TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Tristitia 27 sty 2014, 18:26
Witam, jak to jest z Trittico cr w końcu? W ulotce jest napisane, że działania terapeutyczne można zaobserwować już po tygodniu
stosowania. Ja biorę od ponad trzech tygodni 150mg i nie pomaga mi ani na bezsenność ani na depresję, ani na lęki. To możliwe, że trzeba jeszcze poczekać czy po prostu na mnie ten lek nie działa?

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 27 sty 2014, 21:26
Tristitia, jaka dawka?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Tristitia 27 sty 2014, 21:36
Lekarka kazała mi przez tydzień brać 2/3 tabletki a potem całą czyli 150mg. Tylko, że powtórzę, to było trzy tygodnie temu, więc
dobre dwa biorę już po całej tabletce i rezultatów nie odczuwam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marek1977 27 sty 2014, 21:40
Przez 3 tyg brałem trazodon w dawce 300 mg i nie odczułem zadnej poprawy-wiec go odstawiłem .
Conscientia est, necesse est

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 27 sty 2014, 23:03
Tristitia, spróbuj zejść do 75mg. no ale jakies skutki odczuwasz/
jakie?
benzo one day dancer
live yourself.

TRAZODON (Trittico CR)

przez mio85 28 sty 2014, 01:42
mam jeszcze pytanie odnośnie dawki terapeutycznej Trittico, oraz czy należy stopniow zwiekszac dawki, czy mozna je powiekszac z dnia na dzien? lekarz zapisal mi 75 mg, w pierwszy dzien bralem 1/3 tabletki, dzis 2/3, jutro mam wziac cala....juz po 2/3 w dzien strasznie chcialo mi sie spac, chodze, jakbym byl po nieprzespanej nocy, mam strasznie ciezkie powieki...

TRAZODON (Trittico CR)

przez Tristitia 28 sty 2014, 12:25
zima, mama epizody depresyjno-lękowe. Kilka razy dziennie mam napady lęku, który
odbiera mi chęć do życia, a oprócz tego przez cały czas same czarne myśli w głowie i bardzo obniżony nastrój.
Dzis idę do innego psychiatry, zobaczymy co powie. Nie mogę zejść do dawki 75 mg bo tabletka dzieli się na trzy 50 miligramowe
części

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 28 sty 2014, 19:56
Tristitia, jak odpowiednio dlugo zaaplikujesz sobie odpowiednia dawke to musza byc efekty. albo sprobuj cos przeciwnego z lekow
benzo one day dancer
live yourself.

TRAZODON (Trittico CR)

przez boogyman 29 sty 2014, 20:40
WAZNE: Biorę trittico 2 x 150 mg dziennie. (od półtora miesiąca).
Przypisane mi to na stany lękowe, lekką depresję. Niestety nic nie pomaga, wciągam się hazard i chcę skończyć i powrócić do Effectin ER75. KIedyś na mnie działał:)

Czy brać :
1)Trazodon + effectin
2)Odstawić tazodon i po krótkie przerwie ruszyć z effectinem,

Co doradzacie?
Obecnie nic

TRAZODON (Trittico CR)

przez zima 30 sty 2014, 22:44
boogyman, no ale musi choć trochę działać, no nie ma innej opcji. po prostu ten lek troche zmniejsza zahamowania i stad Twój pociąg do hazardu.
c)zmniejszyc trittico i przyjmowac dużą proporcjonalnie dawkę esci.
benzo one day dancer
live yourself.

TRAZODON (Trittico CR)

przez radek111 02 lut 2014, 01:20
Ważne pytanie do znawców jaka dawkę stosuje się przy otępieniu czołowo-skroniowym i ogólnym zahamowaniu psychomotorycznym?

-- 03 lut 2014, 22:59 --

Ogólnie nie dodałem że chyba najlepszy lek na poczucie napięcia,rozdrażnienia i niepokoju.Przy tym żadnego zamulenia,przymulenia,otępienia no naprawdę extra.Duży spokój i poczucie lekkości w środku. :D
Ciągle czułem taka ociężałość jakbym ze 100 kilo warzył ale to było pewnie od choroby.

TRAZODON (Trittico CR)

przez mefiboszet 08 lut 2014, 15:18
Ten lek wyciągnął w snach wszystkie moje lęki. Zażyłem dopiero raz a miałem naprawdę pełną wrażeń noc. Wszystkie lęki w wyrazistych snach.

-- Pn lut 10, 2014 12:12 pm --

Po 2 dniach mijają efekty uboczne [rozbicie, ospałość i ból głowy], zaczyna się normalność.
citalopram - 10 mg | mirtazapina - 15 mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez mio85 12 lut 2014, 01:49
mnie bardzo niepokoi skutek działania trittico: tak silnego drżenia mięśni nóg w życiu jeszcze nie miałem, przy schylaniu cieżko mi utrzymać równowagę. Senność mija szybko, natomiast bardzo źle o tym leku może świadczyć fakt, że ma się straszne luki w pamięci. Naprawdę po angielsku wcześniej nie miałem problemów ze sklecaniem zdań, a teraz jest to dramat - poziom przedszkolaka....Zresztą po polsku wcale nie wygląda to lepiej - brakuje mi słowa praktycznie w każdym zdaniu i jąkam się, po seronilu tego nie miałem i powoli tracę poczucie, że kontroluję swoje zachowani i słowa. Takie objawy świadczą, że jest to bardzo silny lek i trzeba z nim uważać, tak silny wpływ na funkcjonowanie mózgu i całego organizmu na pewno nie jest bezpieczne.....jeśli efekty uboczne nie ustąpią w ciągu 3-4 tygodni mówię pas.

TRAZODON (Trittico CR)

przez boogyman 12 lut 2014, 16:12
Pomóżcie!!! Czy to efekt odstawienny czy po prostu nadmiar stresu. Opiszę Wam sytuację jaka działa się ze mną w tym tygodniu

Tak jak pisałem wcześnie brałem 2 x 150mg trittico dziennie , ale lek na mnie nie działał więc postanowiłem sam go odstawić po około 2 miesiącach stosowania. Schodziłem troszkę z dawki, ale chyba zbyt szybko. Nie wiem czy to efekt tego zespołu odstawiennego, ale jest ze mną coś nie tak.
Mam ciągły niepokój, jakieś dreszcze, w szyi i gardle mnie po prostu coś ściska - biorę multum pastylek na gardło ale to nie to.
W tym tygodniu miałem jeszcze jedną mega stresującą sytuację - myślałem że moja dziewczyna jest w ciąży. Wpadłem w panikę - trwało to kilka dni. Nie wiem czy ta sytuacja miała na mnie taki wpływ czy to efekt odstawienie leku, ale jest coś ze mną ostro nie tak:/ CHodzę jak mumia, nic mnie nie cieszy nic się nie chcę.
Jutro mam rozmowę o pracę - kolejny etap i boję się że dam ciała.
Chyba zacznę brać po 1/3 tabletki, może zbyt szybko odstawiłem, zby gwałtownie. Wiem że będziecie mi wypominać że zbyt szybko odstawiłem ale chciałem porobić sobie badania krwi i inne badania, więc chciałęm być "czysty" a wyszło :/
Proszę pomóżcie
Obecnie nic

Sortuj wg