KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez marcel 03 sie 2015, 14:21
Poprawa w moim przypadku następowała powoli.Piec tygodni męczyłem się ze skutkami ubocznymi.W szóstym zaczelo się poprawiać.Teraz jakby się ustabilizowało .Nie jest zle,ale wiadomo,chciało by się lepiej. Pozdrawiam

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Niecierpliwy30 04 sie 2015, 19:53
Mam wizyte na piątek do psychiatry. Tak się ciesze. Ciekawe czy cos dolozy do anafranilu czy zmieni calkowicie. Udało mi się dzisiaj przespac 4 godziny. Tak jak by powoli sen mi się wydłużał. Mam pytanie. Czy komuś anafranil pomagał na fobie społeczną. Ja czuje sie przez ten lek bardzo spiety. 30 sekund nie moge z kims porozmawiac bo wszystkie miesnie sie mi napinają szczeka się zaciska i nie moge slowa z siebie wydobyc.Bez leków tez tak bylo ale naprawde wydaje mi sie ze ten lek jeszcze to nasila. Dlaczego. Tak naprawde to narazie same skutki uboczne widze. Tak wierzyłem w ten lek naprawde. Myślałem ze mnie przywróci do zycia. Nawet mimo tego mega pocenia się miałem nadzieje a tu dalej lipa. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy po dołożeniu do anafranilu jakiegoś leku może on ujawnić swoje wspaniałe tajemnicze działanie. Co byście polecili do niego dolozyc.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bmwfan 04 sie 2015, 20:29
Niecierpliwy30 napisał(a):Mam wizyte na piątek do psychiatry. Tak się ciesze. Ciekawe czy cos dolozy do anafranilu czy zmieni calkowicie. Udało mi się dzisiaj przespac 4 godziny. Tak jak by powoli sen mi się wydłużał. Mam pytanie. Czy komuś anafranil pomagał na fobie społeczną. Ja czuje sie przez ten lek bardzo spiety. 30 sekund nie moge z kims porozmawiac bo wszystkie miesnie sie mi napinają szczeka się zaciska i nie moge slowa z siebie wydobyc.Bez leków tez tak bylo ale naprawde wydaje mi sie ze ten lek jeszcze to nasila. Dlaczego. Tak naprawde to narazie same skutki uboczne widze. Tak wierzyłem w ten lek naprawde. Myślałem ze mnie przywróci do zycia. Nawet mimo tego mega pocenia się miałem nadzieje a tu dalej lipa. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy po dołożeniu do anafranilu jakiegoś leku może on ujawnić swoje wspaniałe tajemnicze działanie. Co byście polecili do niego dolozyc.

Mam też fobię społeczną. Na mnie nie działają dobrze leki odpowiedzialny za wychwyt zwrotny serotoniny, takie jak anafranil czy paroksetyna. Nasilają mi lęki. Za to polecam leki blokujące receptor 5HT2, który jest odpowiedzialny za odczuwanie lęku, napięcia tzn. mirtazapina, mianseryna, trazodon czy neuroleptyki atypowe. Rispolept przez dwa miesiące działał silniej przeciwlękowo na mnie niż jedna benzodiazepina.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Niecierpliwy30 04 sie 2015, 20:41
Wielkie dzięki bmwfan. A co myslisz zeby dolozyc do anafranilu trazodon. Po nim chyba najmniej sie tyje.Czy moze sam trazodon...

-- 04 sie 2015, 20:42 --

Moge cos lekarzowi zasugerować...

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 04 sie 2015, 20:48
bmwfan, W jakiej dawce brałeś rispolept,i od jakiej benzodiazepiny lepiej działa przeciwlękowo?
Jaki obecnie zestaw leków bierzesz na Fobie Społeczną,mi tez paro i anafranil nasila lęki społeczne.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bmwfan 04 sie 2015, 20:51
Niecierpliwy30 napisał(a):Wielkie dzięki bmwfan. A co myslisz zeby dolozyc do anafranilu trazodon. Po nim chyba najmniej sie tyje.Czy moze sam trazodon...

-- 04 sie 2015, 20:42 --

Moge cos lekarzowi zasugerować...

Nie mam doświadczenia, ale z tego co co ludzie tu piszą najbardziej się tyje po mianserynie i mirtazapinie, narzekań na trazodon jeśli chodzi o tycie nie słyszałem. Dodatkowo trazodon poprawia sen, ale niektórzy się skarżą, że rano jest ospałość i problemy ze wstawaniem. Sam trazodon raczej nie da kopa do życia, możesz spróbować dodatkowo doksepiny, która działa przeciwdepresyjnie, przeciwlękowo i uspokajająco, po niej zwiększa się trochę energia, zainteresowanie.

-- 04 sie 2015, 20:55 --

kalikali1 napisał(a):bmwfan, W jakiej dawce brałeś rispolept,i od jakiej benzodiazepiny lepiej działa przeciwlękowo?
Jaki obecnie zestaw leków bierzesz na Fobie Społeczną,mi tez paro i anafranil nasila lęki społeczne.

Rispolept maksymalnie 4 mg, przez jakiś czas 3 mg, a teraz 2mg. Lepiej działał od klonazepamu, bo nie zamulał, a klonazepam paskudnie otumaniał i robił z człowieka chodzące zombie. Teraz biorę speridan(rysperydon) 2 mg i doxepin 150 mg, ale od 24 sierpnia idę na Oddział Dzienny i będę próbował przekonać lekarzy do zmiany leków, bo już po kilku miesiącach strasznie osłabło ich działanie(szczególnie speridanu) i nasilają się objawy somatyczne nerwicy.

-- 04 sie 2015, 21:03 --

Tylko z tym rispoleptem, to nie wiem czy gra jest warta świeczki, bo zanim się wkręci to mijają 3 tygodnie, a działa gdzieś przez 2 miesiące

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Niecierpliwy30 04 sie 2015, 21:09
Poprosze moze o ten trazodon do tego anafranilu i wtedy kto wie moze razem wrocą mi życie....

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez marcel 05 sie 2015, 09:23
Niecierpliwy, brałem Trazdon na sen przed Anafranilem .Jak zaczałem zażywać Anafranil też ale krótko (lek sie skończył). Powiem tak . Śpi się niezle ,ale to wszystko . Innych działań nie doświadczyłem . Brałem 150 mg na noc . Moze na Ciebie jednak podziała pozytywnie.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Niecierpliwy30 05 sie 2015, 16:40
Juz sam nie wiem. Wczesniej jak mowilem to wenla I mirta mnie przywrocily do zycia. Wyleczyly z depresji 100% I z fobii w 80%. Bylem mega szczesliwy poza jednym. Przytylem do rozmiarow sloniatka. Nie poznalibyscie mnie przed I po. I tego sie boje. Wiem ze to mirtazpina mnie tak spasla bo na samej wenli nie tylem. I teraz zapytam jeszcze raz. Jaki lek dolozyc do franka zeby bylo podobne dzialanie do wenli I mirty ale zebym nie przytyl. Albo druga opcja. Zamienic franka na wenle I wtedy dolozyc cos zamiast mirty. Tylko pytanie co. Wiem ze byl taki temat gdzies. Pomozcie bracia I siostry....

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Rocky2 05 sie 2015, 17:04
Niecierpliwy30 napisał(a):Juz sam nie wiem. Wczesniej jak mowilem to wenla I mirta mnie przywrocily do zycia. Wyleczyly z depresji 100% I z fobii w 80%. Bylem mega szczesliwy poza jednym. Przytylem do rozmiarow sloniatka. Nie poznalibyscie mnie przed I po. I tego sie boje. Wiem ze to mirtazpina mnie tak spasla bo na samej wenli nie tylem. I teraz zapytam jeszcze raz. Jaki lek dolozyc do franka zeby bylo podobne dzialanie do wenli I mirty ale zebym nie przytyl. Albo druga opcja. Zamienic franka na wenle I wtedy dolozyc cos zamiast mirty. Tylko pytanie co. Wiem ze byl taki temat gdzies. Pomozcie bracia I siostry....

Rozumiem, że nie miałeś depresji tylko w okresie brania tych leków??
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Niecierpliwy30 05 sie 2015, 19:36
Dzieki Rocky za pomoc. Jestes super zabawny. Jeszcze raz dziekuje....

-- 05 sie 2015, 19:39 --

CRF pomgl mi bardzo szybko.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 05 sie 2015, 19:52
bmwfan, Ale na pewno rispolept działa po tych 3 tyg przeciwlękowo na Ciebie jak clonazepam ??? Jestem w stanie wejść na ten lek nawet jakby miał działać te 2 miesiące,przynajmiej pujdę na ten czas do roboty i zarobie,tylko musze mieć pewność że tak działa.
Ja rispolept brałem w dawce 2mg przez 2 tyg i poza akatyzją którą mi fundował,zanikiem libido,nie zauważyłem żeby jakoś przeciwlękowo działał.Może za krutko brałem ?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bmwfan 05 sie 2015, 20:25
kalikali1 napisał(a):bmwfan, Ale na pewno rispolept działa po tych 3 tyg przeciwlękowo na Ciebie jak clonazepam ??? Jestem w stanie wejść na ten lek nawet jakby miał działać te 2 miesiące,przynajmiej pujdę na ten czas do roboty i zarobie,tylko musze mieć pewność że tak działa.
Ja rispolept brałem w dawce 2mg przez 2 tyg i poza akatyzją którą mi fundował,zanikiem libido,nie zauważyłem żeby jakoś przeciwlękowo działał.Może za krutko brałem ?

U mnie na drugim tygodniu jeszcze była masakra, dopiero po 3-3,5 tygodnia ruszyło, chociaż trzeba przyznać, że w tym czasie brałem też clonazepam 2 mg, ale ta pewność siebie, którą czułem w tym czasie to wydaje mi się, że była po rispolepcie.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Psychopharm 06 sie 2015, 08:39
Niecierpliwy30 a próbowałeś buspironu? Jego metabolit działa w części tak jak mirtazapina.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Sortuj wg