KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

Re: Anafranil

przez kasia000 16 lis 2010, 14:01
hehe ja i te moje neurony-Mój maż mówi ,że mam już nie mysleć bo myślenie to nie jest moja mocna strona-miły nie? :hide:

[Dodane po edycji:]

MAREK MASZ FAJNE LEKI-BEDZIE DOBRZE A JAK SPISZ?
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez PoLaK6677 18 lis 2010, 02:26
A ja dalej nie wiem czy mam wogole zaczac cos brac bo mam wrazenie ze wszystkie leki na depresje czy tez fobie spoleczna klada libido albo jakos zaburzają sfere intymna... Wiec zastanawiam sie nad jakas psychoterapia i lekami uspakajającymi ktore tez likwiduja lęki, ta metoda chociaz nie polozy mi libido :)
Pisac opinie i spostrzezenia prosz :P

przez Anna R. 18 lis 2010, 10:46
Polak, to jakoś nie w temacie, ale teoretycznie, jeśli jesteś facetem, twoje libido będzie się dobrze miewać przy Lerivonie, Trittico, Coaxilu, Wellbutrinie (choć tu czytałam o przejściowych najczęściej zaburzeniach ejakulacji) oraz Valdoxanie. Możliwości zatem posiadasz, a co zrobisz zależy jedynie od ciebie i twojego lekarza.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasia000 18 lis 2010, 19:54
BYĆ MOZE BEDE GO BRAŁA ...ALE BOJE SIE ZMIAN :why:

przez Shadowmere 18 lis 2010, 20:03
a może lepiej by bylo nie ladowac sie w leki na kolejne 10 lat tylko isc na psychoterapię? :mrgreen:
Shadowmere

przez kasia000 18 lis 2010, 20:07
to podstawa mojego leczenia powiedziała lekarka-PSYCHOTERAPIA

przez Wujek_Dobra_Rada 18 lis 2010, 21:14
Shadowmere napisał(a):a może lepiej by bylo nie ladowac sie w leki na kolejne 10 lat tylko isc na psychoterapię? :mrgreen:

''Komuś się włączył moralizator'' :lol:

Może i psychoterapia ma sens ale po odpowiednim dobraniu leku i poprawie samopoczucia. Co to za rozmowa, gdy psychoterapeuta komuś ledwo kumającemu, widzącemu jedną wielką czarną dupę, zaczyna grzebać w brudach przeszłości, wyciągając rzeczy, które przez lata były sumiennie zafałszowane przez własny umysł? Może to się źle skończyć wręcz. To nawet niebezpieczne. Oczywiście psychoterapeuci mają to kompletnie w dupie, jak zdecydowana więszkość lekarzy fakt, że na początku leczenia może stan się pogorszyć.
Wujek_Dobra_Rada

przez kasia000 18 lis 2010, 21:19
tak ale ja mam leki i strach bo za dużo naczytałam sie internetu i for zagranicznych za dużo na temat leków wiem trzeba mnie odkręcic ,,,,mam lęk przed leczeniem i lekami okropność

przez Shadowmere 18 lis 2010, 21:24
Wujek_Dobra_Rada, Wiesz co...kazda porada wymaga pewnej znajomości sytuacji.Co wiesz o dziewczynie,ktorej polecilam psychoterapię?

Bo ja wiem,że od x lat bierze leki,a jest straszną histeryczką,panikarą i bezustannie się nakręca w sposob conajmniej infantylny ..Ja nie wiem jakie leki na to pomogą....

Jeżeli ktos wariuje ze strachu,że leki rozwalily mu mózg to powinien niechybnie je odstawic.

Ja nie moralizuje w ciemno,każdemu sprzedając ten sam oklepany farmazon-tylko doradzam z serca.Kasia ma małe dziecko i powinna udać się na terapię,ktora pozwoli jej nabrac,no cóż,nie bojmy sie tego slowa-dystansu.....Bo zażeranie lekami problemu stricte psychologicznego przez 10 lat jest niefrasobliwe-i posobie samej powiem:nieefektywne.

Widac golym okiem,że dziewczyna nie jest ciężko chora psychicznie tylko rozhisteryzowana i sugestywna.
Shadowmere

przez kasia000 18 lis 2010, 21:26
d o k ł a d n i e -masz rację :roll:

przez Shadowmere 18 lis 2010, 21:27
kasia000, wiem,bo mam to samo :smile:
I każdy lekarz mówi mi to samo co Tobie.
Shadowmere

przez kasia000 18 lis 2010, 21:32
/cenzura/ jak mam się sama siebie dość!!!

[Dodane po edycji:]

kuuuuu........wa

przez Wujek_Dobra_Rada 18 lis 2010, 21:38
Shadowmere, Nie znam kompletnie jej przypadku, mówię tylko wyłącznie o sobie. I jest wiele osób, które myślą podobnie. Nikomu nie stawałem diagnozy i do niczego nie namawiałem. Mój osąd sprawy. W jakim stanie jest Kasia nie mam pojęcia i nie Tobie to oceniać. Nie masz prawa mówić jej co należy teraz... Ja mogę faworyzować farmakoterapię jak Ty psychoterapię. Tyle z OFFTOPU. Amen.
Wujek_Dobra_Rada

przez kasia000 18 lis 2010, 21:39
jestem lękliwa taką mam osobowość hu...ą

Sortuj wg