ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 24 gru 2013, 14:57
Radol,
troche młodszy ale niewiele, mam 30, smutek, tesknota i zal jest juz ponad 2 lata, wszystko tłumila paroksetyna, ale wystarczy ze zrobie cos co by mi pozwolilo cokolwiek poczuc (chodzi mi o kombinacje lekow, bo paroksetyna bardzo mocno znieczula) to od razu wszystko powraca, mimo długiego upływu czasu

przez Radol 24 gru 2013, 15:16
a masz kontakt z tą kobietą ? so to nie jest dobry pomysł - ja uciąłem wszystko choc łączyła mnie firma - każdy telefon , spotkanie to jest nawrót i nadzieja - nie ma sensu musisz wyjść do innych ludzi a tamto uciąć jednym szlusem bo inaczej sie zamęczysz - wiem że łatwo sie mów - ale nie możesz mieć nawet jakiegokolwiek kontaktu - TOTALNE ZERO! - zmień nr i nie miej cały czas nadziei że zadzwoni - widzisz ja tez myślałem że nie będę potrzebował leków nigdy w życiu - uważałem sie za twardego , wszystkowiedzącego figo-fago - miałem zarobki , kredyciki - wtedy wszsystkich było pełno - teraz zostałem w dużej czarnej dupie i tylko nieliczni , łącznie z moimi rodzicami sa mi w stanie podać rękę - nie finansowo - bo ich na to nie stać ale psychicznie - a leki mam nadzieję że wspomogą
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez lunatic 24 gru 2013, 15:20
nie mam kontaktu bo nie chce ze mna rozmawiac, nie potrafie zrobic tak jak mowisz, zeby wszystko odciac, wczoraj ja widzialem z daleka i pewnie przez jestem teraz w gorszym stanie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Radol 24 gru 2013, 15:35
chyba troche porąbaliśmy wątek lunatic -:)))) - ja też tęsknie, jest mi żal ale wiem że takim stanem nie pociągne długoo i nic nie zmienie - przez to rozpadła mi sie praca - a kredyt na dom trza spłacać - nie mogłem sie pozbbierać i zmotywować - dlatego musze sie wspomóc lekarzem i lekami bo inaczej tego nie widzę - próbowałem sam ale nic z tego - nie jestem w stanie funkcjonować
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez lunatic 24 gru 2013, 15:44
Radol,
moze sobie to poczytaja osoby ktore zostawiaja inne i zobacza jaka krzywde mozna czyms takim zrobic, bo cos sie komus po kilku latach poprzestawialo w glowie i nagle decyduje ze odchodzi, niepowazne zachowanie nie liczace sie z konsekwencjami dla innych osob

przez Radol 24 gru 2013, 15:58
wiesz, to nie zawsze jest tak ...a jak Ty byś sie miał męczyc w związku z osobą którą przestałes kochac tylko dla jej spokoju psychicznego??? - gwarantuję że długo bycś nie pociągnął :)

przez lunatic 24 gru 2013, 16:03
miłosć to też odpowiedzialność i troska za drugą osobę, a co wg Ciebie oznacza sformulowanie przestac kochać?

-- 24 gru 2013, 15:10 --

poza tym mnie dziewczyna nie przestała kochać i to jest w tym najgorsze, depresja niszczy wszystko, lacznie ze zwiazkiem
chociaz w powyzszym aspekcie przestała, no ale kazdy kocha na swoj sposob

przez Radol 24 gru 2013, 16:17
czyli mam rozumieć że zostawiła Ci w związku z depresją??? - a dalej Cię kocha - to juz dla mnie jest totalny bezsens chyba że czegoś nie rozumiem bo jeśli sie kogoś kocha to jest sie z nim w dobrych i złych chwilach - u mnie po prostu stwierdziła i to za podjudzaniem rodziny i osób trzecich (przyjaciółeczki) że lepiej se będzie porwadzić firme sama i tak zaczęły sie kłopoty - NIGDY - ALE TO JUZ NIGDY NIE BĘDĘ PRACOWAŁ ZE SWOJĄ PARTNERKĄ - to też niszczy wszystko - ale teraz se można pisac - musze się ogarnąćbo widzę że fizycznie nie wyrabiam - a do tego doszły takie czarne myśłi że szkoda gadać- paraliżujące dosłownie wszystko....

Nie wim czy Dark jeszcze czuwa ale mam Pytanie odnośnie Zomirenu - czy można wziąc dwa razy dziennie - bo na ulotce pisze że do 3 /dobę - na razie nie mam potrzeby ale kto wie...

przez lunatic 24 gru 2013, 16:22
zostawiła mnie bo miala dosc moich zmiennych stanow samopoczucia,ktore to przekłądały sie tez na nasze relacje i na to co się działo, bo trudno normalnie funkcjonować jak sie zle czuje, byla to albo depresja albo objawy uboczne lekow albo jedno i drugie, kochała osobę taką jaką byłem jak byłem zdrowy,
Zomirenu mozna brac wiecej, on dziala tylko kilka godzin po zazyciu, z tym ze trzeba uwazac zeby sie nie uzaleznic bo potem sa problemy, ale ze dwa tygodnie to spokojnie mozesz brac bez obawy o to

przez Radol 24 gru 2013, 16:52
No właśnie...boję się uzależnić - od Apo-zolpinu także , nie wiem po co lekarz mi zapisywał jeśli po Trittico spało mi się oK :/

a co do kobity to nic nie poradzisz - wiesz jest takie stare porzekadło że im więcej się staramy tym bardziej im sie nie chce a jak je olewamy to lecą jak do miodu - wielokrotnie sprawdzone :)

Jutro zaczyna m trzeci dzień z ESci i spróbuję nie wziąć Zomirenu - bo wziąłem wczoraj i dzisiaj rano - na razie jest Ok - zaraz wigilia :))) - ale czy r\to sie utrzyma czy wróci zwała z piątku i soboty to nie wiem :/

-- 24 gru 2013, 15:53 --

jak sie uzależnię to następny problem gotowy :/ - papierosy udało mi sie rzucić dwa lata temu z dnia na dzień :)

przez lunatic 24 gru 2013, 16:57
nie uzaleznisz sie od razu po paru dniach, poza tym bierzesz to z ssri wiec tym bardziej, ja sie uzaleznilem ale po 2-3 miesiacach i bez dodatku ssri ktory by tlumil nasilone stany lekowe przy odstawianiu tego

przez Radol 24 gru 2013, 17:16
mam nadzieję...bo jeszcze jeden problem to juz bym wylądował w szpitalu chyba - na razie trzeba uwolnić głowę - choć wiem że od tabletek problemy nie znikną :/ - ale pomogą mi sie z tym zmierzyć i może stać sie nieco pogodniejszym człowiekiem..

przez lunatic 24 gru 2013, 17:18
Radol,
A Ty sie kiedykolwiek wczesniej na cos podobnego leczyles?

przez Radol 24 gru 2013, 17:23
nie , to mój debiut - ale raz zacząłem we wrześniu i przerwałem i wróciło znowu - a niestety zaczęło się od kobiety i potem poszło jak domino...a czemu pytasz?

Sortuj wg