Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie dopamina a noradrenalina!!!


Gość Freddie Mercury

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie NE nie sprawdza się przeciwdepresyjnie wcale,z teorii-intensyfikuje ona głęboko zakorzenione w podświadomości myśli i emocje,pobudza pamięc także i o tych negatywnych wspomnieniach,ma coś w sobie demonicznego ,koszmary senne,realistyczne sny,igranie z ogniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że noradrenalina przywolujac slady pamięciowe z przeszłości (zazwyczaj negatywne) powoduje ze zacząłem wkrecac sobie różne absurdalne rzeczy. Na czystych dopaminergikach tego nie było. Biore juz znaczny czas amitriptyline i od pewnego czasu te chore myśli i absurdalne skojarzenia nabraly na sile. Noradrenalina ewidentnie mi szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie (link poniźej) piszą źe nadmiar noradrenaliny może powodować depresję i zwiększać lęki:

‎‎https://universityhealthnews.com/daily/depression/surprising-research-challenges-our-understanding-of-norepinephrine-deficiency/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2018 o 09:32, Gość napisał(a):

Na stronie (link poniźej) piszą źe nadmiar noradrenaliny może powodować depresję i zwiększać lęki:

‎‎https://universityhealthnews.com/daily/depression/surprising-research-challenges-our-understanding-of-norepinephrine-deficiency/

No bo tak jest doświadczyłem to na własnym przykładzie , jak tydzień czasu brałem duloksetyne lek który podnosi poziom noardleenaliny , myślałem że z lęków nie wytrzymam , mija już 3 tydzień odkąd nie biorę tego bo odstawiłem po tygodniu , i dalej nie mogę dojść do siebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×