KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez filipek 09 paź 2014, 08:49
A jak anafranil wpływa u Was na libido, bo słyszałem,że to kastral ?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez slow_down 09 paź 2014, 09:04
Przy 75mg jest ok, poranne wzwody itp. Ale już na 112,5mg libido jest przytępione. Mnie akurat nie jest do niczego potrzebne. Jak będzie, to dorzucę miansereynę.
slow_down

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny098 09 paź 2014, 13:01
Też mi się wydaję, że na 75 można by było coś podziałac w tym temacie, ale raczej bez przyjemności. Natomiast 112,5 to już duża różnica, zgodzę się. Dorzucic mianserynę to też dorzucic skutków ubocznych związanych z histaminą co? :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 09 paź 2014, 13:23
Tranx88, po jakim czasie mijaja natrectwa na tym leku i depresja? czy po tym leku znika napięcie psychiczne?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez slow_down 09 paź 2014, 14:51
Miansę zawsze dorzucałem na noc. 60mg mnie dopiero usypiało, ale z czasem nie czułem już tej histaminy. Gdyby nie tycie, pewnie nadal bym ją brał.
112,5mg mi libido zrzuciło do jakichś 20% normalnego. Na 75mg czułem jakieś 3/4 tego co zawsze. No ale trudno, po paru latach nieudanego leczenia lepiej nie mieć ani popędu ani nerwicy, niż mieć oba te anomalia :P 200mg sertraliny nie kastrowało mnie aż tak.
slow_down

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 09 paź 2014, 16:28
tak mi ostatnio cięzko ze swoja chorobą, mam wrazenie ze juz mi nic nie pomoże, że zawsze juz bede gdzies z boku, oddzielona od ludzi i życia, nawet nie wiem jak ten stan nazwac, ale czuje sie zywym trupem
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez slow_down 09 paź 2014, 20:36
Wczoraj zwiększyłem dawkę i dziś popołudniu atak depresji i derealizacji. Okropne. Może przejściowe...
slow_down

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez nirage 09 paź 2014, 21:29
hello everybody :)

tu mnie jeszcze nie było - ale trafiłem ze względu na zapiski na recepcie mojego lekarza w dniu dzisiejszym. Do dzisiaj:

Proporanolol 40: 1/2-0-0
Seroxat 20: 0-1-0
Sulpiryd 100: 1-1-0
Klon - w razie "W"

od jutra:
Propranolol 40: b/z
Seroxat - odstawienie
Anafranil 75SR: 1-0-0 (jak się uda to mam podzielić na połówkę przez pierwszy tydzień - nie wiem jak tam z dzieleniem tej tabsy - tym bardziej, że to SR)
Sulpiryd 100: 2-1-0
Klon - w razie "W"

A moja choroba? Mega napady lękowe. Biorą się ze wszystkiego. Nie do opanowania. Leczenie 12 lat poprzez wszystkie znane rynkowi SSRI a także ich miksy. Przez rok kompletny spokój na mieszance Seroxat 20(30) + Citabax 20(30). Było git. Potem moja sinusoida gwałtowanie w dół. Ponadto psychoterapia poznawczo-behawioralna i inne stwory.

Czy jutro czeka mnie ciężki dzień? :(
Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cu­dem. Dru­ga to żyć tak, jak­by cu­dem było wszystko.

Albert Einstein

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez filipek 09 paź 2014, 21:35
Ladywind musisz wierzyć, że będzie lepiej, wiem, że łatwo się mówi. Każdy z nas ma nadzieję, że w końcu z tego wyjdzie. W moim przypadku największe napięcie i towarzyszące temu lęki występują w godzinach rannych, zaraz po obudzeniu. Testowałem już trochę leków, ale niestety z mizernym skutkiem. Pomaga mi trochę energiczny spacer i ogólnie wysiłek fizyczny, wtedy odchodzą te natrętne myśli, które napędzają całą resztę. Pozdrawiam i nie daj się.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny098 09 paź 2014, 21:46
Ja cie ladywind rozumiem. Tez mi jest bardzo ciezko. To uczucie braku przejrzystosci w glowie jest nie do opisania. Ostrosc tych odczuc tez jest duza. Ja pracuje na telemarketingu. I w pewnym momencie napiecie jest tak duze ze zaczynam sie jakac. Nie moge wykrztusic z siebie slowa. Wogole glupio sie zachowuje przez ta ostrosc i brak przejrzystosci. Gadam glupie rzeczy do ludzi. Tez trace nadzieje. Ale wierze jeszcze w ta wortioxetyne

-- 09 paź 2014, 21:54 --

Pomysl sobie ze jestesmy w odsetku osób ktory popelnia samobojstwo na 100 %. A my żyjemy, walczumy, do konca walczymy. Wiesz jak to bedzie punktowane tam po drugiej stronie, po smierci? Wiem ze to glupie co mowie, ale tak sie pocieszam. Wierze w to ze moje cierpienie da mi duzo pokory w momencie w ktorym juz bede zdrowy. Mam nadzieje dzieki wortioxetynie.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Tańczący z lękami 10 paź 2014, 00:41
depresyjny098 napisał(a): Pomysl sobie ze jestesmy w odsetku osób ktory popelnia samobojstwo na 100 %. A my żyjemy, walczumy, do konca walczymy. Wiesz jak to bedzie punktowane tam po drugiej stronie, po smierci?

uwielbiam Twoje posty :D Potrafią mnie one rozbawić nawet w beznadziejny dzień, za co masz u mnie wiele, wiele punktów... :brawo: Powinieneś być przykładem dla tego forum, że walczymy do samego końca i jeden dzień dłużej :mrgreen:
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez slow_down 10 paź 2014, 09:42
Poddaję się. Nie dam radę wejść na klomi. Zły okres wybrałem sobie na zmianę leków, bo od jutra zajęcia na uczelni.
slow_down

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 10 paź 2014, 10:13
Pomysl sobie ze jestesmy w odsetku osób ktory popelnia samobojstwo na 100 %. A my żyjemy, walczumy, do konca walczymy. Wiesz jak to bedzie punktowane tam po drugiej stronie, po smierci? Wiem ze to glupie co mowie, ale tak sie pocieszam. Wierze w to ze moje cierpienie da mi duzo pokory w momencie w ktorym juz bede zdrowy. Mam nadzieje dzieki wortioxetynie.

Widzisz ja jestem w tej mniejszości, że jestem ateistką, więc mam ehh ze wszystkim pod górkę :cry:

-- 10 paź 2014, 09:27 --

filipek, Filipek dzięki za wsparcie:* u mnie to samo najgorzej jest rano tuż po przebudzeniu się, zaraz napastuja mnie te myśli i zamartiwanie się, które skutkuje tym , że mam silniejsze stany depresyjne :( Również trzymam za Ciebie kciuki bys z tego wyszedł i było lepiej! pozdrawiam

-- 10 paź 2014, 09:29 --

nirage, pomogła Ci terapia behawioralno-poznawcza?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Patryk29 10 paź 2014, 10:30
Ostatnio gadalem z psychiatra i powiedzialem do niego panie doktorze jestem juz na wenli 4 miesiace i jest jakos byle jak, a on na to a co to jest 4 miesiace na leku :shock:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Sortuj wg