Pomozcie mi, swiruje, cos sie ze mna dzieje zlego!!!!!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ugh 14 lip 2015, 20:19
achino, prosta rada - przestań pić.
ugh

przez achino 14 lip 2015, 20:52
Dopiero teraz czuje się lepiej, w czwarty dzień od libacji. Rada o zaprzestaniu picia jest słuszna, ale jak tego dokonać? W weekend kusza mnie dyskoteki, odzywają się znajomi, którzy chcą, abym z nimi poszedł. Na trzeźwo jest to dla mnie niewykonalne. Picie mniejszych ilości? To bardzo trudne - łatwo stracić rachubę. Najgorsze jest to, ze jestem mocno pijany już na "biforze". Większość ludzi pije w dyskotece, a ja muszę się upić przed wyjściem z domu - abym w ogóle mógł tam wejść! Na miejscu oczywiście tez pije.

No nic. Musze dalej szukać rożnych dragów i substancji, które pozwolą wyeliminować lub mocno ograniczyć konsumpcje alkoholu, a jednocześnie być nietrzeźwym . Potrzebny mi jest skuteczny zamiennik alkoholu. Nie ma drugiej osoby, która miałaby taki problem, wiec nikt mi niczego kompletnie nie doradzi.

przez nerwa 14 lip 2015, 21:07
achino, ale co tu doradzac? To ze w ogole musisz byc pod wplywem czegokolowiek jest twoim problemem. I tu juz nie ma znaczenia, czy to alko czy jakies dragi...
Ale Ty nawet nie patrzysz jeszcze na to jak na problem... Problemem jest to, ze sie zle czujesz po alko... ehhh masakra. Obys sie szybko opamietal, bo dobrze nie skonczysz.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez achino 14 lip 2015, 21:20
Nigdy nie widziałem ani jednej trzeźwej lub nienaćpanej osoby na dyskotece.

W polskim internecie jak zwykle nic nie ma (Polska to wies i zadupie). Ale w innych krajach ludzie żywo rozmawiają na temat, który mnie interesuje:

http://www.reddit.com/r/Drugs/comments/ ... or_nights/
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez nerwa 14 lip 2015, 22:10
no ale przeciez alkohol tylko pomaga, w przelamywaniu jakichs swoich zahamowan, wstydu, nie wiem czego tam jeszcze.
Wiec czlowiek ktory mu sie naj..bac, zeby cokolowiek zrobic, ma duzy problem.
Ja wiem, ze po alkoholu jest fajniej, i fajniej sie bawi - bo sama czasem tak robie, ale u Ciebie to juz jest lekko patologiczne...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez achino 14 lip 2015, 22:27
nerwa napisał(a):Wiec czlowiek ktory mu sie naj..bac, zeby cokolowiek zrobic, ma duzy problem.

Potrzebny mi jakiś dobry zamiennik alkoholu wyłącznie na spotkania towarzyskie i imprezy. Nie do codziennego stosowania. Do codziennego użytku mam SSRI i benzo.

Oczywiście, ze alkohol bardzo pomaga w imprezowaniu. Ale ja bardzo silnie i długo przezywam kaca, o wiele silniej niż większość ludzi. Dlatego chciałbym znaleźć jakąś alternatywę - coś, by być pijanym, a jednocześnie nie mieć kaca! GHB, ketamina, mefedron - rożne rzeczy rozważam.

przez platek rozy 15 lip 2015, 15:59
achino, Ty to masz problemy :hide: :hide: :hide: dramat i masakra. Pozniej takie cwaniaki co mysla ze dragi i alko sa super koncza szybko po drugiej stronie....
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez oskaka 15 lip 2015, 16:09
platek rozy napisał(a):achino, Ty to masz problemy :hide: :hide: :hide: dramat i masakra. Pozniej takie cwaniaki co mysla ze dragi i alko sa super koncza szybko po drugiej stronie....

Zgadzam się w 100%

achino, próbujesz być fajny, że wymieniasz czym możesz zastąpić alkohol? Uważasz to za normalne, że musisz się napić/naćpać żeby dobrze się bawić? Masz lęki a bierzesz środki psychoaktywne w celach rekreacyjnych, wiedząc jak to się kończy? Nie poważne jest to dla mnie.
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

przez achino 15 lip 2015, 18:13
Pies kota nie zrozumie. Wy macie swoje typowe życie (rodzina, praca, mąż, dzieci) , a ja jestem gejem z wielkiego miasta. Zycie środowiska, do którego należę, kreci się wokół imprez. Nie mogę iść do klubu bojąc się własnego cienia.

przez nerwa 15 lip 2015, 18:29
Ale jak sie boisz wlasnego cienia, to sie leczy - nie koniecznie dragami i alkoholem.

przez neon 15 lip 2015, 18:39
oglądałem gdzieś film o wdychaniu fekaliów, podobno mają kopa i walą mocno w czosnek, do tego niedrogie, darmowe.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

przez platek rozy 15 lip 2015, 18:40
achino, ja jakos tez bywam na imprezach i pije smooth driny , bawie sie niezle a lęki leczy sie na terapii i lekarstwami , nie bierze jak popadnie benzo i zapija alkoholem . Nie rozumiem Cie bo dla mnie to postawa idiotyczna . Gejow tez znam i jakos zaden nie mysli w ten sposob.Skoro wolisz chwile pobrylowac na prochach i gorzale a pozniej zdychac i bac sie ze schodzisz to Twoja wola tylko nie pisz postow z wolaniem o pomoc bo w ten sposob postepujac to mowie dostaniesz sie predzej na tamten swiat biorac kiedys o jednego procha za duzo i popijajac go jednym kielichem gorzaly wiecej .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez achino 15 lip 2015, 18:45
platek rozy napisał(a):achino, ja jakos tez bywam na imprezach i pije smooth driny , bawie sie niezle a lęki leczy sie na terapii i lekarstwami , nie bierze jak popadnie benzo i zapija alkoholem . Nie rozumiem Cie bo dla mnie to postawa idiotyczna . Gejow tez znam i jakos zaden nie mysli w ten sposob.Skoro wolisz chwile pobrylowac na prochach i gorzale a pozniej zdychac i bac sie ze schodzisz to Twoja wola tylko nie pisz postow z wolaniem o pomoc bo w ten sposob postepujac to mowie dostaniesz sie predzej na tamten swiat biorac kiedys o jednego procha za duzo i popijajac go jednym kielichem gorzaly wiecej .

Ale dlaczego piszesz o jakichs znajomych gejach, ktorzy "nie mysla w ten sposob"? Czy oni tez maja nerwice lekowa i fobie spoleczna?

przez platek rozy 15 lip 2015, 18:51
achino, Bo mysla a nie patrza zeby sie zachlac i ucpac. Ja tez nie mam dzieci , meza wiec coz podobnie jak Ty bym mogla podchodzic ale zbyt sobie cenie wlasne zycie i i to ze moje lęki w duzej mierze okielznalam na terapii by " nie myslec "jak TY. Kwestia charakteru , jeden go ma i bedzie chcial z tego wyjsc , drugi cwaniakuje i mysli z e prochy i gorzala zalatwia wszystko. A zycie faktycznie tylko z imprez sie sklada. Moze jakas pasje bys rozwinal? To daje duzo frajdy . Ale coz jaki pan taki kram....

I juz sie nie wypowiadam bo do Ciebie nic nie dotrze ...., za ciasny umysl . a moze juz prochami przezarty....

Sortuj wg