TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Vengence 29 lip 2015, 18:03
Cos sie chyba zaczyna dziac u mnie po tianeptynie, bo bardzo podoba mi sie mój pulpit na kompie, fakt, ze mam tam wyjebana dupencje, ale juz sie do niej przyzwyczailem, a dzisiaj po prostu robi na mnie tak potezne wrazenie, ze to mala bania, wogóle mam takie wrazenie jakby lekko wychodzilo tlo z telewizora i kolory jakies takie nasycone, /cenzura/ podoba mi sie ten stan.!!

Z ulotki:

Rzadkie dzialanie niepozadane:
-uzalaznienie od leku. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez kalikali1 29 lip 2015, 18:36
Vengence, Bierzesz tianeptyne razem z moklo ? :D

przez Vengence 29 lip 2015, 18:39
kalikali1 napisał(a):Vengence, Bierzesz tianeptyne razem z moklo ? :D

Tak :mrgreen:

-- 29 lip 2015, 18:44 --

kalikali1 napisał(a):Vengence, Bierzesz tianeptyne razem z moklo ? :D

Sadzisz, ze za mocno ?? :D
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kalikali1 29 lip 2015, 18:45
Vengence, Jakie dawki walisz jednego i drugiego?I jak długo bierzesz już te leki ?
Właśnie myśle że to fajne combo w sumie,ja się zastanawiam co by było jakbym paro z moklo połączył :twisted:

przez Vengence 29 lip 2015, 18:46
kalikali1 napisał(a):Vengence, Jakie dawki walisz jednego i drugiego?I jak długo bierzesz już te leki ?

tianeptyne dokladnie 21 dni.
1 tydzien tiane 1 tablete.
2 tydzien 2 tablety
3. tydzien 3 tablety

Moclo biore 9 dni, dwa dni 150 mg, od tygodnia 2x150mg.

-- 29 lip 2015, 18:52 --

Właśnie myśle że to fajne combo w sumie,ja się zastanawiam co by było jakbym paro z moklo połączył :twisted:[/quote]

Pewnie by bylo fajnie. :great:
Troche mocne polaczenie paro jest bardzo silnym lekiem, jezeli bys sie zdecydowal to pobrac male dawki z tydzien i zobaczyc, nigdy nie laczylem ssri z mao, ale polaczylem kiedys 40mg paro z wenla 150mg o boze co mi sie stalo :roll:
Nigdy czegos takiego nie zrobie, laczyc takie rzeczy mozna, ale trzeba robic to bardzo madrze i powoli, ewentualnie w szpitalu, bo to nie sa zarty jednak.

Z drugiej zas strony ludzie lacza fete z mao i zapijajam wóda i zyja, ale mimo wszystko jest to ryzyko zycia.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez wisnia80 02 sie 2015, 10:09
W ulotce od tianeptyny jako efekty uboczne jest wymieniony alkoholizm. O ile wcześniej ktoś miał z tym problem.

przez artur1978 02 sie 2015, 10:28
wisnia80 napisał(a):W ulotce od tianeptyny jako efekty uboczne jest wymieniony alkoholizm. O ile wcześniej ktoś miał z tym problem.

Bzdura niczego takiego nie ma.

przez wisnia80 02 sie 2015, 11:58
artur1978 napisał(a):
wisnia80 napisał(a):W ulotce od tianeptyny jako efekty uboczne jest wymieniony alkoholizm. O ile wcześniej ktoś miał z tym problem.

Bzdura niczego takiego nie ma.

A mam ci wkleic zdjecie ze jest?

przez Psychopharm 02 sie 2015, 12:43
Tam pisze, że osoby poniżej 50-roku życia które nadużywały wcześniej alko lub leków mogą czasami nadużywać lub uzależnić się od tianeptyny.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez wisnia80 02 sie 2015, 14:20
Psychopharm napisał(a):Tam pisze, że osoby poniżej 50-roku życia które nadużywały wcześniej alko lub leków mogą czasami nadużywać lub uzależnić się od tianeptyny.

Błędna interpretacją. Mogą wrócić do nadużywania alkoholu. Jest to podane jako efekt uboczny u pacjętów nadużywających wcześniej alko lub leków.

Niestety ****zdusie z forum nie umieją czytać ze zrozumieniem.

"uzależnienie od alkoholu i leków.."

Kończę z tym forum. Szkoda mojego zdrowia. Z alkoholikami nic wspólnego nie chcę mieć, a depresyjni dla mnie to cipki co jaj nie mają.

przez popiol 02 sie 2015, 14:30
To idz i nie wracaj. Płakał tu nikt za tobą nie bedzie. A agresję To sobie idz upuszczaj w realu, jak dostaniesz w dziuba to od razu Ci zejdzie ciśnienie.
popiol

przez lunatic 02 sie 2015, 15:11
Wisnia
a ty niby masz jaja a sie ludzi boisz? co to za teksty porownywania problemów nerwicowych/depresyjnych do tego typu określeń

przez wisnia80 02 sie 2015, 22:45
popiol napisał(a):To idz i nie wracaj. Płakał tu nikt za tobą nie bedzie. A agresję To sobie idz upuszczaj w realu, jak dostaniesz w dziuba to od razu Ci zejdzie ciśnienie.

Trenowałem 2 lata boks. Już idę...

przez popiol 02 sie 2015, 22:58
No idz, co tu jeszcze robisz.
Wow! 2 lata? Nie no, teraz to mi zaiponowałeś. Idz bij ludzi, w takim razie pójdziesz do pudła, izolacja też uczy.
popiol

Sortuj wg