Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych

przez linka 06 mar 2011, 14:33
intertronic napisał(a):
linka napisał(a):
A wiecie co jest w alkoholu dobre?

Ja wiem, ja wiem....NIC.
Wiesz, co jest chujowe w alkoholiku? Że jest święcie przekonany, że nim nie jest, a nawet jak jest to i tak jest zajebisty bo mu się wydaje, że Ludzie ktorzy oszukuja i klamia boja sie pic alkoholu 8)

linka napisał(a):specjal, jak się wypowiadasz na forum ogólnodostępnym to się licz z tym, że ludzie będą się wpierdalać i mają do tego pełne prawo. Jak nie jesteś gotowy na krytykę, to zastanów sie czy chcesz pisać dalej.....easy. Poza tym wiem z doświadczenia, kłótnia z pijaną osobą nie ma żadnego sensu 8)

-- 06 mar 2011, 13:25 --

zawsze mozesz usunac ten post na swoja korzysc , masz przeciez moda :-) , tylko jak ludzie to zauzwa... ? :-)

:lol: już któryś raz ktoś mi wypomina tego posta, zabawne to jest.. najpierw by wypadało przeczytać całą dyskusje, dopowiem tylko, że używam języka takiego samego jak osoba do której piszę 8) Bo tego, że ta osoba (specjal) wcześniej nabluzgała to już nikt nie widzi ... 8)

A na przyszłość intertronic - naucz się odpowiadać na pytania zdaniem oznajmującym, bo za każdym razem odpowiadasz pytaniami. Tak się nie da dyskutować.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez intertronic 06 mar 2011, 14:37
[quote="linka"
A na przyszłość intertronic - naucz się odpowiadać na pytania zdaniem oznajmującym, bo za każdym razem odpowiadasz pytaniami. Tak się nie da dyskutować.

Przyszlsoc bedzie zupelnie inna , bo to ja ja ksztaltuje , nikt inny , pisal bede o tym bardzo duzo , jak nie tutaj to na swoim forum a byc moze przyjdzie tez czas na napsianie czegos wiecej ... bo wyjscie z wszelkich fobi jest mozliwe bez lykania prochow .

Ps; To nie jest zadno tlumaczenie , ze ktos pisal do ciebie w taki sposob , widocznie skoro w ten sam soposob odpisywalas to ....
Ostatnio edytowano 06 mar 2011, 14:41 przez intertronic, łącznie edytowano 1 raz
intertronic

przez linka 06 mar 2011, 14:39
8) no w twoim wyimaginowanym świecie zapewne jest ....

-- N mar 06, 2011 1:42 pm --

Jakieś badania medyczne masz? Jakieś dowody? Czy: ja wiem bo ja wyszedłem, a poza tym widziałem ludzi w klinice psychiatrycznej którzy nie wiem na co byli chorzy i nie wiem co dostawali - ale ich stan był winą leków" ?
Nie jesteś ani lekarzem, ani farmaceutą, ani terapeutą - tylko samozwańczym znachorem - który nie dopuszcza do siebie odmiennego zdania.... :bezradny:

-- N mar 06, 2011 1:43 pm --

Ps; To nie jest zadno tlumaczenie , ze ktos pisal do ciebie w taki sposob , widocznie skoro w ten sam soposob odpisywalas to ....

Masz problem z moim moderowaniem, pisz do admina - jak nie to daruj sobie te idiotyczne komentarze, bo z braku argumentów zabrałeś się za grzebanie w moich postach :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez intertronic 06 mar 2011, 14:43
ludzie o tym dawno ksiazki pisza, mozlliwe ze Polska jest jeszcze bardzo daleko z tylu w tym temacie ....
Chociaz jakbys otworzyla oczy , wyszla poza to forum i zaczela wiecej czytac zamiast sie tutaj wyklocac , to pewnie dowiedziala bys sie czegos wiecej w temacie a nie tylko kurczliwie trzymasz sie lykania lekow .
w ogole to nie wiem czemu ja z toba jeszcze dyskutuje ...EOT

http://selkar.pl/pokonac_leki_i_fobie_b ... 72960.html
Ostatnio edytowano 06 mar 2011, 14:55 przez intertronic, łącznie edytowano 4 razy
intertronic

przez linka 06 mar 2011, 14:44
Piszą też o tym, że wisiorek z buddą cię uzdrowi 8)
Przyjaciel forum

przez Zenonek 06 mar 2011, 14:54
:D

przez _asia_ 06 mar 2011, 15:00
intertronic napisał(a):http://selkar.pl/pokonac_leki_i_fobie_bemis_judith_barrada_amr_p_72960.html

moja terapeutka polecała mi tę książkę :D
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Zenonek 06 mar 2011, 15:05
intertronic,

Wszelkie metody mogace dac choc troche ulgi chorym sa pozytywnym zjawiskiem.

Nie zmienia to faktu, ze okadzanie , masaze, treningi , stanie na glowie , lewatywy maja znaczenie tylko wspomagajace i moga pomoc ewentualnie przy schodzeniu z lekow.

przez intertronic 06 mar 2011, 15:09
najbardziej smutne w tym wszystkim jest ze ci ludzei tutaj walcza sami ze soba i swoja niewiedza , spotykalem nie raz takich , nawet bardziej upartych ktorzy po latach brania prochow jednak sie przekonali ze ktos tam im kiedys pisal ta prawde .
Wiekszosc wlasciwie zna juz dzisiaj ta prawwde o lekach , tylko nie jest sie w stanie z ta prawda pogodzic , ani przyznac do tego ze znalezlisie sie w lekowej pulapce , powinni sobie tak szczerze przed lustrem odpowiedziec , juz bez tych wszystkich forumowych przepychanek , czy ktos im nieprawde napisal ... taki maly rachuneczek sumienia powinni sobie zrobic , bo to chodzi o ich zdrowie , forumowe przepychanki w niczym im nie pomoga , powinni zdac sobie z tego sprawe .
intertronic

przez Zenonek 06 mar 2011, 15:14
intertronic,

A ty ciagle powtarzasz o braniu lekow przez nie wiadomo jak dlugi okres...

Przy nerwicach i depresjach leki powinno sie brac rok-dwa. W miedzyczasie dobrze jest uczestniczyc w psychoterapii, uprawiac jakis sport i dobrze sie odzywiac...zeby spotegowac dzialanie lekow.

Potem stopniowo sie schodzi z lekarstw. I tak powinno wygladac prawidlowe leczenie w wiekszosci przypadkow.

Niektorzy wymagaja niestety dlugotrwalego leczenia i zadne znachorskie metody na niewiele sie tutaj zdadza.

przez intertronic 06 mar 2011, 15:19
"znachorskie" to bardzo niepasujace slowo , do tego o czym pisalem a mianowcie do tzw ; terapi wytrzymalosciowej i zmiany mysli , niestety leki psychotropowe lagodza tylko objawy ale nie eliminuja przczyny powstawania le`kow , wiec nawet na zdrowy rozum nie ma sensu ich lykac i truc organizm bo pozniej trzeba sie tez z nich odtruwac , przez co pozniej jest tylko jeszcze wiecej problemow .

Ps; Jesli waszym zalozeniem jest naprawde ta chec wyleczenia sie z choroby to powiniscie jednak miec te uszy otwarte , tym bardzie jze napewno niektoryz zdazyli juz zauwazyc ze leki ktore biora przez dluzszy czas, nie przywrocily im zdrowia ... przez ich branie moga tez je stracic ...no ale nic , zdazyla mnie znudzic juz ta dyskusja z niektorymi tutaj ....
intertronic

przez linka 06 mar 2011, 15:29
intertronic, ależ Ty jesteś niereformowalny, nie wszyscy dostają leki po których leżą jak warzywa, nie wszyscy te leki biorą po 10 lat, nie wszyscy maja później problemy (przez leki ze zdrowiem), nie wszyscy mają problem z ich odstawieniem - dociera to do ciebie w ogóle??
:lol:

-- N mar 06, 2011 2:30 pm --
Jedynym twoim argumentem jest: ja znam, ja widziałem, ja wiem....- uważasz że to jest poważna podstawa do dyskusji??
intertronic, a ja poznałam masę ludzi która dzięki lekom ( między innymi) wróciła do normalnego życia - i co Ty na to?
Przyjaciel forum

przez Zenonek 06 mar 2011, 15:31
intertronic,

Zjawisko lekomanii jest faktem i z pewnoscia tyczy pewnego odsetka osob.

Nie zmienia to faktu, ze leku sluza temu aby przywrocic petenta do stanu moznosci uczestniczenia w terapii.

Ja nie spotkalem sie z zadnym lekarzem , ktory by mowil, ze leki sa cudownym srodkiem na wszystkie problemy.

Leki umozliwiaja wydajniejsza prace nad soba, wlasnie poprzez diete, suplementacje, treningi, zmiane myslenia, rozwoj osobisty, zawodowy etc

W przypadku pewnych objawow NIE MA zadnych szans na wyjscie z nich bez lekow (np ciezka gonitwa mysli, ciezkie natrectwo, obsesja, ogromne objawy somatyczne, ciezkie napiecie nerwowe, masywne mysli samobojcze, stupor, oslupienie etc).

przez intertronic 06 mar 2011, 15:41
a ja na to ze wlasnie mam piekne sloneczko ,wsiadam na rower i jade daleko , zabiore aparat , porobie zdjecia , odpoczne sobie , dotlenie organizm i chyba tylko sie usmiechne po powrocie :-) ..ale wszystko jedno , zycze wam duzo zdrowia .

pozdr...
intertronic

Sortuj wg