Problem z głową

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Problem z głową

przez egzystencjalny 03 kwi 2011, 20:58
Witam kolejny raz, mam nadzieje, że nie męczę was zbytnio, ale ostatnimi czasy moje nerwica się nasiliła i to znacznie, dzisiaj miałem 4 ataki paniki z wielkimi dusznościami.
Przejdę do rzeczy, odczuwam dość często takie dziwne zawroty i nie tylko. Np. idę przez miasto i nagle(trwa to ułamek sekundy) czuje silny zawrót głowy, a później(co trwa kilka sekund) takie "zaburzenia" nie wiem jak to nazwać, że słyszałbym jakby w oddali, widział nieostro, jakby wszystko przez sekundę, dwie, trzy było takie "inne". Raczej to nie jest derealizacja i depersonalizacja, bo przeczytałem sporo postów ludzi cierpiących na to i ja tak nie mam - ciągle zachowuje świadomość, nie mam poczucia oderwania od ciała, rzeczywistości itp.
Przepraszam za kolejny temat, ale chciałbym wiedzieć co mi jest. Nie mam z kim o tym porozmawiać, a tutaj wiem, że mnie rozumieją, co dodaje otuchy.

Problem z głową

przez Thazek 03 kwi 2011, 20:59
Derelka ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Problem z głową

przez Borysia 03 kwi 2011, 21:04
Tez tak mam.. nie wiem czy to derealizacja czy od kregosłupa jakis ucisk..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z głową

przez Thazek 03 kwi 2011, 21:06
Borysia, Wątpię bo też tak mam... raz na jakiś czas...
ostatnio w pracy! Nie wiedziałem co i kto do mnie mówi jakbym za szybko wstał z pozycji kucającej!
Kręciło mi się w głowie i słyszałem słabiej!
Chociaż też mam problemy z kręgosłupem... :roll:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

Problem z głową

przez egzystencjalny 03 kwi 2011, 21:09
Dysforia aż tak źle nie bywa u mnie, chociaż czasami tak. To wrażenie "inności" to jest tak, że wiem dokładnie co kto mówi, ale jest inne, nie potrafię tego wytłumaczyć

Problem z głową

przez MARIAN1967 03 kwi 2011, 21:32
A mroczki przed oczami też masz?
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Problem z głową

przez egzystencjalny 03 kwi 2011, 21:36
Zdarza się ale to inny przypadek, siedzę, wstanę i przez dobre 10sekund widzę takie iskierki przed oczami, końcówki igieł.

Problem z głową

przez Thazek 03 kwi 2011, 21:37
Normalka przyzwyczaj się :twisted:

Problem z głową

przez MARIAN1967 03 kwi 2011, 21:43
A ja uważam ,że to jest ta sama przyczyna.Zresztą ani na jedno ani na drugie nie zwracam uwagi.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Problem z głową

przez Borysia 03 kwi 2011, 22:45
Ja czasem tak mam szczegolnie na nockach w pracy i najczesciej zauwazam to w czasie chodzenia tzn ze ide ide a nagle tak jakbym płyneła a moje ciało same se szło bez mojego udziału. czy to ta derealizacja??

Chociaz ja se to własnie zawsze tłumaczyłam tym ze moje wiecznie napiete miesnie sie rozlużniaja lub napinaja i to jest wąłsnie zalezne od dotlenienia mózgu.. Tak sobie to wymysliłam. No albo od tego kregosłupa.

Problem z głową

przez malinkajustynka 05 kwi 2011, 21:50
Witaj,
jestem tu nowa i dopiero zapoznaje się z forum. Mam podobny problem, zawsze byłam nerwowa ale to co się ze mną dzieje od pewnego czasu spędza mi sen z powiek. Mam straszne zawroty głowy, twarz mi drętwieje i boli mnie mój marny móżdżek ... to straszne nie wiem jak sobie z tym radzić i co mam zrobić żeby było lepiej, wydaje się, że nie mam czym się martwić ale wewnątrz czuje jakiś niepokój mam już tego dość !!
" nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "

Sortuj wg