Czy leki z grupy SSRI poprawiły Wam niski nastrój??

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Michał 1972 03 lut 2012, 10:31
BłękitnaAbstrakcja, shinobi, ta lekarka u której byłem jest wyjątkiem. Poświęciła mi sporo czasu, słuchała i pytała o wiele rzeczy było widać u niej to czego u innych nie widziałem. Problem w tym ,ze z tego co wiem to nie prowadzi prywatnej praktyki tylko przyjmuje w szpitalu.

Spooky, zaczyna mi Ciebie być żal, odnoszę wrażenie ,że trzymasz kciuki żeby mi się broń Boże nie udało i nie jest to spostrzeżenie z dzisiaj i tylko z tego wątku. Otrząśnij się chłopie :great:
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez Spooky 03 lut 2012, 11:38
Spooky, zaczyna mi Ciebie być żal, odnoszę wrażenie ,że trzymasz kciuki żeby mi się broń Boże nie udało i nie jest to spostrzeżenie z dzisiaj i tylko z tego wątku. Otrząśnij się chłopie

Chłopie, nie widzisz co piszesz? Mój sceptycyzm wynika z mojego doświadczenia. Pobierz sobie lepiej antybiotyki :roll:
Tylko nie miej do nikogo pretensji, gdy zachorujesz, że nie działają. :roll: Ty się otrząśnij.
To co przechodzisz to normalne. To się nazywa entuzjazm związany z nową zabawką. Nie będę Ci pisać co będzie później. :roll:
Nie denerwuj mnie z łaski swojej. Kolejnego ignoranta mi brakuje na tym forum.

przez Michał 1972 03 lut 2012, 12:42
Dziwne ,że tego uczucia nie miałem wcześniej biorąc inne leki :roll: to po pierwsze, po drugie kim Ty jesteś człowieku ,że wiesz już co się ze mną stanie ? Znasz mnie? Znasz podłoże mojej choroby to skąd się wzięła? Najwyższy czas byś zdał sobie sprawę ,że nie jesteś pępkiem świata by oceniać wszystkich według siebie.
Pozdro ! i zdrowia życzę :great:

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Spooky 03 lut 2012, 12:53
Michał 1972, Nie kumasz człowieku, że to nie ma PRAWA działać? To tylko autosugestia, którą wiele osób przechodzi.
Sam to dobrze znam jak multum innych osób. Mam to narysować żeby było czytelniej? Nie wiem jak to wytłumaczyć. :roll: :roll:

-- 03 lut 2012, 11:54 --

Na pewno możesz się cieszyć, że skutki uboczne są delikatne. Ale działanie leku ocenia się w pełni do 2 miesięcy.

przez malwina77 03 lut 2012, 13:05
SSRI same w sobie nie sa oszalamiajaco skuteczne, co nie zmienia faktu, ze pomagaja milionom ludzi wyjsc z depresji i nerwic. I nie uwazam, aby dzialaly na zasadzie autosugestii.
Syndrom Hallervordena-Spatza

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez Spooky 03 lut 2012, 13:08
malwina77, nie doczytałaś, że terapia trwa dopiero 4 dni i po tak krótkim okresie można tylko się cieszyć, że są małe efekty uboczne.

przez malwina77 03 lut 2012, 13:13
Hmmm, doczytalam. Ale u siebie zaobserwowalam poprawe juz od pierwszej tabletki wenlafaksyny. Jesli ktos cierpi na depresje lekowa lub ataki paniki i dostanie mianseryne albo mirtazapine natychmiast odczuje ulge. Neuroleptyki tez dzialaja od pierwszej dawki.

Jestem w stanie uwierzyc, ze komus sie poprawilo po wzieciu zaledwie jednej dawki leku.

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez Spooky 03 lut 2012, 13:14
Ja nie ufam WIERZE. Ufam nauce. A ta mówi co innego. I widzę to po sobie. :)

przez Michał 1972 03 lut 2012, 13:29
Spooky, kuracja TYMI lekami trwa 4 dni, wcześniej ponad półtora miesiąca brałem Bioxetin. Nie patrz tylko po sobie, uwierz ,że są ludzie którzy wyszli z choroby. U mnie stwierdzono klasyczny zespół abstynencyjny spowodowany zaprzestaniem spożywania alkoholu etylowego :mrgreen: . Ty twierdzisz ,że będzie trwał do końca mojego życia, więc chyba jedno co mi pozostało to zacząć na nowo pić ,żeby się wyleczyć :lol:

Co do wiary;
Ktoś kiedyś powiedział :

" Wierzę albowiem jest to niemożliwe "

ten cytat ( nie wiem czy precyzyjny) niech będzie wskazówką dla Ciebie a najlepiej niech stanie się Twoim mottem życiowym :idea:

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez Spooky 03 lut 2012, 13:33
Michał 1972, Ale to, że brałeś fluoksetynę nie ma znaczenia przy tym zestawie leków.
Normalnie drugi bomba21. Kolejne cudowne uzdrowienie :lol:
OK, jak wytłumaczysz mi sytłację: Matka pyta się mnie o coś na sen. Daje jej lek na zgagę mówiąc, że to najlepszy lek jaki jest na rynku, śpi się super, nie ma zamulenia na następny dzień. Następnego dnia pytam: jak działał? Mówi: faktycznie super.
Czyżby Ranigast byłby nową generacją leków nasennych? :lol: :lol:

przez malwina77 03 lut 2012, 13:48
Potega podswiadomosci hehe :mrgreen:

I tak mysle, ze zyjemy tu i teraz, wiec jesli Michal dobrze sie czuje, lepiej mu pogratulowac niz wpierac w niego, ze to szybko minie ;)

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez Spooky 03 lut 2012, 13:49
Pewnie, że gratuluje. Tylko niech ma świadomość, że to nie jest efekt terapeutyczny tylko właśnie potęga podświadomości.

przez miko84 03 lut 2012, 13:50
Mi się nie wydaje, żeby to SSRI zadziałały u niego przeciwdepresyjnie tak szybko ale dodatek chlorptotiksenu jest tu kluczowy.
miko84

przez Michał 1972 03 lut 2012, 13:54
Ok , od jutra zaczynam brać Ranigast, to przed spaniem a na dzień możesz mi coś polecić Panie "Wiem Wszystko" ?

I jeszcze jedno, dlaczego wcześniej po Bioxetinie nie miałem podobnych efektów mimo ,iż lekarka która mi go przepisywała twierdziła ,że to najlepszy lek na kuli ziemskiej a ja w temacie byłem zupełnie zielony ?

Spadam z forum na kilka dni bo działa na mnie toksycznie :mrgreen:

-- 03 lut 2012, 12:55 --

Spooky, Pozdro !!!

miko84, Dzięki i SZACUN :great: ja w większości spraw jestem dyletantem, mam rozległą wiedzę ale powierzchowną. Szanuje ludzi którzy takich jak Ty. Dociekliwych ,mądrych i z głową na karku 8)
Ostatnio edytowano 03 lut 2012, 13:58 przez Michał 1972, łącznie edytowano 1 raz

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Sortuj wg