Derealizacja. Depersonalizacja.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Madzialenka 08 wrz 2012, 11:07
Dzięki Sarna!

przez sarna87 08 wrz 2012, 11:49
Ja w ciazy tez mialam niskie cisnienie i tez glowa bolala a ja sie jeszcze nakrexalan i bolala wtedy bardziej;)guzy mozgu,tetniaki-wszystko przerabialam:D

przez agulka24211 08 wrz 2012, 11:57
sarna87 napisał(a):Agulka ja zawsze bylam typem nerwicowca.Od czerwca mam zdiagnozowana nerwice lekowa.Dopadla mnie jak juz pisalam po smierci ojca.Na poczatku mialam objawy:kolatania serca,bole za mostkiem,bole glowy,zimne i gorace poty,niepokoj,skoki cisnienia itp W lipcu dostalam ataku panicznego gdzie zabrano mnie do szpitala bo moje tetno wynosilo prawie 200 przy cisnieniu 120/80.Mysleli ze to cos z sercem.Objawy mialamasakryczne-dretwialy mi konczyny,krecilo sie w glowie,totalna derealizacja,potworny niepokoj,serce myslalam ze mi wyskoczy tak mi nawalalo.Tracilam swiadomosc.I co??Zbadali mnie wzdluz i wszerz.Serce mam jak dzwon!tarczyca,morfologia super.Nie moglqm uwierzyc ze to przez nerwy!!!ale widzisz co potrafia zrobic.Takze uwietz mi ze NIC Ci NIE JEST.Sa to potworne doznania,rozumiem Cie doskonale.Po prostu staraj sie to zlewac,mow sobie ze to TYLKO glupia nerwica chce zebys myslala ze jestes obloznie chora,oddycjaj przepona,staraj sie czyms zajac a to bedzie mijalo.Madzialenka z cala pewnoscia moze to byc od cisnienia plus Twoja nerwica jeszcze to nakreca:)

sarna dziekuje Tobie bardzo ciśnienie mam dobre a moje objawy sa takie ze czuje sie jakbym naprawde zaraz miała zawał to juz chwilami nie dowytrzymania ale powtarzam sobie ze serce mam zdrowe bo przecierz robili mi niejednokrotnie EKG oraz USG serca i wszystkie wyniki i tez jak lekarz powiedzial ze sa rewelacyjne bo przecierz gdyby to serce to by wyszło w Ekg (tak mi sie wydaje) a tu bole w klatce piersiowej to raczej kłucia co raz w innym miejscu oraz bole plecow i własnie ja sie tym nakrecam ze to cos z moim sercem ale staram sie myslec pozytywnie mam nadzieje ze to juz niedługo sie skonczy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sarna87 08 wrz 2012, 12:52
Agulka skonczy sie,naprawde:)grunt to nie dac sie wkrecic nerwicy!a skoro badania wyszly Ci dobrze to tymbardziej nie masz sie czego obawiac.Jak masz takie ataki to staraj sie zachowac spokoj,odwrocic od tego uwage i cierpliwie czekac az mina bo kazde takie doznania maja swoj koniec.Nigdy nie panikuj,chocby nie wien co Ci sie dzialo!trzymaj sie dzielnie:)

przez agulka24211 09 wrz 2012, 10:35
sarna87 napisał(a):Agulka skonczy sie,naprawde:)grunt to nie dac sie wkrecic nerwicy!a skoro badania wyszly Ci dobrze to tymbardziej nie masz sie czego obawiac.Jak masz takie ataki to staraj sie zachowac spokoj,odwrocic od tego uwage i cierpliwie czekac az mina bo kazde takie doznania maja swoj koniec.Nigdy nie panikuj,chocby nie wien co Ci sie dzialo!trzymaj sie dzielnie:)

sarna własnie jak mam takie ataki to juz mi sie wydaje ze to zawał:(

przez sarna87 09 wrz 2012, 15:10
Wiem ze to jest straszne uczucie,wszystkie doznania fizyczne jakie powoduje nerwica moga naprawde uprzykrzyc zycie ale zadnego zawalu nie dostaniesz!Ja mialam takie dolegliwoscj jak Ty przez 2 lata,teraz mam mniejsze bo to zlewam.Boisz sie tego co sie z Toba dzieje przez co podkrecasz objawy a nerwica sie cieszy bo jej chodzi o to zebys sie bala.Dlatego racjonalizuj swoje doznania bo nic a noc Ci nie dolega!

przez pianista 09 wrz 2012, 15:20
nerwica sie cieszy :)

przez agulka24211 10 wrz 2012, 20:39
hej dziewczyny jak Wam minął dzisiejszy dzień???

przez sandra 10 wrz 2012, 21:54
hej dziewczynki dawno nie pisalam sluchajcie ja 4 opakowania wybralam oropramu i chyba cos zaczyna sie rozkrecac zaczelam sama wychodzic praktycznie wszedzie i jakos nie czuje takiego leku ale depersonalizacje nadal mam itp i mam jakis dziwny objaw ehh

-- 10 wrz 2012, 22:28 --

tak ak bym to nei ja wychodzila z domu a moje wspomnienia wydaja sie niemoje jakies obce i wogole hmmm
wypijmy dziś butelkę za (sukces ?) albo dwie
więc zabierz mnie na drinka, pocieszyć muszę się
i chociaż nie pomoże, a jednak kto to wie
zapomnę o tym stresie, myślałam, że mnie zje

przez Madzialenka 11 wrz 2012, 09:40
Sandra bardzo się cieszę, że u Ciebie lepiej. Mnie męczą codzienne bóle głowy i bardzo się tym martwię, że mam coś w głowie. Ze względu na ciążę mogę wziąć tylko paracetamol, który działa dwie godziny :( Nie wiem co robić :why:

przez sandra 11 wrz 2012, 17:39
ja tez ostatnio jakas ospala chociaz zaczynam zasypiac bez hydroxyzyny to i tak jakos niewiem te moje odczucia dziwne sa macie taknp ze cos tam robicie rano np a w pewnym momencie macie odczucie ze to nie wybylyscie albo np siedzicie z kims i jestescie zamyslone bog wie nad czym i to odczucie obcosci samej siebie ze juz nie wiecie kim jestescie i co macie sie po sobie spodziewac albo dzisiaj kolezanka patrzylamnania wyszla za maz i taka jakas inna mi sie wydawala jak nie ona ale to ona boje sie ze kiedys kompletnie zacznie mi sie mieszac wszystko i sama niebede wiedziala co gadam albo co robie a conajgorsze kim jestes prosze odpowiedzcie cos

przez sarna87 12 wrz 2012, 09:25
czesc Sandra sluchaj,to sa niestety normalne odczucia przy depersonalizacji.Ja tez tak mam i mysle ze kazdy kto na to cierpi moze sie pod tym podpisac.Mi nawet maz i corka wydaja sie czasem obcy a o sobie nie wspomne:)wiem ze ja to ja ale tego nie czuje,totalna obcosc wobec samej siebie.teraz juz mi sie to troche uspokoilo ale mialam z tym jedna wielka masakre,strasznie mnie to meczylo.Od kilku dni czuje sie lepiej ale to jeszcze nie jest "to".Wiem ze to potworne uczucia bo czlowiek nie ufa juz samemu sobie ale postaraj sie zlewac ten stan bo nic z Twoja glowa zlego sie nie dzieje.Caluje

przez sandra 12 wrz 2012, 13:08
dzieki za pocieszenie dzisiaj od rana bylam spiaca no maz mnie obudzil i kochalismy sie potem znowu zasnelam a potem zastanawialam sie jak sie znim kochalam czy to bylo naprawde tak jak bym niemogla sobie przypomniec uczuc podczas sexu z nim i wogole tak jak bym to nie ja sie z nim kochala bo taka obcos do uczuc i problemy z pamiecia wdodaktku eh

przez sarna87 12 wrz 2012, 14:19
minie Ci to tylko musisz w to mocno wierzyc i tego chciec.Ja raz mam lepiej a raz gorzej a jak mam wlasnie gorzej to mam takie jazdy ze glowa mala.Mi pomogly leki no i psychoterapia tez mi duzo daje ale najwazniejsze to wlasne podejscie

Sortuj wg