Derealizacja. Depersonalizacja.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez monk.2000 06 maja 2013, 22:46
Ja wiem, że derealizacja mi minie, jak będę w stanie uwierzyć, że to życie które mnie otacza jest prawdziwe. Na razie rzeczywistość jest zbyt niesprzyjająca, żebym potrafił podchodzić na luzie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez wysłowiona 07 maja 2013, 07:37
Majkel86 no najważniejsze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to przejściowe:) Ale jakby co, Tobie też mogę przesłać te metody. Tylko potrzebuję maila na pw, bo tu nie można załączników dodawać ;)

przez Majkel86 07 maja 2013, 10:43
ok to podeślę maila, może czegoś nowego się nauczę ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marga_rita 17 maja 2013, 12:44
Czuje jakby nie było mnie we mnie...

przez Majkel86 22 maja 2013, 17:27
Znowu czuje jakieś lekkie odrealnienie i widzę świat w dziwnych barwach, jak mnie to wk...wia :@

przez wysłowiona 23 maja 2013, 07:52
Majkel- dieta, sen i poziom stresu w normie?

przez Marga_rita 23 maja 2013, 10:45
Masakra. Łapie takie stany nierealności mojego życia,ze sama sie boje. Poprostu to jest taki stan....ze jak przychodzi to cała sie trzese,strace jakby świadomość....Taki ogromny,cholerny lęk ;(
Płakać mi się chce,bo żyje,a jakbym nie żyła ;(

przez Majkel86 23 maja 2013, 11:29
wysłowiona napisał(a):Majkel- dieta, sen i poziom stresu w normie?

Jem zdrowo, śpie po 9h, stresu mi się wydaje, że obecnie nie mam żadnego. Już 6tyg jestem na chorobowym więc pracą się nie stresuje, codziennie siłownia i co najmniej 30km rowerem a samopoczucie i tak raz dobre raz gorsze bez sensu to jest.

Marga_rita napisał(a):Masakra. Łapie takie stany nierealności mojego życia,ze sama sie boje. Poprostu to jest taki stan....ze jak przychodzi to cała sie trzese,strace jakby świadomość....Taki ogromny,cholerny lęk ;(
Płakać mi się chce,bo żyje,a jakbym nie żyła ;(

Też mam takie chwilowe stany jakby odrealnienia i do tego świat widzę jakiś szary jakby przez depresje, że wydaje mi się, że nic nie ma sensu.
Akurat dzisiaj jest ok ale wczoraj tak miałem przez cały dzień.

przez Marga_rita 23 maja 2013, 13:30
Majkel86, ja tak mam chyba zbyt czesto :( normlanie zwariuje! Serio,zwariuje zaraz!
Czuje jakby nie było mnie we mnie...

przez Majkel86 23 maja 2013, 17:42
Wiem co czujesz ale może spróbuj się temu postawić. Ja mimo, że czułem się beznadziejnie mówiłem sobie "dosyć nie pozwolę, żeby mnie to we wszystkim blokowało" i wychodziłem na siłę gdzieś na dwór, do znajomych, na rower siłownie, byle coś robić i ni skupiać na sobie tylko na tym czym się zajmowałem. Nie było to łatwe ale chyba trochę pomagało. Najtrudniej jest się przełamać.

przez Marga_rita 23 maja 2013, 21:57
Majkel86 napisał(a):Wiem co czujesz ale może spróbuj się temu postawić. Ja mimo, że czułem się beznadziejnie mówiłem sobie "dosyć nie pozwolę, żeby mnie to we wszystkim blokowało" i wychodziłem na siłę gdzieś na dwór, do znajomych, na rower siłownie, byle coś robić i ni skupiać na sobie tylko na tym czym się zajmowałem. Nie było to łatwe ale chyba trochę pomagało. Najtrudniej jest się przełamać.

Też tak robie,ale ja mam takie stany nawet w towarzystwie i w ogóle. A dzisiaj to juz okropny dzien bo mnie to nie opuszcza nawet na chwile. Serio czuje jakby były mnie dwie. Jedna zupełnie inna od drugfiej. Nie wiem co sie ze mna dzieje...;(

przez wysłowiona 24 maja 2013, 15:08
Jem zdrowo, śpie po 9h, stresu mi się wydaje, że obecnie nie mam żadnego. Już 6tyg jestem na chorobowym więc pracą się nie stresuje, codziennie siłownia i co najmniej 30km rowerem a samopoczucie i tak raz dobre raz gorsze bez sensu to jest.

A dlaczego jesteś na chorobowym? Ja zaczęłam sobie radzić ze stresem nie w momencie, w którym nic nie robiłam, ale właśnie jak się ustawiłam z aktywnościami i trochę przejęłam kontrolę:)

Jedna zupełnie inna od drugiej. Nie wiem co sie ze mna dzieje...;(

Masz wiele różnych osobowości, jak każdy ;) Czasami po prostu bardziej zwracamy na nie uwagę, ale to nie jest nic złego, więc spokojnie. Ludzie są czasami nieśmiali, czasami są duszami towarzystwa. W zależności od sytuacji, od ludzi, z którymi przebywają, od nastroju i poziomu glukozy. Też kiedyś miałam tak jak Ty, że zaczęłam się na tym rozłamie skupiać totalnie i przez to nie mogłam podjąć żadnej decyzji, bo się zastanawiałam, która "ja" ją podejmuje. Ale w końcu przestałam o tym myśleć, bo zwyczajnie uznałam, że jak dłużej tak będzie, to zwariuję. I przeszło- zaakceptowałam fakt, że nie ma "prawdziwej mnie".

przez Majkel86 25 maja 2013, 00:27
Skręciłem w pracy palec a wczoraj dostałem polecony z zusu, że w piątek mam się stawić na kontroli ;| już się czepiają, że za długo na l4 ;)

przez wysłowiona 25 maja 2013, 07:37
Nie chcesz wracać do pracy?

Sortuj wg