FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Don Kamillo 31 paź 2015, 18:44
Zacząłem bodajże 4 tydzień odstawki, i dalej jestem mega zmęczonym cżłowikiem, czy ktoś wie, kiedy to zamulenie przejdzie ?
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Steviear 01 lis 2015, 17:16
Chyba antydepresantów czas dobiega konca. Boli mnie glowa strasznie bez powodu zupełnie. Ale poczekam z tym jeszcze. Wczoraj bralam nieco pozniej i bylo mi nieco lepiej z rana.
20mg to i tak najmniejsza dawka ale prawda jest taka, że może byc za duża na mnie.
Tylko ze mam kapsułki i tu pojawia sie problem...

przez Carmelo7 02 lis 2015, 21:29
Po jakim czasie od odstawienia fluo kwestie libido i sprawności sprzętowej (u mężczyzn) wróciły Wam do normy ? Wiem, że to indywidualna sprawa, ale próbuje zrobić małe rozeznanie 8) Pewnie czas przez jaki brało się fluo też ma znaczenie w tej kwestii...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 02 lis 2015, 22:28
Carmelo7, bralem okolo 6 miesiecy w jakiejs niskiej dawce (prawdopodobnie 20mg), ponad rok po zaprzestaniu brania tego leku, a sprzet dalej kwiczy i lezy.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez Ewgf 03 lis 2015, 01:14
A u mnie powrot do fluo. Nie jestem zadowolony z dzialania serty a zwiekszac dawke tez bezsensu. Jutro w aptece do odebrania jakis niemiecki prozack ;) Najlepiej w sumie wspominam ten lek. Nie bylo zamuly jak po wenli i nastroj zajebisty. Tylko zas tebleki zjebane... Zobaczymy jak to bedzie czekaha mnie ciekawe najblizsze miesiace. Najwiecej lasek wyrwalem chyba wlasnie w czasie brania fluo... Pewnosc siebie jak na mnie byla duza. Moze przejdzie mi wkoncu somatyka.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez kacperostrogniew 03 lis 2015, 10:10
a ja fluo wspominam dość dziwnie - niby mnie aktywizowalo ale i lęki się powiększyły tzn. robiłem to co miałem zrobić ale byłem mrukiem i bałem się odezwać takie działanie na siłę z lękiem...

przez Vengence 03 lis 2015, 10:51
Ewgf, zmniejsz dawke 400mg to lekka przed, delikatnie mówiąc.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Ewgf 03 lis 2015, 11:46
Vengence, bede zmniejszal. Ale tak sie bierze przy OCD do 400mg. Ale powyzej dawki 200 mg to juz dzialanie procentowo nie jest proporcjonalne jak np roznica pomiedzy 50 a 100. Ja bralem wenlafaksyny 450mg i tez dupa blada. Ale nic do fluo sie nie rowna. Najlepsze dzialanie na mnie bylo pamietam. A przerobilem na serio pol apteki... Lekarzento juz dla mnie zadne autorytety... Wez pod uwage ze ryzykuje biorac imao-b z ssri i co i gdzie ten zespol sero? pfff. Mialbym sluchac lekarzy to bym sie meczyl teraz dopiero na 300mg wenli. Czyli bylbym 100 lat za murzynami. Jedyny minus fluo to te zjebane ziewanie. Ziewasz nawet jak ci sie niechce spac. Dziwna sprawa.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez Vengence 03 lis 2015, 11:55
Ewgf, Rozumiem cię i wiem jak to jest z tymi lekarzami, też już nie słucham ich, bo huja się na tym znają. :pirate:

Też przerobiłem już prawie wszystko i w zasadzie na każdym leku jest to samo, jakiś czas jest lepiej, a potem dolina jeszzcze większa,
zamula, senność, brak motywacji i ochoty na cokolwiek, stałem się rośliną przez ssri, pomaga jedynie bieganie, ale na pare godzin i znowu
wraca jebana zamuła. :evil:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Pan1karz 03 lis 2015, 14:43
Carmelo7 napisał(a):Po jakim czasie od odstawienia fluo kwestie libido i sprawności sprzętowej (u mężczyzn) wróciły Wam do normy ? Wiem, że to indywidualna sprawa, ale próbuje zrobić małe rozeznanie 8) Pewnie czas przez jaki brało się fluo też ma znaczenie w tej kwestii...

U mnie wróciło do normy po 4 tygodniach. Brałem przez około 1 rok.

przez Don Kamillo 04 lis 2015, 18:59
Już miesiąc na czysto bez fluo i tradzonu, opcjonalnie raz na tydzień xanax , i mój stan jest dalej stabilny, śpie. Jest dobrze, w dodatku dostałem szanse w pracy by sie dalej rozwijac :)

oby juz więcej nie.
wracać do tego. ;)
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez hellian 05 lis 2015, 22:44
Niegdyś 8-9 tygodni na dawce 60mg nie dało żadnego efektu. Równie dobrze mógłbym zajadać cukierki. Ani skutków ubocznych, ani pozytywnego, ani negatywnego działania.
hellian

przez Don Kamillo 08 lis 2015, 16:52
Więc powoli mija te 5 tygodni (w sumie dzień został o ile dobrze policzyłem) Wstając rano nic mi sie nie chce bo jestem taki zmęczony, oczy cięzkie chociaż śp;ie po 9-10 godzin bez tabletek, ktoś wie kiedy to minie ? Fluo już się raczej wypłukało..

przez Carmelo7 08 lis 2015, 17:02
Don Kamillo napisał(a):Więc powoli mija te 5 tygodni (w sumie dzień został o ile dobrze policzyłem) Wstając rano nic mi sie nie chce bo jestem taki zmęczony, oczy cięzkie chociaż śp;ie po 9-10 godzin bez tabletek, ktoś wie kiedy to minie ? Fluo już się raczej wypłukało..

A jak twoje libido i sprawy "sprzętowe" ?

-- 08 lis 2015, 16:10 --

Z ciekawostek to po miesiącu od odstawienia fluo spadła mi prolaktyna z 550 mU/l do 250mU/l gdzie zakres referencyjny to 98-450.

Sortuj wg