nie dopamina a noradrenalina!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: nie dopamina a noradrenalina!!!

przez zdesperowany1 24 mar 2010, 11:28
No 2 mg to jednak spora dawka.U mnie te dopaminowe dzialanie jest tak potężne, że aż się sam boję:D

[Dodane po edycji:]

:roll: Jechałem dzisiaj autobusem i w którymś momencie doznałem tak dziwnego uczucia , że słowami tego nie da sie opisać.Aż przez moment poczulem sie jakbym był w jakimś innym wymiarze:DD.Mam nadzieję,że przejdzie bo to w sumie dość dziwne uczucie(no jakbym jointa wypalil).
zdesperowany1

przez pete_27 24 mar 2010, 23:54
Ja z kolei byłem dziś u nowego lekarza-młodej pani psychiatry. Akurat skończyła mi się agomelatyna. Co ciekawe dostałem też bez problemu selegilinę i ropinirol. Aż żałuję, że nie poprosiłem o concertę!
pete_27

przez miko84 25 mar 2010, 11:44
LOL, nie ma to jak otwarty umysł młodej pani doktor :P
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Freddie Mercury 25 mar 2010, 17:03
Jak biore Ropinirole to zapach powietrza ma dla mnie taki inny zapach...nie jest to napewno halucynacja .. coś jak delikatny zapach dymu z palącego się siana, bardzo przyjemny,orzeźwiający...

Dziurawiec jest skuteczny antydepresyjnie w nie mniejszym stopniu jak leki z grupy SSRI przy zdecydowanie mniej dokuczliwych objawach nieporzadanych,..hyperforin głowny aktywny składnik dziurawca zwyczajnego jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny w synapsach nerwowych,ponadto zwieksza stężenie kwasu GABA ,dopaminy i l-glutaminianu...w rezultacie zmniejsza liczbe (noradrenaliny) receptorów beta oraz powoduje zachamowanie receptorów 5-HT2..preparaty z dziurawca są w terapii antydepresyjnej szczególnie czesto stosowane w Niemczech ,Austrii...
Freddie Mercury

przez pete_27 25 mar 2010, 23:27
Orientujecie się czy do agomelatyny można śmiało dołączyć selegilinę? Niby w ulotce ago nic nie pisze negatywnego ale...
pete_27

przez zdesperowany1 26 mar 2010, 16:40
Nie masz zaburzeń koncentracjii po agomelatynie?
zdesperowany1

przez pete_27 26 mar 2010, 18:52
Mam zaburzenia koncentracji ale miałem je już przed braniem ago.

Biorę już 3 dzień afobazol. Przez pierwsze 2 dni, nie powiem, czułem się jakbym łykał cukierki, ale dziś rano - już na bank nie. Wrzuciłem dziś po pracy 2 kolejne tabletki i.... jest duża różnica. Co ciekawe ten lek ma wyraźne działanie antydepresyjne, nie tylko przeciwlękowe. Kurde, nie chcę zapeszać, ale szykuje się chyba czarny koń mojego zestawu.
pete_27

przez kuzyn 26 mar 2010, 22:24
A ma ktoś może taka tabelke tudzież zestawienie w jakiej sile (liczbowo, procentowo) na poszczególne neuroprzwekaźniki(serotonina, dopamina, noradrenalina) działają leki?

pete a czy też ogranicza pamięć tak jak xanax i inne benzo, że się nie pamięta o wielu rzeczach?
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

przez pete_27 26 mar 2010, 22:58
Nic takiego nie zauważyłem. Nie wierzę żeby jednak tak było. Ten lek zwiększa ostrość umysłu. Więcej o substancji tutaj : http://www.imminst.org/forum/index.php?showtopic=38982

Oraz tutaj : http://en.wikipedia.org/wiki/Afobazole. W wiki nie piszą, że lek jest odwracalnym inhibitorem MAO-A.
pete_27

przez kuzyn 26 mar 2010, 23:25
pete sprawdź działanienie tego cuda w polu
dziś piątek więc do boju

gdzie Ty jesteś?

przez pete_27 26 mar 2010, 23:40
Dokładnie mam taki zamiar. Właśnie się ogoliłem, prasuję spodnie i koszulę i ogień na balety. Jeszcze 2 tabsy łyknąłem, co by efekt utrwalić:)
pete_27

przez kuzyn 26 mar 2010, 23:44
Przesadzisz z sedacją i d..a

Powodzenia.

gdzie Ty jesteś?

przez pete_27 26 mar 2010, 23:55
No właśnie cała rzecz, że ten lek nie seduje tylko aktywizuje (jak narazie). Już jednak widzę, że będzie dobry.
pete_27

przez kuzyn 27 mar 2010, 12:56
to by było coś, agonista gaba, który aktywizuje :)

gdzie Ty jesteś?

Sortuj wg