Agoniści Dopaminy - Ropinirol i Pramipexol

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez miko84 21 sty 2014, 15:34
Możesz mieć depresję z podłożem dopaminowym. Więc leki typu wellbutrin, tianeptyna, ew. mirtazapina, małe dawki neuroleptyków (chociaż tu bym uważał). Ew. metylofenidat jeśli uda Ci się załatwić.
miko84

przez felkazu 03 lut 2014, 14:55
ojej. Mikob4 piszesz, że selegiline sobie darować w ja wlaśnie weszłam na forum cała w skowronkach bo wygląda na to, że uda mi się to załątwić, już podałam nazwę leku jaki chce, tak troche ne lewo.
welbutrin bralam w duzych dawkach bez skutki. teraz wahalam sie między pronornem a selgresem albo czyms w ten deseń

-- 03 lut 2014, 14:04 --

felkazu mimo krążących opinii o słabości tianeptyny to spróbował bym na Twoim miejscu tego leku. Selegiline i trazodon (trittico) sobie daruj. Z innych leków to polecam wellbutrin i mirtazapinę (ale najpierw tianeptyna).[/quote]

a mirtazapiny się boję bo panicznie boję się przytyć mam jescze ED ktore mi czasem życ nie daja na kazdy sposob

-- 03 lut 2014, 21:20 --

a więc mam dwie recepty, pronoran i selgres.. marzenie nie do spełnienia a jednak. boje się cieszyć.. tylko od czego zacząć?

przez miko84 06 lut 2014, 15:59
Zacznij od selegiliny. Boisz się przytyć, ale czasami leczenie depresji to wybieranie mniejszego zła.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rage13 13 lut 2014, 10:48
Cześć. Dostałem od lekarza sulpiryd. Zaczął działać od pierwszej dawki i poczułem, że to jest to czego mi brakuje, poczułem się przez chwilę zdrowy. Ale co mnie zastanawia i niepokoi, to że czuję głód na używki. Jestem uzależniony od leków i alkoholu. Czy po agonistach dopaminy występuje coś takiego?
Boję się złamania abstynencji.

przez Kitex120 13 lut 2014, 17:36
Mam pytanie czy agoniści dopaminy powodują u was nudności bądz wymioty?

przez one-half 13 lut 2014, 19:40
Czy ten lek (ropinirol powiedzmy, bo wiekszosc z tu piszacych go zazywa) jest naprawde antidotum na zanizone libido po SSRI? Czy jego skutecznosc jest wysoka? Do tej bralem SSRI z bupropionem, pozniej trazodonem i efekty byly kiepskie. Widzialem ze w ulotkach do Requip pisza o zwiekszonym libido i hiperseksualności, ale czy ma to pokrycie w rzeczywistosci? Zastanawiam sie czy to proponowac lekarzowi.

przez Kalebx3 13 lut 2014, 20:42
One -half , jak tam większość , napalcach można policzyć wszystkich którzy się tym leczą . Zamiast Ropinirolu radziłbym Ci poprosić o Pirybedyl , lepszy pod każdym względem i raczej mocniejszy . Poza tym nie posiada uboków i dziala od pierwszej tabletki ,taki zwierzęcy jebut twja mać ,że wszystkie cipki byś wyciupciał ;) . Mi tam ten lek bardzo (leży) -stoi w gaciach. ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez one-half 14 lut 2014, 13:24
Kalebx3 napisał(a):One -half , jak tam większość , napalcach można policzyć wszystkich którzy się tym leczą . Zamiast Ropinirolu radziłbym Ci poprosić o Pirybedyl , lepszy pod każdym względem i raczej mocniejszy . Poza tym nie posiada uboków i dziala od pierwszej tabletki ,taki zwierzęcy jebut twja mać ,że wszystkie cipki byś wyciupciał ;) . Mi tam ten lek bardzo (leży) -stoi w gaciach. ;)

Kalebx3, dzieki za odpowiedz. Psychiatra Ci to wypisal? Nie mial oporow? Jaka dawke bierzesz/brales? Mam nadzieje, ze ten lek nie spowoduje innych atrakcji o ktorych ostrzegaja w ulotce typu rozpieprzanie kasy, dziwne euforie, czy nawet omamy.. U kogos to wystapilo. Mi zalezy tylko na libido, niczego wiecej od tego leku nie chce.

przez Kalebx3 14 lut 2014, 14:36
ulotce typu rozpieprzanie kasy, dziwne euforie, czy nawet omamy.

ja po tym leku popadłem w hazard , -to tyle z uboków po tym grożnym leku , co tydzień regularnie puszczam jeden zakład w lotto plus i zawsze zawzięcie wierzę ,że tym razem to napewno wygram . ;) Rozpiepszam kasę na chleb , wodę mineralną , gaz i prąd , i modlę sie o jakieś przyjemne seksualne ( te najlepiej by było ) Onamy- onany.
Tak więc uważaj ! :lol:

przez Marek 1977 14 lut 2014, 14:38
Tez jestem hazardzistą ,w zeszłym miesiącu przegrałem ok 1000zł,wczoraj wtopiłem 80zł.To jest powazna choroba.

przez Kalebx3 14 lut 2014, 15:02
Tez jestem hazardzistą ,w zeszłym miesiącu przegrałem ok 1000zł,wczoraj wtopiłem 80zł.To jest powazna choroba.

ja się nie gra za czyjeś i nie robi długów to jeszcze nie jest najgorzej. A pamiętasz , jak się cieszyłeś jak wygrałeś 1000 zł w Multi ? To teraz Kolektura się upomniała o swoje ;)

przez Marian_Paździoch 14 lut 2014, 15:21
I ja mam Pirybedyl, więc jutro zdam relacje z jego działania ;) Mam nadzieję, że nie będzie po nim zjazdu.
Marian_Paździoch

przez Kalebx3 14 lut 2014, 15:36
zjazdu.

:lol:
będziesz mial taki zjazd jakbys na luzie zjechał z górki swoim wartburgiem :mrgreen:

przez Kitex120 14 lut 2014, 15:41
Tylko uważajcie z tymi agonistami bo we Francji jakiś gościu po ropinirolu tak się wkręcił że ileś tam kasy utracił przez hazard i zaczął się nałogowo na seks przez internet umawiać i to co ciekawe z gościami a był hetero wcześniej - swoją drogą ciekawe.

Sortuj wg