Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez angie1989 21 kwi 2015, 16:46
Martini Marta to mnie pocieszylyscie z y swedzeniem może faktycznie to psychogenne.
Lonia uspokoj się i już nie czytaj kurcze.
Ale jednak świąd skóry ma dużo osób chorych na ziArnice.
Bardzo się pocisz czy tylko trochę?
Oprócz tego boki mnie od dawna gardlo

przez Aurelitka 21 kwi 2015, 18:04
Dziewczyny ja Was proszę, jęsli czytacie w necie to ok, ale zachowajcie te informacje dla siebie, bo tylko się nakręcamy, ja już nic nie czytałam i wczoraj weszłam i co nowa jednostka chorobowa, mi już naprawde wystarczy to co mam ;/

przez martini123 21 kwi 2015, 18:07
najlepiej to zacznijcie objawy przepisywać z innych stron tutaj. nikomu nie pomagacie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 21 kwi 2015, 18:30
Przepraszam, że się odważę ale tytuł tego topiku to : Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?, więc gdzie jak nie tu możemy pisać o swoich obawach ?
Pozdrawiam.
X_x

przez Aurelitka 21 kwi 2015, 18:50
Pawelt, więc piszemy o obawach, że mamy obawy od węzłów, od pieprzyków itp, a nie że jakieś historie z forum, ze u kogoś wyniki był ok a ktoś zachorował itp, mamy siebie tutaj pocieszać, a tak widzę, że nakręcamy się niepotrzebnie, zaraz połowe tu osób zacznie macac węzły i sobie wynajdzie jakies

przez martini123 21 kwi 2015, 19:49
no właśnie piszmy o obawach a nie jakie objawy daje taki i taki rak, bo gdzieś wyczytane.

przez Aurelitka 21 kwi 2015, 19:57
ja zawsze jak napiszę, pocieszycie mnie i mi jest lepiej, ale jak np wchodzę zadowlona tutaj i czytam, że na forum ktoś coś miał, to mi się żyć odechciewa, albo że tamta zmarłą po zadrasnęła pieprzyk, to nie pomaga tylko ja w tym momencie jestem już pewna, że mnie spotka to samo

przez Aurelitka 21 kwi 2015, 20:00
to jest taka sugestia i jej siła, że ja pijac ostatnio wino potem bolały mnie pachy, a kiedys całe życie chlałam wódkę, drinki, cytrnówki i nic mi nie było :D, fajne to czasy były wiecie park, piwko, pędziliśmy sami cytrynówkę, brało się butelkę od frugo, żeby straż miejska się nie zorientowała :105:

przez olga_xxx 21 kwi 2015, 20:19
Mili, Ardash dziękuje Kochane za miłe słowo :* od razu mi lepiej :) Brzuch mnie przestał bolec więc powiedzmy, że się uspokoiłam i zobaczymy co będzie dalej, może akurat to była jednorazowa akcja :)

Pawelt napisał(a):Przepraszam, że się odważę ale tytuł tego topiku to : Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?, więc gdzie jak nie tu możemy pisać o swoich obawach ?
Pozdrawiam.

Piąteczka ! Gdzie jeśli nie tu ? ;)
Przecież NIKT nie ma na celu zastraszenia ! hipochondria to taki shit że jak wpadniemy w fazę lęku to właśnie fajnie się gdzieś wygadać, podzielić swoimi obawami, znaleźć zrozumienie i pocieszenie :)

przez Aurelitka 21 kwi 2015, 20:32
olga_xxx, oczywiście, że tak, ale w ten sposób nakręcaniem też sobie nie pomagamy, można się podzeilić tym co nas trapi, NAS, a nie ludzi z jakiś forum o nowotworach

przez Mili89 21 kwi 2015, 20:45
dlatego ja juz nawet nie wiem co odpisac skoro tyle razy tlumacze, Ze to nie clhoniak nie ziarnica... eh..kochani p[rzestancie sie nakrecac! to psychika!!

ja musze sie pochwalic, ze dzis udalo mi sie bez benzo wyjsc do urzedu i na spacer :)
glowa mnie torche boli znow Mala zlapala jakis katar i ja od niej tradycyjnie... tez z kazdym bolem glowy/ gardla wkrecam sobie tysiace rzeczy
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 21 kwi 2015, 20:51
Mili89, ja dlatego, staram się teraz cieszyć życiem, jak przyjdzie wizyta to przyjdzie, zobaczymy, nic już nie zmienię w wynikach tych badań, ale wczoraj już takie było nakręcanie, że i ja weszłam w internet i źle to sie skończyło dla mnie...
ale dzisiaj byłam 5godz na praktykach, jestem taka umordowana, że zaraz idę spać, jutro znów 5 godz ;)

przez olga_xxx 21 kwi 2015, 20:54
Przyznaję, że czytam forum po łepkach i nie jestem w temacie :) Ale takie nakręcanie to wiecie jak to jest, jak się ma "ATAK" paniki, żadne racjonalne tłumaczenia nie pomagają, trzeba samemu do tego dojść i się uspokoić :)

Brawo Mili :*
Ja nie biorę żadnych leków, już w sumie nawet nervosol odstawiłam. Jak biegam po mieście od rana do wieczora, spotykam się ze znajomymi, spedzam czas z chłopakiem nie myślę o chorobach, a jak jestem sama, siadam do kompa pojawiają się myśli...i od myśli do myśli sprawdzanie w googlach i tak od stanu zapalnego zęba zaraz jawi się sepsa, ból głowy ? tętniak :D
Już mi sie nawet googlac nie chce i wymyslac :P

przez Mili89 21 kwi 2015, 21:11
olga_xxx, tez kiedys moglam biegac, spotykac sie z kazdym i jakos wtedy tak sie na tym nie skupialam i tak jak Ty kiedy juz bylam sama ze soba zaczynalo sie nakrecanie... ale od pol roku mam napady lekowe- zaczelo sie od tego ze zrobilo mi sie slabo w sklepie, i odrazu panika a pozniej juz lek przed lekiem i nie wychodze prawie z domu... tylko kiedy musze- a dzis wyszlam i bez wspomagaczy... to 10 dzien na paroksetynie, wczesniej bralam 5 miesiecy sertraline ale pogorszyla wszystko...
a wczesniej pare ladnych lat nie bralam lekow bo to nie mozliwe, ze to przeciez tylko nerwica i moja glowa ;) walczylam jak lwica o kolejne badania odkladalam pieniadze wydalam mala fortune na to wszystko, ale w styczniu bylam u psychiatry i teraz wiem, ze musze dac sobie pomoc chociaz na poczatku lekami bo to juz jest zbyt zlozone zaburzenie...

ps : moj wujek dostal nagle paralizu calego ciala- podejrzewano wylew, nie mogl mowic- okazalo sie, ze byl to atak nerwicy :( po lekach uspokajajacych i tygodniu leczenia w zakladzie zamknietym wszystko wrocilo do normy :shock:
trzeba walczyc z ta cholera!!

Aurelitko jesli wszystkie badania sa dobre, usg wyjdzie dobrze to prosze wez sie za siebie, pojdz do psychologa- nie marnuj zycia na to zadreczanie :**
przy schorzeniach tarczycy czesto nerwica mocniej sie odzywa ;*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Sortuj wg