KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 26 paź 2014, 18:37
kalikali1, moze uda Ci sie zasnac bez tego, trzymam kciuki!
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Tranx88 26 paź 2014, 21:01
A hydroksyzyna przed snem ? od 25 do 100 mg może załatwie sprawę
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 27 paź 2014, 10:07
Zauważyłem że brana rano klomi reguluje mi dobrze sen tj.chodzę spać w miare wcześnie i budzę sie wcześnie bez zamulaczy typu miansa/mirta.Dodatkowo mam strasznie zimne stopy po tym leku.Ma ktos podobnie?Dopiero 13dzien dziś.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Blondie 27 paź 2014, 13:38
Kalikali1, a nie czujesz się senny lub "zamulony" po zażyciu Franka rano?
Jak się spało bez wspomagaczy? :)

Ja nie mam zimnych nóżek.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 27 paź 2014, 14:00
Właśnie zamulony sie czuje trochę aż mi sie przysnęło niedawno na godzinke lub dwie,mam nadzieje ze ta senność minie albo sie zmniejszy.Dobrze sie spało poszedłem spać o 22 30 i spałem do 7 30 oprucz tego po franku jeszcze spałem niedawno.A u Ciebie po jakim czasie zadziałał?Długo już bierzesz?Trittico coś działa?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Blondie 27 paź 2014, 14:15
Ja raz właśnie wzięłam z rana, ale to było nie do wytrzymania. Nigdy więcej. :)
Ta senność powinna minąć, ja na początku też byłam bardziej senna, teraz wstaję rano i zwykle jestem pobudzona. Jednak są takie dni... że się snuję. Zauważyłam, że jak prześpię odpowiednią dla mnie ilość snu - ok. 9h, to jestem dużo bardziej skoncentrowana i lepiej mi się żyje. Jeśli jednak nie dośpię...to już cały dzień mi się sypie. Franka biorę 22 dni. Po tygodniu już zauważyłam działanie. Moje lęki i nerwica się zmniejszyła. Po ok 2,5 tygodnia było super. Humor miałam nawet, uśmiechałam się itp. Życie było miłe. A teraz - jakiś dołek. Psychicznie czuję jakbym żadnych tabletek nie brała, ale uboki nadal są.
Trittico pięknie reguluje mój sen. Przez 4 lata miałam ogromne problemy z bezsennością. Za trzecim podejściem do trittico załapało i śpię. :) Bez anafranilu spało mi się doskonale, przy Franku jest już dużo gorzej.

-- 27 paź 2014, 14:30 --

Kalikali1, a jak znosisz uboki?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 27 paź 2014, 15:01
Z oboków mam suchość w ustach,szczególnie po papierosach jest sucho musze sie napić,o dziwo nie mam tak sławnych zaparć,normalnie sie wypróżniam bez problemu.Jedynie ta senność i zimne stopy dają o sobie znać.Ja biore juz 2 tyg ale działania jeszcze nie czuje.A trittico ci coś pomaga na depresję lub lęki bo bierzesz sporą dawkę widzę?Właśnie se tak myślę czy by nie dorzucić sobie trittico 300mg żeby wzmocnić anafranka hmmmm ???

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Blondie 27 paź 2014, 15:12
Biorę 300 trittico. Przed Frankiem brałam trittico przez 3 tyg i oprócz działania nasennego nie widziałam działania antydepresyjnego. Mój lekarz twierdzi, że z trittico jest jak z Hondą. Działa tylko na wysokich obrotach. Niestety u mnie i na wysokich nie działał, więc dorzuciliśmy franka, bo już nie dawałam sobie rady z moją psychiką.

A w jakim celu chcesz to trittico dorzucić? Jeśli źle śpisz, to może pomóc, nawet w mniejszych dawkach. Jak w celu wyjścia z dołka - wydaje mi się, że nie ma sensu (ale to tylko moja subiektywna opinia :D ).

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez slow_down 27 paź 2014, 15:15
Muszę wrócić do tego leku. Mimo zaparć i nadmiernego pocenia sie. No trudno. Po esci mam obecnie dołek podczas jesiennej pogody i jest to nie do zniesienia. No albo sertralina 200.
Na zaparcia są sposoby, ale czy na pocenie też?
slow_down

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Tranx88 27 paź 2014, 15:30
Tak anafranil działa na receptory histaminowe i stąd może się lepiej spać po tym leku
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez slow_down 27 paź 2014, 16:20
Mnie faktycznie też nieźle spało się po 150mg na noc. Budziłem się bardzo wypoczęty i pełen chęci do życia. Ale to pocenie podczas wysiłku... Co z nim zrobić można?
slow_down

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Tranx88 27 paź 2014, 19:05
Chodzić w T shircie pomimo 10 stopni za oknem :D
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny098 27 paź 2014, 22:21
slow_down nie wiem co tobie napisac. Naprawde uwierz ze gdy ja widze te emocje u tych ludzi na terapii grupowej to mam tak wszechmocna potrzebe wlasnie tez miec ta emocjonalnosc. Wiesz, ja nie wiem jak bedzie po franku moze byc tak ze nie bedziesz mial ani dolkow, ani gurek. A wiesz jak to jest odczuwac wszystko na pieprzonym 1 poziomie bez mozliwosci odrozniania jakichs barw. Tylko caly czas to samo. Ta przestrzen w ktora mozna reke wlozyc, jak u pieprzonego melancholika. Nawet sie rozezloscic nie mozesz, bo patrzysz sie tylko jak debil. Nie mozesz sie poczuc pewnie i nie mozesz sie poczuc do dupy, bo masz wszystko powściągnięte. Czasami bym tak rzucil ten anafranil, ale bez niego ból jest nie do wytrzymania. A tak naprawde to moze on nie byc odpowiedzialny za to za co pisze.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez miko84 28 paź 2014, 08:37
Jeśli masz zaburzenia emocji, ich niedobór to musisz brać coś co zwiększa dopaminę w korze przedczołowej. Mirtazapina, olanzapina, olanzapina+fluoksetyna, ew. bupropion, metylofenidat.

Nie masz przypadkiem zaburzeń krążenia?

Pomocny może być miłorząb japoński, jakieś leki nootropowe - piracetam itp. Wszystko co zwiększa spalanie glukozy i metabolizm w mózgu. Coś co rozrusza to krążenie i pobór tlenu przez mózg.
miko84

Sortuj wg