FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

Re: Fluoksetyna

przez kasja 30 gru 2009, 21:00
czy ktoś laczył bioxetin z afobamem. biorę bioxetin od maja, było nawet wmiarę ostanio jakoś żle się czuje i potzrbuje zarzyc afobam, miałam go kiedys.

przez zdesperowany1 30 gru 2009, 21:02
nie ma przeciwwskazan;)
oby nie czesto i zeby nie uzaleznic sie
zdesperowany1

przez linka 31 gru 2009, 11:45
kasja, ja jem fluoksetynę i czasem w razie wyjątkowego złego samopoczucia mam sobie łyknąć xanax.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Seronil

przez linka 31 gru 2009, 11:47
bowie, jeśli odczułeś po fluoksetynie (substancji aktywnej zawartej w seronilu) że wystąpiły takie myśli, szybko powinieneś się skontaktować z psychiatra 0- możliwe, że korzystniejsze będzie dla ciebie odstawienie leku.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Seronil

przez bowie 31 gru 2009, 12:02
linka napisał(a):bowie, jeśli odczułeś po fluoksetynie (substancji aktywnej zawartej w seronilu) że wystąpiły takie myśli, szybko powinieneś się skontaktować z psychiatra 0- możliwe, że korzystniejsze będzie dla ciebie odstawienie leku.

I tak też zrobię, bo moje myśli są beznadziejne ostatnio. Czy są jakieś lepsze leki?

przez kasja 31 gru 2009, 12:51
dzieki Wam , ostatnio zaczynam znów czuć ten znany wiekszości ucisk w klatce i brak oddechu , wzięłam wczorej afobam 0.25 na pół i przeszło.Czy biorąc antydepresant można miec okresy garsze tak jak ja teraz?

przez zdesperowany1 31 gru 2009, 19:31
znow zapomnialem jak mi lekarka mowila jak mam brac andepin czyli te fluokestyne.Napisane mam 1x1 a po dwoch dniacj 2x1 czyli jak? dwie tabletki jednorazaowo czy w roznych godzinach? jak wy bierzecie? 20mg jedna i druga tabletke razem z rana? czy w roznych godzinach?
zdesperowany1

przez Grubcia 31 gru 2009, 19:43
Biore 2 tabl jednorazowo,rano ,tak mi kazal lekarz.
Grubcia

przez linka 31 gru 2009, 19:50
kasja, pewnie, że można - zawsze taj jest czy z lekami czy bez są gorsze i lepsze dni, jeśłi nie przejdzie po dniu, dwóch-trzech może trzebapodwyższyć dawkę leku antydepresyjnego.

zdesperowany1, generalnie fluoksetynę pod każdą postacią bierze się rano.
Ile mg masz brać dziennie?
Jeśli 20 lub 40 to pewnie całą dawkę rano, po sniadaniu.
Z tym, ze lepiej zapytać lekarza,
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 31 gru 2009, 19:56
linka, Tys zdrowa juz była i znowu zresz tablety ??? Co jest kwiatuszku :(???
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez zdesperowany1 31 gru 2009, 20:01
dzwonilem bo juz mnie natrectwa wykanczaly jak brac...;/ z kazdym duperelem te mysli mnie przytlaczaja.Niewazne fluoksetyna chyba dobra w natrectwach?

doktorka mowila zeby albo dwie 20stki rano albo jedna rano a druga po poludniu czyli bede bral 40 mg z ranca a dodam ze kazala mi juz po 2 dniach zwiekszyc do 40... bo tak mi sie pogorszylo
zdesperowany1

przez kasja 31 gru 2009, 20:03
linka-dzięki ,myślałam że powinno być ok, ale strasznie dużo strsu ostanio miałam i mam i to te załamania.

przez Grubcia 31 gru 2009, 20:08
Tak,fluo jest dobra na natrectwa.
pozdrawiam
Grubcia

przez linka 31 gru 2009, 20:28
ALEKS*OLO, oj no będę ci tłumaczyć....
życie :-| , chytneło mnie przed swiętami i nie odpuściło to polazłam do lekarza, werdykt nerwica konwersyjna........fluo+ skierowanie na psychoterapię.
Wszystko ci łopowiem, jak znajdę czas na IRCa :smile:
Przyjaciel forum

Sortuj wg