Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pysiunia 08 wrz 2012, 22:07
ladywind napisał(a):
bvb25 napisał(a):
ladywind napisał(a):jaga70, nie wierzę w całkowitą wyleczalność wszelkich nerwic, jedyne to nauczyć się z tym żyć, choć bywa że jest cholernie ciężko

Moja Matka miała przez pół roku straszną nerwicę lękową, przeszło Jej w 100% więc niepotrzebnie nie załamuj ludzi

nie chce załamywać, może w nerwicy lekowej jest prościej. Gorzej jak sie ma dwie nerwice naraz:/

Nie można generalizować, że z nerwicy się nie wyjdzie !

Jeśli kilka osób nie wyszło z nerwicy, to wcale nie znaczy, że nam się to nie uda.
Znam osobę, autora "Historii pewnej nerwicy", który sam z niej wyszedł.

Zrozumieć nerwicę, jej "mechanizm" oraz radzenie sobie z nią samemu - to już droga do sukcesu :-)
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

przez Ariel28 08 wrz 2012, 23:41
A jak jest u was z alkoholem? pijecie coś jak leki bierzecie? ja ponad dwa miesiące ani kropelki, raz mi sie zdarzyło wypic pol piwa ale dziwnie sie poczulem, strach mnie ogarnol, ze cos mi sie stanie, wszystkie mysli naraz, wpadalem w panike. Narazie nie probuje alkoholu dopuki sie nie wylecze. Dzisiaj miałem atak nerwicy znowu, rano miałem mała awarie w aucie w srodku miasta i mnie rozlorzylo chialem juz na pogotowie dzwonic, po 3 Afobanach uspokoilem sie i przeszlo.

przez bvb25 09 wrz 2012, 17:55
ja pije średnio raz w tygodniu, poza tym, że mam słabsza głowę i gorsze kace to różnicy nie zauważyłem. Oczywiście jak mam pić to rano przed imprezą nie biore antydepresanta.
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Madzialenka 11 wrz 2012, 09:36
Boże odchodzę już od zmysłów! Codzienny ból głowy jest nie do wytrzymania. Tabletka przeciwbólowa pomaga na dwie godziny a najbardziej boli mnie wieczorami. Boję się, że mam coś w głowie :why:

przez Ariel28 11 wrz 2012, 20:32
Madzialenka napisał(a):Boże odchodzę już od zmysłów! Codzienny ból głowy jest nie do wytrzymania. Tabletka przeciwbólowa pomaga na dwie godziny a najbardziej boli mnie wieczorami. Boję się, że mam coś w głowie :why:

Masz nerwice? ja przy bolach głowy brałem dwa ibupromy Sprint caps i dwie tabletki Afobanu i mi przechodzilo, ja też myslałem ze mam cos w głowie wszystko przez nerwice

przez Madzialenka 12 wrz 2012, 08:27
Tak mam nerwicę lękową. Biorę Zoloft, ale jeszcze bardziej nasilił mi bóle głowy. Mam przepisany Anafranil, ale boję się go brać.

przez Czapla 12 wrz 2012, 13:07
Madzialenka napisał(a):Tak mam nerwicę lękową. Biorę Zoloft, ale jeszcze bardziej nasilił mi bóle głowy. Mam przepisany Anafranil, ale boję się go brać.

Madzialenka, ja od czterech tygodni mam prawie codziennie - nie piszę codziennie - ale prawie codziennie migrenę. Jeśli jesteś meteopatą, to możesz reagować na pogodę. Ja przewertowałam dokładnie co się dzieje w warunkach atmosferycznych i przez Polskę ciągle przechodzą fronty, raz jeden raz drugi. Ja wiem, że reaguję na pogodę. Nie biorę już nawet tryptanów, bo ból mija z jednej strony i przechodzi na drugą. Wreszcie mija sam. A zdycham koszmarnie. Nawet nie jem wtedy. Waga poszła w dół. Potem nadejdzie czas ustabilizowania pogody, przynajmniej na przysłowiową chwilę, więc powinno przejść.
Chyba że masz napięciowe bóle głowy. A to co innego.

przez bvb25 20 wrz 2012, 20:53
i co tam u Was? Coś się zmieniło?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

przez Poinformowany 20 wrz 2012, 20:57
bvb25 napisał(a):Oczywiście jak mam pić to rano przed imprezą nie biore antydepresanta.

bvb25 To bardzo źle że podczas terapii farmakologicznej pijesz alkohol , z każdym piciem proces leczenia rozpoczyna się od początku.
Poinformowany

przez Madzialenka 21 wrz 2012, 09:09
bvb25 ja czuję się lepiej jeśli chodzi o derealizację, ale nadal męczą mnie bóle głowy i osłabienie. Nie wiem czy to wina nerwicy czy ciąży a może jakiejś innej strasznej choroby :zonk: A ty jak się czujesz?Lepiej?

przez bvb25 21 wrz 2012, 10:35
Poinformowany napisał(a):
bvb25 napisał(a):Oczywiście jak mam pić to rano przed imprezą nie biore antydepresanta.

bvb25 To bardzo źle że podczas terapii farmakologicznej pijesz alkohol , z każdym piciem proces leczenia rozpoczyna się od początku.

Może masz racje nie będę dyskutował, choć czytałem kilka opini ludzi, że po tym coaxilu ludzie sobie trochę popijali i wychodzili z tego bagna zreszta na ulotce jest napisane, że nie zaleca sie pić alkohol , a nie, że jest zabronione, ale mnie to już nie dotyczy bo byłem na jakis dziwnych badaniach obciążeniowych gdzie znaleźli mi wysoki poziom grzybów w organiźmie, teraz jestem na specjalnej diecie bez cukru mąki, dużo wody itp, więc alkoholu nie piję(coaxil zażywam dalej). Tak ma być przez miesiąc Pani powiedziała, że to jest przyczyna ale jakoś wydaje mi sie to zbyt piękne i nie nastawiam się za bardzo żeby potem się nie załamac na koniec.
Ja ogólnie psychicznie czuje sie lepiej tzn są objawy ale się nimi juz tak nie przejmuję i niemam takich lęków jak je widzę. Potrafię już spokojniej wejść do marketu i zrobic zakupy. Staram się dużo wychodzic z domu i czyms zajomować choć otepienie mi to utrudnia ale walcze;)

Doraźnie xanax

przez Madzialenka 21 wrz 2012, 11:17
Może jak wyleczysz tego grzyba wszystko zupełnie minie.

przez kajetanone 22 wrz 2012, 16:24
nerwica lękowa ból głowy czarno widze przyszłe dni

Pod koniec roku skończe 23 lata. Mam 185 cm wzrostu waże też jakieś 85 kg. Od 1 marca tego roku zacząłem sie leczyć u psychiatry przepisała mi coaxil i jakieś benzo brałem tylko ten coaxil przez 3 miechy no i było w miare dobrze choć żeby podjąć prace czy coś to w dalszym ciągu miałem zbyt duże lęki i tak jak trafiłem na jakąś popijawe to choć nie chciałem pić po paru godzinach spięcia i niemożliwości pójścia stamtąd sie narąbałem i popadłem w gorszy doł niż wczesniej. Później od internisty dostałem coaxil i afobam wcześniej zjadłem 1 op. relanium i 1 op. nasen i tak minęło prawie kolejne 3 miechy ale już zdecydowanie gorsze itp. Byłem, jestem utrzymankiem choć sie w domu nie przelewa wczesniej pracowałem 2,5 roku a własciwie przemordowałem z powodu nerwicy lękowej co skutkuje u mnie też depresją jakby nie patrzeć to logiczne. Żeby nie było że sie nie starałem od momentu leczenia wziąlem sie za siebie i pokonałem 10 tysiący kilometrów na rowerze dodatkowo uprawiałem inne sporty doszedłem nawet do 115 pompek na pięsciach i 2 tysięcy brzuszków w seriach.

Teraz pisze tu choć pewnie nie otrzymam odpowiedzi takich jak chce ale nie mam na co innego liczyć. Nie mam mozliwości pójść do psychiatry raz że nie mam kasy dwa mam długi w banku (kiedyś wziąłem kredyt) musze opłacic tv i neta nie mam z czego. Nachodzi mnie tylko jedno rozwiązanie ale Bóg mi świadkiem że niechce tego robić ale nie widze wyjścia choć aż tak bardzo moja materialna sytuacja nie jest posrana to bez jakiegos promyku nie dam rady. Nie mam ubezpieczenia zdrowotnego. Może są tu jacyś ludzie dobrej woli co nie napisza tylko psychiatra i psychoterapia lub coś w tym stylu.

Czuje sie tak jak w temacie sam niewiem jak mogłem dopuścic do takiego stanu rzeczy wiem że jakbym miał antydepresant i wykorzystał to jak coaxil przez pierwsze 3 miechy to dałbym rade po prostu na nowo sie wyprostować i doprowadzić do użytku przedewszystkim umysłowego. Może polecilibyście coś co internista by przepisał no jednak zdecydowanie lepszego jak coaxil ew. jakiegoś dodatku żebym mógł jakoś wystartować bo bez tego nie dam rady. Brak serotoniny noradrenaliny i dopaminy przedewszystkim chyba do uzupełniania.
Prosze o jakąś pomoc.

-- 22 wrz 2012, 16:55 --

Tak sobie myśle że mam chyba większą fobie społeczną niż nerwice lękową o ile jest to różnica dlatego sie pogrążam.

-- 22 wrz 2012, 17:04 --

może seroxat, effectin coś lepszego w ten deseń ?

-- 22 wrz 2012, 17:19 --

Dobra chu* z tym widze że tu sie tylko na jakieś bzdury bezsensu odpowiada jak ktoś ma problem to jest chu* z tym

Mam prośbe do Adminów tego gównianengo portalu gdzie gówno można sie dowiedzieć usuńcie moje konto i wszystkie wpisy włącznie z tym bo wstyd mieć tu jakieś zapiski.
Ostatnio edytowano 22 wrz 2012, 22:36 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

przez *Wiola* 22 wrz 2012, 17:33
kajetanone, Nie rozumiem Twojej irytacji, wymagasz od nas rozwiązania Twoich problemów? Post umieściłeś godzinę temu , więc co się tak gorączkujesz?
.
Internista może wypisać Ci takie same leki jak psychiatra o ile będzie chciał
Natomiast o usunięcie konta trzeba prosić adminów.
Moderator

Sortuj wg