ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez serbinek26 18 lip 2014, 20:56
mam pytanie- po weekendzie z alkoholem koega polecil mi benzo na kaca- wzialem 4 mg Estazmolu i 6 mg Bromazepamu-niestety praktycznie zero efektow-czy moge miec duza tolerancje na te leki czy moze jednak wziasc np 10-15 mr Relanium?oczywiscie raz na 2-3 tyg po wekendowej imrezie?

przez Arasha 18 lip 2014, 22:40
10 - 15 mg Relanium nawet nie poczujesz, skoro 4 mg Esty i 6 mg Broma nic Ci nie dały 8) Nie rozumiem tego, po co tak się spijać, a potem brać na to jeszcze ciężkie psychotropy :shock: ?????????
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez serbinek26 19 lip 2014, 18:38
Arasha-takie pytanie mozesz pewnie zadac kilku milionom Polakow-pare lat temu zaczelo sie niewinne picie soboty a teraz mozna powiedziec ze jestem weekendowym alkoholikiem i to juz niestety choroba-a pytam bo znam ludzi ktorzy po odstawieniu alko po Clonozepamie czy innym benzo sa jak nowo narodzeni i wszystkie objawy kaca przechodza....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abrakadabra xx 19 lip 2014, 20:01
serbinek26, jeżeli masz skłonności do uzależnień nie rób tego, weź sobie 2kc. Wiem co mówię ;)
abrakadabra xx

przez Patryk29 20 lip 2014, 19:34
Na kaca clonazepam, albo alprazolam, powiedz temu koledze zeby sobie to wsadzil w dupe najlepiej, sory ale jak slysze takie rzeczy to poprostu nie moge,clony i alpra sa jeszcze gorsze niz wódka, za jakis czas bedzie wpierdalaj jedno i drugie, jak przezyjesz kaca jak czlowiek czyli, woda,
ogórki kiszone,kawa albo aspiryna, a najlepiej wysilek jakis fizyczny to przynajmniej mniejsza szansa ze sie uzaleznisz, tak dziala uzaleznienie wlasnie nachleje sie a na 2 dzien zjem benzo i z glowy, mozna dalej pic i tak potem jestes wpierdolony w dwa gówna :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez serbinek26 20 lip 2014, 19:48
Patryk29-sorki ale nie wiesz co mowisz- kiszone ogorki po 2-3 dniowym melanzu? Przeciez po odstawieniu alko czlowiek caly chodzi rozdrazniony,spac nie moze, miesnie bola a ty sok z ogorkow polecasz?? Ale benzo biore tylko wlasnie na kaca po alko ten jeden dzien zeby sie troche uspokoic

przez Patryk29 20 lip 2014, 19:49
a gdzie bylo ze po melanzu napisane?? ty mówisz o sobie czy o tym ziomku na górze?

-- 20 lip 2014, 19:50 --

Ja nieraz pilem kilka dni i nie potrzebowalem benzo zeby sie ogarnac, ale jak kto lubi

-- 20 lip 2014, 19:51 --

sory jest napisane ze po weekendzie, czyli ladowali caly weekend to ok niech bierze benzo :roll: :mrgreen:

Najlepiej niech kupi sobie cwiare wódki i wypije od razu mu kac przejdzie :great:

-- 20 lip 2014, 19:59 --

serbinek26 napisał(a):Patryk29-sorki ale nie wiesz co mowisz- kiszone ogorki po 2-3 dniowym melanzu? Przeciez po odstawieniu alko czlowiek caly chodzi rozdrazniony,spac nie moze, miesnie bola a ty sok z ogorkow polecasz?? Ale benzo biore tylko wlasnie na kaca po alko ten jeden dzien zeby sie troche uspokoic

A swoja droga, samo picie przez weekend to juz jest jak dla mnie uzaleznienie, chyba ze to jednorazowa akcja, sam pisales
ze jestes weekendowym alkoholikiem czy byles ??, zacznijmy od tego ze nie ma weekendowego alkoholika!!
Jestes alkoholikiem albo nie jestes, a to czy pijesz na weekend czy od poniedzialku do srody nie robi zadnej róznicy,
a wiec polecenie komus kto prawdopodobnie jest juz wjebany alkohol, lub jest na dobrej drodze do tego jest poprostu
glupie, to tyle :)
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Lord Kapucyn 20 lip 2014, 20:05
serbinek26,
Można umownie przyjąć przelicznik x2 w przypadku przeliczania dawek bromazepamu na diazepam i przelicznik x10 dla estazolamu-> diazepam. Przeliczniki są umowne, opracowane przez specjalistów zajmujących się odwykami od benzo.

Zatem 6mg bromazepamu będzie odpowiadać 12mg diazepamu(Relanium), a 4mg estazolamu będą odpowiadać 40mg diazepamu(Relanium).

Nic dziwnego, że benzo ci pomaga na zjazd po weekendowym melanżu. Wiesz, tak się przypadkiem składa, że alkohol wpływa(m.in.) dokładnie na ten sam receptor co benzodiazepiny. Branie benzo na kaca to jak gaszenie pożaru benzyną. Teraz jesteś alkoholikiem, za chwilę będziesz alkoholikiem z uzależnieniem krzyżowym od benzodiazepin. No ale to twój wybór, obyś go potem nie żałował.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kalebx3 20 lip 2014, 20:14
---ile razy benzo uratowało mnie przed megakacowym zidioceniem , padakami etc, to mógłbym na cześć tych leków Ody pochwalne pisać żarem poezji . A ,że uzależnienie krzyżowe się rozwinęło ,,, mała strata ,dzis nie piję alko i nie ćpam na kaca tych leków.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Lord Kapucyn 20 lip 2014, 20:15
Kalebx3, Widzisz, masz szczęście, że dziś jesteś niepijącym alkoholikiem. Ale nie każdy ma szczęśliwe zakończenie. Inni lądują w tworkach albo na komunalnym.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Zibstar 20 lip 2014, 22:44
Stosuję po od dawna po ciężkich weekendach, ale to niestety nie prawda (albo i stety, bo skłanialoby do większego folgowania) jak napisał Serbinek, że bezno niweluje wszelkie objawy kaca... pomaga sporo na uład nerwowy, człowiek nie jest roztelepany i przestraszony, ale brak energii, problemy żołądkowe i inne przypadłości pozostają.... no i pytania ludzi w pracy - "co ty dzisiaj taki smutny jesteś?" wskazują ze z prezencją nie jest najlepiej

przez serbinek26 20 lip 2014, 23:40
Patryk29-pisalem u gory "mam pytanie- po weekendzie z alkoholem koega polecil mi benzo na kaca" a weekend to 2-3 dni ! Po drugie byc moze mam zadatki na alkoholika ale jednak nie wale codzienne browarow czy wody tylko napije sie raz na 2-3 tyg w weekend-wiem ze zle robie leczac sie klinem ale nic juz na to nie poradze !
Po trzecie -"-- 20 lip 2014, 19:51 --
sory jest napisane ze po weekendzie, czyli ladowali caly weekend to ok niech bierze benzo :roll: :mrgreen:
Najlepiej niech kupi sobie cwiare wódki i wypije od razu mu kac przejdzie :great:
tego to ja nie pisale i nawet nie widze tego postu !

Dark Passenger-dzieki za szczegolowe info! Piszesz jeszcze "Nic dziwnego, że benzo ci pomaga na zjazd po weekendowym melanżu'- problem w tym ze wlasnie tylko raz wzialem Relanium-15mg i wielkiego efektu nie czulem dlatego pytalem czy brac wiecej- znam wiare ktora bierze jednorazowo 40-50 mg rolek albo Bromazepamu i po 20 minutach kac znika -nie chce i nie ciagnie mnie do tabsow-poprostu chce tylko ten jeden dzien przetrzymac i co najwazniejsze zasnac bo po odstawieniu alko mam klopoty ze snem !
Zibstar- klopotow zoladkowych to akurat nie mam, chodzi mi wlasnie o to uspokojenie ukladu nerwowego - co do tego smutku to wlasnie po wiekzych dawkach benzo podobno mija i przychodzi wrecz euforia..

przez depas 27 lip 2014, 19:48
Cholerna tolerancja na benzo, dziś wzięte 2mg alpry dało mi 10% tego co jeszcze 2 miesiące temu dawało 0,5mg, niech to cholera weźmie...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Kalebx3 27 lip 2014, 19:49
dziś wzięte 2mg alpry dało mi 10% tego co jeszcze 2 miesiące temu dawało 0,5mg

- awansujemy przeto :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg