Masturbacja

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Masturbacja

przez BladzacyAniolek 10 mar 2011, 18:05
Kai napisał(a):linka, nie, to nie ich zadanie.
Ich zadaniem jest wspomóc na duchu, ale niektórzy księża chcą nawracać a nie liczą się z uczuciami.

Ja jak dotąd spotkałem miłych księży a tych innych staram się unikać.

W katedrze masz bardzo dobrych księży, polecam Ci ks. Pawła i Ks. Ireneusza.
http://www.katedra.tabs.pl/duszpasterze.html

Ale także ich zadaniem nie jest krytyka, bo każdy człowiek grzeszy. Krytyką nie wspomogą na duchu. Może trochę wyrozumiałości, i pokazanie człowiekowi, że Bóg mimo grzechu nas kocha, bo tam mówi Pismo Święte, a dzięki co niektórym księża, człowiek zaczyna myśleć, że nas nienawidzi.

Ks. Paweł taki młody, niski?

-- 10 mar 2011, 18:07 --

Dobra już zerknęłam na zdjęcie. U Ks. Pawła się spowiadałam. Wspaniały Ksiądz.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Masturbacja

przez Thazek 10 mar 2011, 18:17
Jednym słowem: Ludzie przestańcie się masturbować w końcu!! :lol: :lol: :lol:
Thazek

Masturbacja

przez dogomaniaczka 10 mar 2011, 18:20
Thazek, czy musisz sobie robic jaja z kazdego tematu? :roll:
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Masturbacja

przez linka 10 mar 2011, 18:23
Thazek, jeśli chcesz to przywrócimy któryś z twoich wątków i pośmiejemy się razem, co Ty na to? :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Masturbacja

przez Sean1 10 mar 2011, 18:27
Ja /cenzura/, czemu zawsze jak jest temat masturbacji, to od razu temat kościoła musi się pojawić (nie mówię o tym temacie, bo tu oto się on częściowo rozchodzi)... ja powiem tyle, że jak się masturbujesz to jest fajnie i przyjemnie i trza mieć to gdzieś, Bóg też ma to gdzieś, to nie on se to wymyślił, że masturbacja to grzech, tylko kościoł (który zajebiście potrafi zrobić jak widać zamieszanie) :D

Masturbacja

przez linka 10 mar 2011, 18:34
Sean1, ano potrafi ...... i dla wierzących katolików to jest problem...i to do tego problem bez rozwiązania... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Masturbacja

przez Thazek 10 mar 2011, 18:40
linka, Ty w ogóle jesteś zabawna... tylko się śmiać ;)
może z Ciebie się pośmiejmy? Ja np. lubię jak się ktoś ze mnie śmieję bo umiem się z siebie śmiać a ty widocznie tego nie potrafisz...
Napiszę szczerze od początku jak się tu zarejestrowałem to nie darzyłem Cię sympatią! Po prostu nie przepadam za Tobą...
sory za szczerość ale tak jest... 8) nie mam zamiaru się z Tobą kłócić!
ps. Podobno wyzdrowiałaś? To czego tu jeszcze na tym forum szukasz??
taki OT.
Wracając do tematu:
80% polaków to robi więc... coś w tym musi być!
Thazek

Masturbacja

przez dogomaniaczka 10 mar 2011, 18:41
Thazek, jeszcze jeden taki post i ostrzezenie. co kogo obchodzi czy darzysz Linke sympatia czy nie? zachowaj to dla siebie.
Lince zwrocilam uwage na privie, zeby tak nie pisala, Twoj post jest zalosny. :roll:
dogomaniaczka

Masturbacja

przez Thazek 10 mar 2011, 18:43
dominika92, Za co ostrzeżenie? Linka jakiś czas temu nazwała mnie burakiem! może i prawda
ale mogła to też napisać na priv... :shock: a co wy jesteście lepsi? Czy jak bo macie zielony kolor? :roll:
Thazek

Masturbacja

przez linka 10 mar 2011, 18:45
Od tego jest priv. 8) ale rozumiem, że masz parcie i wszyscy muszą wiedzieć co o mnie myślisz...w temacie o masturbacji :lol:
Przyjaciel forum

Masturbacja

przez BladzacyAniolek 10 mar 2011, 18:45
Proponuję swoje prywatne sprawy załatwiać po przez pw i nie psuć wątku. :!:
Ostatnio edytowano 10 mar 2011, 18:47 przez BladzacyAniolek, łącznie edytowano 1 raz
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Masturbacja

przez dogomaniaczka 10 mar 2011, 18:45
Thazek,tak jestem lepsza bo jestem zielona eheheh..oczywiscie, nie, nie jestem lepsza, chyba ze pod tym wzgledem ze umiem sie powstrzymac od zlosliwych tesktow i wycieczek osobistych. i za to ost, jesli nie powstrzymasz sie.
hm jesli chodzi o tamta sytuacje to rownie dobrze mogles dostac osta za oczernianie innego uzytkownika tak wiec moze nie przypominaj tego :)
proponuje sie troche ogarnac.
dogomaniaczka

Masturbacja

przez Thazek 10 mar 2011, 18:50
dominika92, ok :twisted:
więc mam nadzieję ,że linka już nie będzie "siedzieć" na mnie we wszystkich tematach...
8)
Wróćmy do masturbacji :P
Thazek

Masturbacja

przez depresyjny86 10 mar 2011, 19:00
Jakoś nie widzę,żeby Linka ani ktokolwiek inny siedział na Tobie Thazek
Poza tym hmm troche to podejrzane,że piszesz o niej w temacie dotyczącym masturbacji :mrgreen: .Ale nie wnikam.
Wróćmy do tematu.
:)

Sortuj wg