uczucie goraca na ciele

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

uczucie goraca na ciele

przez Kn24 26 lut 2010, 23:13
A ja od paru godzin mecze sie z totalnym uczuciem goraca na calym ciele czuje sie tak jakbym miala goraczke ale nie mam, oprocz tego mam lekko opuchniete palce u rak i stop i czuje sie oslabiona i zaniepokojona bo znow zaczelam myslec czy to nie jakas powazna choroba? zaczynam myslec o boreliozie albo o czyms zwiazanym z reumatyzmem. Niech mi ktos poradzi co zrobic bo ja juz sama nie wiem. Robic jakies badania dalej? Czy wierzyc ze to "tylko" nerwica?? Poza tym czuje jeszcze takie bole kosci/stawow?
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

Re: uczucie goraca na ciele

przez Ciśnieniowiec 26 lut 2010, 23:25
Od czasu do czasu mam podobne objawy. Póki co je bagatelizuję zrzucając to na nerwicę, tym bardziej że mam takie objawy przez pewien czas a później ustępują. U ciebie one występują cały czas, czy też od czasu do czasu?

przez Kn24 26 lut 2010, 23:27
tez wlasnie od czasu do czasu ale mialam juz badania rozne robione i nic nie wyszlo ale teraz zaczynam sie zastanawiac czy nie zrobic jeszcze jakis dodatkowych??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ciśnieniowiec 26 lut 2010, 23:43
Ja bym odpuścił sobie dodatkowe badania, skoro w podstawowych nie wykryto nic specjalnego. Ale to zależy od Ciebie. Ja też chciałem iść z tym do lekarza, jednak pomyślałem sobie, że skoro te objawy pojawiają się co jakiś czas, a nie występują ciągle to musi to być nerwica :D

przez zdesperowany1 26 lut 2010, 23:48
chyba typowy objaw nerwicy:) u mnie jest to naprzemiennie z fala przeszywajacego zimna az caly sie trzęse:).Najwazniejsze zebys nie zwracal na to uwagi...ja tak robię i pomaga!:) a kiedys jak się na tym skupiałem to i godzinami trzęslem sie jak galaretka
zdesperowany1

przez gregory21 27 lut 2010, 00:57
musze was zmartwic... takie cos to wyrzuty adrenaliny.. moga byc zwiazane z nerwica.. ale nie tylko raz kiedy pojechalem w poczatkowej fazie choroby na pogotowie pani powiedziala ze takie cos moze miec tez zwiazek z guzami nadnercza... najlepiej isc do ogolnego i on da na badania w celu sprawdzenia... u mnie minelo... postaraj sie nie zwracac uwagi.. wiem ze prosto sie mowi...2 dni sie dusilem.. pozdrawiam
gregory21

przez Kn24 27 lut 2010, 01:00
ja wiele badan zrobilam i w sumie nigdy nic nie wyszlo zeby mnie zaniepokoilo ale ciagle sie zastanawiam nad tym czy to moze nie jest borelioza? pomimo ze mialam w szpitalu testy robione i wyszly negatywnie...no i w dodatku jeszcze te stawy bola rownoczesnie z tym uczuciem goraca totalnie sie czuje taka nieprzytomna jakbym miala jakas grype czy cos.

przez paradoksy 27 lut 2010, 01:02
Kn24, a mierzysz sobie ciśnienie?
paradoksy

przez Kn24 27 lut 2010, 01:04
tak mierze i jest wszystko w porzadku ...zazwyczaj mam 110/80 a czasem i nizsze... robic jakies dodatkowe badania? jak myslicie? i jesli tak to jakie?

przez VasqueS 27 lut 2010, 01:47
Jeśli się będzie utrzymywać przez kilka dni to pójdź do ogólnego lekarza i on coś zaradzi da skierowanei w razie czego
VasqueS

przez Łukasz86 27 lut 2010, 10:15
Witam.

Jedyne co mogę Ci doradzić to nic nie robić. Żaden guz nadnerczy, zadna powazna choroba. NERWICA. Mam to samo. Psychiatra powiedziała że to ustąpi. Jak zejdzie ci z jednego to nerwica probuje innej drogi by cie zastraszyc. Dlatego dostaje sie coraz to nowsze objawy i zaczyna sie bac czy to nie powazna choroba. Mnie np. piecze cała twarz, czasami reka lub noga innym razem lewy policzek, w uchu, na skroni. Duzo by pisac ale im wiecej sie o tym mysli tym czesciej i dluzej objawy trwaja. Nie zwracaj na to uwagi a samo odejdzie i jak wroci nie dokuczy ci tak juz bardzo. Szkoda czasu na chodzenie po lekarzach. Bo 100% osób tutaj jest zdrowych cielesnie.

przez ewaryst7 27 lut 2010, 11:35
Miałam podobne objawy , w nadczynnosci tarczycy.

przez Kn24 27 lut 2010, 12:45
Łukasz86 dzieki za to co napisales:)od razu poczulam sie lepiej i tez mam taka nadzieje ze to nerwica, ewaryst7 tarczyce badalam i mam zdrowa wiec to na pewno nie to.

przez polakita 28 lut 2010, 23:37
ewaryst7, właśnie miałam to zasugerować. Kn24, jeżeli objawy się powtarzają a nie czujesz przy nich lęku, paniki, to zwróć na to uwagę. Przyczyny napadów gorąca oczywiście mogą być różne.
polakita

Sortuj wg