CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 30 lip 2013, 20:22
CRF'a chętnie przetestuję jeszcze w przyszłości (raz testowałem ale za krótko, raptem 2-3 tygodnie i musiałem przerwać, bo zabrakło wenli :lol: )

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 30 lip 2013, 20:30
In_Chains_Of_DD, to się nazywa odpowiedzialność :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 30 lip 2013, 21:07
In_Chains_Of_DD, zawsze warto spróbować, a lęki nie muszą się pojawić, a jak już to da się je przyćmić czymś innym a może akurat tobie też podpasuje lek

teraz nic nie bierzesz? jak się trzymasz?
CórkaNocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 30 lip 2013, 21:10
Bezimienna123, powiem szczerze że optymistycznie czyta się co napisalas powyżej ,czyli wellbutrin był strzałem w 10 tke
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez niosaca_radosc 30 lip 2013, 21:32
niosaca_radosc, jaką masz dawkę wenli? Ja byłam na 225 ale kiedy zeszłam do 150 depersja mi wróciła.
ladywind, ja jadę na 300. Niestety na mniejszych wraca depresja.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 30 lip 2013, 21:38
niosaca_radosc, ja do jakiegoś czasu byłam na marginesie225 ale pokusilam się żeby zejść do jakiegoś150 i po miesiącu znowu nawrót . Sądzę że przez zmniejszenie jak i pewne stresy . Niedawno wróciłam do 225 ale boję się że nie ruszy teraz

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 30 lip 2013, 21:59
In_Chains_Of_DD, warto spróbować kiedyś, u mnie to uspokoiło DD, a jako takie przebłyski normalności mam dopiero po 3 miesiącach ;)
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez pako 31 lip 2013, 21:43
Jestem na tym mixie od ponad 2 lat. Na początku 2x75 wenlafaksyny + 30 mirtazapiny i do tego olanzapina na dobranoc :smile:
Po jakimś czasie musiałam dodać 1 dawkę wenlafaksyny. Dziś wystarcza 1 x 75 wenlafaksyny i 15 mirtazapiny. Miałam kilka nieprzyjemnych skutków ubocznych (dobrze, że nie przeczytałam ulotki, bo pewnie miałabym wszystkie :D )- zawroty i bóle głowy (robiłam w domu za barometr :D ). No i nieposkromiony apetyt. Przy odstawianiu właściwie tylko jeden minus - szumy w głowie. Ale dzięki tym lekom odżyłam i do tej pory w miarę funkcjonuję. Nie przeszkadza mi, że być może będę je brać do końca życia. Wolę to niż przerażające napady lęku, bezsenność i im podobne koszmarki :smile:

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 05 sie 2013, 18:06
Bezimienna123, teraz tylko doraźnie coś stosuję a czuje się... ech... (tylko mogę stęknąć w odpowiedzi na to pytanie i chyba Twój podpis by najbardziej oddawał to co czuję). A teraz wyczekuję wizyty żeby dostać Well'a ;)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 05 sie 2013, 18:46
U mnie te cudowne działanie crf skończyło się po pół roku dlatego w cuda nie wierzę

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 05 sie 2013, 19:18
U mnie podobnie, 2 miesiące działało, zero lęków, zero dołów, a teraz czas na zmianę leku.
In_Chains_Of_DD, widzę, że borykamy się z tym samym problemem. U mnie derealizacja zniknęła, ale została depersonalizacja i zero jakichkolwiek emocji od roku. Ciekaw jestem, czy wellbutrin nie rozwiązałby tego problemu. Ale on z kolei nasila lęki, a wtedy może pojawić się derealizacja.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 05 sie 2013, 19:31
Myślę że jakby well wpłynął nalepsze samopoczucid wtedy dd nie pojawi się. Nie wiem czemu ale z każdym nawrotem mam do czynienia również z dd, a nie że jakby sama nerwica z depresją 5tylko wszystko naraz taka niefortunna puszka pandory .
Taki dobry nastrój na crf trwał u mnie tpodobnie z 2 miechy ,wtedy poraz pierwszy w życiu czułam się dobrze sama z sobą a później nastrój szygciutko zaczął się stopniowo pogarszać .
Ale miałam nam8as5ke tego co mają zdrowi ludzie , coprawda krótką ale przez moment pozulam prawdziwy smak życia . To nieprawdopodobne jak chemia mózgu ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 06 sie 2013, 19:30
Dżejm, a jak długo borykałeś się z derealizacją? Też ją miałeś 24h na dobę? U mnie derealizacja się ciągnie 4,5 roku i w ciągu tego czasu rozwinęła się równolegle depersonalizacja (szczególnie w ciągu ostatniego roku). Na razie jeszcze nic mi nie ulżyło bezpośrednio na objawy DD/DP.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 06 sie 2013, 20:17
In_Chains_Of_DD, DD zaczęła mi się w czerwcu rok temu. Nie wiedziałem co mi jest, panika itp, ale znasz to na pewno z własnego doświadczenia. Pomogła mi paroksetyna, brana pół roku mocno obniżyła poziom derealizacji. Teraz derealizacji praktycznie nie mam, ale została depersonalizacja. Nasila się szczególnie w trakcie sytuacji stresowych, albo podróży z dala od domu.
(jutro mam wizytę u lekarza i zmianę leków, więc jakby co oddam w potrzebujące ręce 30 tabletek mirtazapiny 30mg)
Dżejmson

Sortuj wg