FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
25
53%

Nie
12
26%

Zaszkodził
10
21%

Liczba głosów : 47

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Kontrast 30 sty 2015, 21:06
Blondie, A słuchaj, jak na ciebie działa ta fluo? Tyjesz po tym?
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Blondie 30 sty 2015, 21:30
Masz na myśli fluanaxol, tak? :)
Pierwszy miesiąc - rewelacja. Tak powinno wyglądać normalne, zdrowe życie. Z miesiąca na miesiąc coraz słabiej. Przytyłam, zaczęły się doły i brak koncentracji i odstawiłam. Ale to jedyny lek przy którym jakiś czas czułam się świetnie. A jak u Ciebie?

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Kontrast 30 sty 2015, 22:09
Tak fluo
Ja biorę wentle 4 miesiąc i bywa różnie, to dostałem teraz. Mam lekkie napięcie po niej, taki brak luzu, szczęścia i dopisała mi właśnie na to fluo. Biorę od środy więc jeszcze nie wiem jak działa, ale to zaczyna działać dopiero po miesiącu, wiec dostałaś tzw efektu plabeco.
A jaką dawkę bierzesz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez devnull 31 sty 2015, 02:59
Mi osobiście ten lek tylko zaszkodził, są 3 substancje o podobnym działaniu ale nie z takimi ubokami jak flupentiksol.
To z resztą przestarzały lek, dziwię się, że komukolwiek go wypisują.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Blondie 31 sty 2015, 09:04
Na mnie zaczął działać po tygodniu, więc nie sądzę, że to placebo. :)
Brałam 1,5 dziennie. a Ty ile dostałeś?

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez miko84 31 sty 2015, 09:44
devnull lekarze wiele leków przepisują z przyzwyczajenia. Jeśli leczą jakimś lekiem od lat to trudno im się przestawić na nowsze substancje.
miko84

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Kontrast 31 sty 2015, 12:34
Blondie, Ja biorę w sumie 1 mg, mam wejść na 2mg jak mi się spodoba. mam taki luźny układ, więc mogę go zmienić. Żreć się chce po nim strasznie;d

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez PannaNatalia 31 sty 2015, 12:46
Ja brałam fluanxol chyba ze dwa miesiące i żadnych pozytywnych efektów nie zauważyłam,przeniosłam się na trittico cr i jest o wiele lepiej.
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez marcel 02 lut 2015, 13:18
Brałem 1.5 mg dziennie przez 2 miesiące . Szału nie zrobił i poszedł w odstawkę Koncentracja po tym leku pada na twarz .Czułem silny przymus poruszania . Stopami najbardziej . Może innym pomaga mnie nie pomógł .
Szary świat piekny być może - w kolorowym telewizorze

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez laden 07 lut 2015, 16:52
marcel napisał(a):Brałem 1.5 mg dziennie przez 2 miesiące . Szału nie zrobił i poszedł w odstawkę Koncentracja po tym leku pada na twarz .Czułem silny przymus poruszania . Stopami najbardziej . Może innym pomaga mnie nie pomógł .

Tez mialem objawy akatyzji po tym leku, lecz moj psychiatra przypisal mi chlorprothixen na zalagodzenie objawow nadmiernej aktywnosci i pomoglo. Co dostales w zamiann tego leku? Pomogla zmiana czy tez nie bardzo?

A co do samego leku to zazywam pare tygodni 3 mg dziennie i w sumie sam nie wiem co myslec o tym leku. Na depresje raczej na razie nie pomogl, calymi dniami leze w lozku / natretne mysli nie daja mi spokoju. Czy on w koncu zadziala czy raczej meczyc psychiatre o zmiane leku? Jak myslicie?
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Ewgf 18 mar 2015, 19:11
Ma ktoś doświadczenie z niskimi dawkami góra 0.5mg na dzien? Bo ponoć aktywizująco działa, podwyższa dopamine.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez maniek123321 18 mar 2015, 22:40
cos tam dziala, moze minimalnie poczucie humoru podnosi i aktywizuje w taki sposob ze dana planowana czynnosc automatycznie odrazu robisz, nie odkladasz na potem ale z lozka cie raczej nie wyciagnie przy silnej depresji/lekach.przy malych dawkach tez moze wystapic akatyzja, mnie przy pierwszych razach dopadla.przestaje dzialac po pewnym czasie, bym powiedzial ze nawet szybciej niz sulpiryd/amisulpryd.
moze wystapic mocne "podkvrwienie" jak w przypadku w/w neuroleptykow.

zadna rewelacja,przy pierwszym podejsciu moze byc jakis tam efekt wow bo chce sie po tym cos robic, potem nawet odstawienie na dlugi czas i ponowny powrot nic nie daje, poprostu sie wyczerpuje jego dzialanie.

jak dawka 0.5mg to 2xdziennie ale lepiej dziala 1-2mg.
F41.2
Baklofen 75mg
Amisulpryd 50mg
Mianseryna 60mg

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Jeszua333 19 mar 2015, 15:49
Po tym leku przez około 2 miesiące miałem tak że co chwilę chciało mi się sikać. To już minęło, natomiast nadal mam że budzę się w nocy około dwa razy bo bardzo chce mi się pić a gardło mam wyschnięte. Ja nie zauważyłem poprawy, po za tym że stałem się bardziej logiczny, minęła fascynacja nierealnymi myślami. Na mnie działa bardzo niezauważalnie - ledwo obserwuje poprawę na tym leku. Ale biorę go już ponad 3 miesiące. I moja uwaga: nie odstawiajcie go jeśli nie widzicie poprawy. Bo na mnie ten lek działa tak że też nie widziałem z początku poprawy, a ona była ale słabo zauważalna.
Ziemia - miejsce, w którym wszystko straciło sens..

Mam takie skamieniałe serce...

http://holy-war.net/?ref=1800045462-3PLHW&lang=pl <-zapraszam do gry

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Ewgf 19 mar 2015, 18:43
Jeszua333, Ty pisz dawke jaką bierzesz bo tak to piszesz że nie wiadomo ;d
maniek123321, Dobre i chociaż troche nie chce cudów, bo ziarnko do ziarnka i się uzbiera pozytywna wibracja :D Jestem ciekaw jak to działa w porównaniu z amisulprydem. Wystarczy mi trochę dopamine podnieść i ja już się o wiele lepiej czuję, bo wenlafaksyna ją podnosi ale niewystarczająco.

-- 19 mar 2015, 17:44 --

Jeszua333, chociaż po twoim avatarze sądzę że dawka musi być duża ...
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

Sortuj wg