
w domu jest tragedia, w pracy dziś było spoko nawet. Już myślałem że przeszło ale jednak nie :(

Problemy z orientacją.

przez capitan 07 sie 2011, 14:47
nie-mam-ju-si-chc-umrze-t30026.html

Ja mam już wszystkiego dość... chcę skończyć to całe bagno!!!

Problemy z orientacją.

przez Nurofen 08 sie 2011, 18:54
pogubiłem się już kompletnie, nic nie czuje, żyje jakby w innym świecie, nawet sam nei wiem teraz czy to co teraz pisze jest prawdą czy klamstwem :/

Problemy z orientacją.

przez rafałblabla 09 sie 2011, 12:35
koledzy jeszcze raz was zapytam bo strasznie się boję tego np jak widzę jakiegoś faceta to odrazu taki jakiś impuls takie jakby podniecenie np jest ktoś w krótkiej koszulce i dobrze zbudownany to odrazu takie uczucie ;/ sam niewiem jak to nazwać coś pomieszane podniecenie z lękiem wiem że bym nie cichal go dotknąć ani nic innego naprawdę niewiem czym to może być spowodowane bardzo się tego boję proszę o wasze wypowiedzi na nn cierpię od 15 lat wtedy miałem też takie myśli i inne równiez ale z czasem ustąpiły jak poznawałem różne dziewczyny randki itp ale czasami powracały myśli np że ten facet mi się podoba ale wcale mnie nie ciągnęło do niego ani nic a teraz od półtora roku pogorszyło się to nie mogłem spać po nocach trzęsły mi się ręce strasznie bałem się że będe homo jak myślicie czemu mogą być takie myśli i proszę was też o odpowiedź na wcześniejsze pytanie w tym poście dodam że miałem kilka dziewczyn bardzo mi się podobają i podniecają mnie teraz mam już jakiś czas stała dziewczynę ale takie myśli są bardz się ich boję naprawdę

-- 09 sie 2011, 12:38 --

dodam że miałem bardzo różne natręctwa naprawdę ale tego najbardziej zawsze się bałem i boję

-- 09 sie 2011, 12:41 --

wiem że nie potrafiłbym stworzyć związku z mężczyzna a jak pomyśle sobie że miałbym być z mężczyzna w jednym łóżku czuje obrzydzenie wiem że nie potrafiłbym ale z drugiej strony jak tak myślę czy bym cichal wiem że nie chce i nie chciałbym ale jednocześnie przelatuje mnie takie niemile podniecenie wymierzane z lękiem takie samo jak co pisałem na początku portu proszę o wasze odpowiedzi boję się jak diabli

-- 09 sie 2011, 13:01 --

dodam że wcześniej to raczej nie czułem takiego sztucznego podniecenia tylko tak czasami lęk taki ale to bagatelizowałem bo wiedziałem że nie chce nigdy mężczyzny tak jak mówię najgorzej jest te ostatnie półtora roku

Problemy z orientacją.

przez Matt FX 10 sie 2011, 16:10
Nie mogę pracować, nie mogę nic zrobić ani się skupić! Tylko myśli "ten Ci się podoba, tamten, złap go za jaja, złap brata za jaja"! Na mieście dostałem dzisiaj histerii i prawie się załamałem. Czułem fizyczny ból myśli! Szedłem i trzymałem się za łeb jedną ręką :( Najgorsze co może być że już to łyknąłem. Z dnia na dzień coraz gorzej rypie.

Problemy z orientacją.

przez Michuj 10 sie 2011, 16:23
To złap go za jaja to Ci może przejdzie? :pirate:
Michuj

Sortuj wg