Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sinister 01 gru 2014, 13:20
Gorąca kąpiel serce mi wali jak oszalałe od razu gorzej się czuje, kurde niech już będzie ten piątek to zrobie te badania krwi na tarczycę. Moja kocica była w lecznicy przed chwilą nawet nie postawili diagnozy, pobrali jej krew i trzeba czekać na wynik.

przez Map 01 gru 2014, 13:20
Ja chodziłam na terapię około pół roku ale moim zdaniem powinnam chodzić dłużej, a z tą szyją to nie jest tak ze cały czas może nią kręcisz sprawdzasz, dotykasz czy coś jest nie tak? Może po prostu sobie naciągnęłaś? Ja mogę nogę teraz cały czas oglądam, wykrzywiam, zginam stopę, nie zdziwiłabym się jakbym po prostu zakwasy miała haha . Ostatnio też macałam cały czas zyję oglądałam wykręcałam czy tu nie mam guzka czy węzły nie są powiększone a terapeuta mi wspominał że miał taką kobitkę co cały czas się macała po szyi i nie dziwne że w końcu ją zaczęła boleć.
A każdemu kto się martwi o brzuch to polecam zrobić próby wątrobowe i trzustkowe, w tamtym roku brzuch mnie bolał bo zjedzeniu czegokolwiek tak że leżałam i się zwijałam z bólu, zrobiłam próby wątrobowe okazało sięże wszystko jest w porządku i w ten sam dzień brzuch przestał boleć.
Ostatnio edytowano 01 gru 2014, 13:22 przez Map, łącznie edytowano 1 raz
Map

przez lucy1979 01 gru 2014, 13:20
Wy sobie normalnie szkodzicie tym pisaniem na forum, w tym temacie. Wciąż piszecie o tych swoich objawach, rozpamiętujecie je. Niby tam innych pocieszacie, ale wciąż na tapecie są Wasze dolegliwości.
Badania, groźne choroby.
Zamiast oderwać od tego swoje myśli ciagle to wałkujecie. Jest tyle tematów na forum, rozne zabawy. Wyjdżcie z tej swojej nory, popiszcie w innych działach.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malenstwo31 01 gru 2014, 13:20
ja pracuje i bradzo lubię swoja pracę. teraz mam luz wieć siedzę na forum:) jeszcze firma nie zablokowała mi tej strony:) kwestia czasu:) ale staram sie nie wchodzić na żadne fora inkologiczne. Czasami na amazonki.org bo tam mam duza znajomych na forum i część z nich poznałam w realu. Kobiety które juz sa 10-15 lat po mastektomi. to jest fajne:)

przez angie1989 01 gru 2014, 13:25
Map, niby tak ale przesadzamy z tymi badaniami. Jak będziemy miec pecha to i tak nie wykryją.
Mój mąż tez pracuje na 3 zmiany w tym tygodniu ma popoludńiowki więc lipa tez sama z dzieckiem :(

Zrobię jutro to usg tak na prawdę na chorobę nie ma dobrego momentu bo zawsze cos ...

przez marta80 01 gru 2014, 13:27
Map a gdzie boli trzustka??polozna jest bardziej z lewej stony chyba ale czesc jej jest tez po srodku...((:martwi mnie bol w plecach az na wylot(((:

przez Map 01 gru 2014, 13:27
Napewno przesadzamy ale nie możemy myśleć że nie wykryją, wykryją, wykryją :-) JA teraz do niedzieli sama na noc ;(
Map

przez angie1989 01 gru 2014, 13:27
malenstwo31, bo raka mozna wyleczyc

przez Map 01 gru 2014, 13:28
po środku boli, nie wkręcaj sobie, niech Ci ktoś posmaruje plecy maścią przeciwbólową, zobaczysz czy przejdzie. A jest Ci duszno? Mi jak duszno i próbuję łapać te oddechy to potem tak mnie plecy bolą że się wytrzymać nie da.
Map

przez lucy1979 01 gru 2014, 13:34
malenstwo31 napisał(a):ja pracuje i bradzo lubię swoja pracę. teraz mam luz wieć siedzę na forum:) jeszcze firma nie zablokowała mi tej strony:) kwestia czasu:) ale staram sie nie wchodzić na żadne fora inkologiczne. Czasami na amazonki.org bo tam mam duza znajomych na forum i część z nich poznałam w realu. Kobiety które juz sa 10-15 lat po mastektomi. to jest fajne:)

Znaczy co jest fajne?
Miałaś raka piersi? Jeśli nie to po co przesiadywalas na tamtym forum??
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez malenstwo31 01 gru 2014, 13:56
angie1989, można przykładem jest moja mama:)

przez marta80 01 gru 2014, 13:57
Map nie mam dusznosci poki co i ciezkich oddechow((:
dlugo klulo mnie pod pr zebrem...a od jakiegosc czasu czuje dyskomfort..po prawej i prom do plecow....((:odrazu kojarzy mi sie to z przybylska..o ja ponoc plecy bolaly i od tego sie zaczelo((:
usg i wszyskie badania mialam na na koniec sierpnia...bylo ok....

a miewacie swedzenia skory??

przez sinister 01 gru 2014, 13:57
Ja mam teraz niespokojna glowe i konczyny znowu co to do dibala jest to prawie jak jakies opetania na filmach :/ To nie sa tiki nerwowe niekotrolowane, ale takie nieprzyjemne uczucie ruchliwosci konczyn i gowy

przez angie1989 01 gru 2014, 13:58
Kurcze moze to serio te kamienie w woreczku zolciowym....diagnoza niby nie najgorsza ale boje sie operacji...dlatego ze podczas znieczolenia ogólnego podczas cesarki słyszałam wszystko mój anetezjolog mówił do mojego ginekologa ona napewno ma cos z sercem raz przyspiesza raz zwalnia...ani nie bedzie wiedziała kiedy umrze....
Oczywiście z sercem nic nie mam ale nerwice nakręciła we mnie

Sortuj wg